PRVNÍ ZÁVODY VE VELKÝCH HAMRECH

Vydáno dne 16. 05. 2017 (2897 x přečteno)

První závody letošního ročníku Jizerské ligy se uskutečnily v sobotu odpoledne na fotbalovém hřišti ve Velkých Hamrech. Oproti loňské větrné loterii nám letos poměrně přálo počasí a bylo celkem hezky. Protáhnout stříkačky a poprvé změřit své síly přijelo celkem 29 družstev mužů a 12 družstev žen.

Skvělou formu a pěkný pohodový útok nám předvedli muži z Renmotoru Jinolic a zvítězili s jediným časem pod hranicí 17ti vteřin a to 16:72 (PP 16:64). Příčku stříbrnou obsadili muži z Jablonce nad Jizerou s parádním časem 17:10 a ještě parádnějším nejrychlejším sestřikem dne vpravo 16:46. A místo třetí si odvezli muži ze Dnebohu za čas 17:60 (LP 17:02).

V ženské kategorii se nejlépe dařilo loňským vítězkám děvčatům z Benešova u Semil, která svůj útok dokončila v čase 17:52 s nejrychlejší proudařkou vpravo se sestřikem 17:08. Místo druhé si vybojovala děvčata z Košťálova s časem 17:78 (LP 17.22). A příčky bronzové si nejen za pěkný sestřik, ale i soustřik vysloužila děvčata z Libuně za čas 17:87.

Další šanci, kde posbírat cenné bodíky do celkového pořadí budete mít už tuto sobotu od 10:00h na fotbalovém hřišti v Kosmonosech.