Bookmark and Share

1. kolo Jizerské ligy v Krásné Vsi

Vydáno dne 10. 05. 2015 (2730 x přečteno)

V pátek 8. května se konalo 1. kolo Jizerské ligy v Krásné Vsi. Soutěže se zúčastnilo 23 týmů mužů a 12 týmů žen.


 vítězné týmy

 

Vítězem v kategorii mužů se potřetí v řadě stal tým Renmotor Jinolice, který jediný dokázal stlačit čas pod 17 vteřin. Při vítězném útoku s časem 16,42s padl zároveň nejrychlejší sestřik dne 15,93s v podání Vojty Kratochvíla. Nejdelší cestu vážili kluci ze Staré Říše, kteří vybojovali stříbrnou medaili za čas 17,04s (LP: 16,77s). Bronzový útok, který měl hodnotu 17,31s    (LP: 16,99s), zaběhli muži z Dobšína-Kamenice.

 

 

V kategorii žen zvítězila děvčata z Libuně, která zastavila časomíru na hodnotě 17,42s (LP: 16,53s). Při podpoře místních fanoušků si pro stříbrnou medaili doběhla domácí děvčata v čase 17,88s (LP: 17,46s). Třetí příčku za čas 17,91s (LP: 16,46s) obsadily holky z Myštěvsi, jejichž levá proudařka Verča Borůvková sestříkla terč ze všech nejrychleji.

 

 

Příští kolo se koná 23. května v Kosmonosech. Rezervace bude spuštěna 17. května v 20:00.

 

Videa: https://www.youtube.com/playlist?list=PL35wL3Bq_WqU9lwHaaY33MabWCuXzvc1G

Fotky: http://stihacka.rajce.idnes.cz/8.5.2015_JL_Krasna_Ves/

          http://andysek93.rajce.idnes.cz/Krasna_Ves_-_JL_2015/

          http://sdhkosmonosy.rajce.idnes.cz/Jizerska_liga_Krasna_Ves_2015/

          http://fingulka.rajce.idnes.cz/Krasna_Ves_Jizerska_liga_2015/

        

www.jizerskaliga.cz

 



Další články

Výsledky a články

    Skupiny článků


    Pořadí Družstvo OkresČas č.1Čas č.2 Výs. čas Media
    Muži
    1 Jinolice Renmotor Jičín 16,42 15,93 16,42
    2 Stará Říše Jihlava 16,77 17,04 17,04
    3 Dobšín Mladá Boleslav 17,31 16,99 17,31
    4 Libuň Jičín 16,95 17,66 17,66
    5 Pšánky Hradec Králové 18,25 17,39 18,25
    6 Podůlší Béčko Jičín 18,42 18,43 18,43
    7 Podůlší Jičín 18,65 17,94 18,65
    8 Veselá Mladá Boleslav 18,81 17,65 18,81
    9 Košťálov Semily 18,18 18,87 18,87
    10 Dneboh Mladá Boleslav 18,99 17,08 18,99
    11 Benešov u Semil Semily 19,09 19,07 19,09
    12 Tuř Jičín 19,71 17,38 19,71
    13 Krásná Ves Mladá Boleslav 19,94 20,25 20,25
    14 Jílové u Držkova Jablonec nad Nisou 19,75 21,09 21,09
    15 Loukov Mladá Boleslav 22,99 20,26 22,99
    16 Sychrov Mladá Boleslav 20,92 24,80 24,80
    17 Doubravička Mladá Boleslav 28,27 27,80 28,27
    18 Jeřmanice Liberec 41,29 41,91 41,91
    19 Kosmonosy Mladá Boleslav NP 19,47 NP
    20 Bašnice Jičín NP 17,01 NP
    21 Tatobity Bity sport Semily NP 16,79 NP
    22 Jirkov Jablonec nad Nisou NP 17,56 NP
    23 Malá Skála Jablonec nad Nisou 19,01 19,79 DSQ
    Pořadí Družstvo OkresČas č.1Čas č.2 Výs. čas Media
    Ženy
    1 Libuň Jičín 16,53 17,42 17,42
    2 Krásná Ves Mladá Boleslav 17,46 17,88 17,88
    3 Myštěves Hradec Králové 16,46 17,91 17,91
    4 Borovice Mladá Boleslav 18,18 17,86 18,18
    6 Malá Skála Áčko Jablonec nad Nisou 19,50 18,94 19,50
    7 Benešov u Semil Semily 19,98 19,15 19,98
    8 Bratříkov Jablonec nad Nisou 20,42 20,17 20,42
    9 Malá Skála Béčko Jablonec nad Nisou 27,96 28,48 28,48
    10 ŠKODA AUTO Mladá Boleslav Mladá Boleslav 30,08 NP NP
    11 Jeřmanice Liberec NP 20,57 NP
    12 Vitiněves Jičín NP NP NP
    Pořadí Družstvo OkresČas č.1Čas č.2 Výs. čas Media
    Ženy
    5 Sychrov Mladá Boleslav 19,38 19,39 19,39