Výsledky ročníku 2018 bodové ohodnocení
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | Kr 1 | Ko 2 | Ra 3 | Mř 4 | Li 5 | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Obrubce | 134 | 16,91 | MB | 62 | |||||
2. | Kosmonosy | 128 | 16,56 | MB | 33 | |||||
3. | Jirkov | 126 | 17,25 | JN | 43 | |||||
4. | Tatobity | 117 | 16,84 | SM | 45 | |||||
-. | Pšánky | 117 | 17,06 | HK | 52 | |||||
6. | Dneboh | 100 | 16,35 | MB | 40 | |||||
7. | Malá Skála | 93 | 17,28 | JN | 28 | |||||
8. | Zlatá Olešnice | 88 | 16,57 | JN | 22 | |||||
9. | Jílové u Držkova | 75 | 17,16 | JN | - | 22 | ||||
10. | Sychrov | 61 | 17,65 | MB | 14 | |||||
-. | Dobšín Kamenice Kamenice | 61 | 17,68 | MB | 37 | |||||
12. | Podůlší Béčko | 60 | 17,41 | JC | 18 | |||||
13. | Olešnice | 54 | 18,05 | SM | 11 | |||||
14. | Velké Hamry | 52 | 17,94 | JN | 22 | |||||
15. | Košťálov | 47 | 18,04 | SM | 18 | |||||
16. | Veselá | 39 | 17,50 | MB | 23 | |||||
17. | Krásná Ves | 36 | 17,22 | MB | 17 | |||||
18. | Bezděkov pod Třemšínem | 30 | 16,51 | PB | - | - | - | 30 | ||
19. | Břehy | 20 | 18,38 | MB | - | - | - | - | - | 0 |
20. | Dubenec | 18 | 17,65 | TU | - | - | - | - | - | 0 |
-. | Mříčná | 18 | 19,00 | SM | - | - | - | - | 2 | |
22. | Renmotor Jinolice | 13 | 16,79 | JC | - | - | - | 13 | ||
23. | Zahorčice | 12 | 17,23 | ST | - | - | - | - | 12 | |
24. | Karlinky | 10 | 20,55 | LI | - | - | - | 6 | ||
25. | Hradčany | 8 | 19,17 | LI | - | - | - | 8 | ||
-. | Lučany nad Nisou | 8 | 20,42 | JN | - | - | - | - | - | 0 |
27. | Bechov | 7 | 19,42 | MB | - | - | - | - | 7 | |
28. | Benešov u Semil | 5 | 24,03 | SM | - | - | - | 0 | ||
29. | Jirkov B | 2 | 21,39 | JN | - | - | - | - | - | 0 |
30. | Příchovice | 0 | 20,99 | JN | - | - | - | - | - | 0 |
-. | Roprachtice | 0 | 22,40 | SM | - | - | - | - | - | 0 |
-. | Žehrov | 0 | 26,83 | MB | - | - | - | - | - | 0 |
-. | Myštěves | 0 | NP | HK | - | - | - | - | 0 | |
-. | Těpeře | 0 | NP | JN | - | - | - | - | - | 0 |
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | Kr 1 | Ko 2 | Ra 3 | Mř 4 | Li 5 | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Košťálov | 103 | 16,02 | SM | 50 | |||||
2. | Katusice | 96 | 16,77 | MB | 27 | |||||
3. | Libuň | 89 | 16,88 | JC | 29 | |||||
4. | Malá Skála Béčko | 73 | 17,19 | JN | 28 | |||||
5. | Jeřmanice | 68 | 17,53 | LI | 29 | |||||
6. | Sychrov A | 66 | 17,36 | MB | 31 | |||||
7. | Bratříkov | 63 | 18,22 | JN | 33 | |||||
8. | Benešov u Semil | 56 | 17,28 | SM | 19 | |||||
9. | Kosmonosy | 27 | 18,68 | MB | - | - | 6 | |||
-. | Sychrov B | 27 | 19,34 | MB | 14 | |||||
11. | Veselá | 10 | 17,63 | SM | - | - | - | - | 4 | |
12. | Dlouhá Ves | 8 | 17,15 | RK | - | - | - | - | - | 0 |
13. | Borovice | 7 | 19,91 | MB | - | - | - | - | - | 0 |
14. | Mříčná | 6 | 21,18 | SM | - | - | - | - | 3 | |
15. | Huť | 5 | 18,77 | JN | - | - | - | - | - | 0 |
16. | Zlatá Olešnice | 4 | 19,66 | JN | - | - | - | - | - | 0 |
17. | Ploukonice | 1 | 21,32 | SM | - | - | - | - | 0 | |
-. | Sychrov | 1 | 24,32 | MB | - | - | - | - | - | 0 |
19. | Haratice | 0 | 31,47 | JN | - | - | - | - | - | 0 |
Celkem se účastnilo: 53 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: