Rok:

Výsledky ročníku 2017 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Ve
1
Ko
2

3
Li
4
Sy
5
Kr
6
Bo
7
Hu
8
Ji
9
Dn
10
Ko
11
Be
12
1. Kosmonosy 144 16,51MB
17,69
17,14
16,63
21,41
17,43
16,51
16,79
17,02
17,19
16,84
17,32
18,07
2. Jinolice Renmotor 143 16,12JC
16,72
17,10
17,50
17,46
16,12
16,83
17,16
NP
17,16
16,42
17,31
17,54
3. Pšánky 136 16,56HK
17,83
17,72
17,28
18,24
16,90
16,56
17,10
17,27
17,09
19,35
17,22
19,21
4. Tatobity 87 16,75SM
18,81
NP
18,15
17,89
18,41
16,75
NP
17,29
NP
18,23
17,74
17,19
5. Zlatá Olešnice 86 17,05JN
NP
17,53
17,47
NP
17,05
17,36
NP
18,35
17,51
NP
17,86
17,25
6. Jirkov 82 16,92JN
21,42
17,88
17,55
19,31
17,62
16,92
17,58
17,75
NP
NP
18,76
17,85
-. Dneboh 82 16,92MB
17,60
17,96
17,42
26,05
-
NP
--
17,85
16,92
17,09
18,02
8. Obrubce 81 16,60MB
18,52
NP
18,24
18,02
17,97
17,65
16,60
NP
18,00
17,93
18,90
18,17
9. Krásná Ves 79 17,20MB
18,17
18,27
17,55
22,24
18,04
17,20
19,45
19,06
18,99
17,68
19,47
19,48
10. Chrášťany 78 16,47LT
24,42
NP
17,22
17,15
16,68
16,94
16,47
17,30
-
NP
--
11. Malá Skála 69 17,75JN
NP
18,59
NP
18,48
17,75
18,54
22,44
18,33
18,56
18,20
18,84
34,50
12. Jablonec nad Jizerou 51 17,10SM
17,10
NP
17,15
NP
NP
---
17,31
18,27
19,24
NP
13. Podůlší Béčko 42 17,94JC
NP
26,04
18,45
27,04
-
17,94
22,59
19,35
19,23
18,50
27,06
18,23
-. Sychrov 42 17,94MB
23,81
20,62
18,07
19,90
23,35
-
17,94
23,51
22,13
30,06
18,71
21,97
15. Košťálov 40 17,51SM
20,53
19,10
18,96
18,88
NP
19,02
17,51
21,21
NP
NP
18,77
19,28
16. Jílové u Držkova 33 18,27JN
20,01
19,84
NP
18,57
18,70
NP
19,31
NP
NP
NP
25,50
18,27
17. Dobšín Kamenice 29 17,68MB
17,68
NP
NP
19,28
19,22
18,92
22,95
NP
NP
NP
19,02
19,62
18. Smidary 18 17,45HK
18,35
NP
17,45
25,48
NP
NP
------
-. Veselá 18 18,39MB
18,48
NP
18,39
18,57
23,12
------
19,50
20. Stará Říše 15 17,07JI---
17,07
--------
21. Myštěves 13 17,41HK-------
NP
---
17,41
22. Olešnice 8 19,20SM----
20,61
19,20
42,73
29,74
NP
NP
1200,00
24,97
23. Kopidlno 7 18,99JC
19,10
NP
19,04
NP
18,99
19,20
------
24. Chářovice 6 18,51BN
18,51
-----------
-. Benešov u Semil 6 18,70SM----------
20,03
18,70
26. Veselá 5 17,98SM-----
17,98
------
-. Dubenec 5 19,87TU---------
19,87
--
-. Příchovice 5 19,94JN
19,94
32,68
26,76
-
37,61
-------
29. Bechov 4 20,12MB---------
21,57
-
20,12
30. Sloup 3 18,75PZ-----
18,75
------
-. Karlinky 3 22,01LI---------
22,01
--
32. Křížkový Újezdec 0 20,05PH-----
20,05
------
-. Břehy 0 21,28MB------
NP
--
NP
21,28
-
-. Jeřmanice 0 22,18LI
22,18
-----------
-. Želízy 0 22,70ME-----
22,70
------
-. Smržovka 0 27,47JN
27,47
-----------
-. Semily I. 0 32,28SM
32,28
-----------
-. Lučany nad Nisou 0 53,82JN
53,82
-----------
-. Velké Hamry 0 NPJN
NP
-----------
-. Jirkov B 0 NPJN--------
NP
---
-. Chyjice 0 NPJC
NP
NP
-
NP
------
NP
-
-. Pátek 0 NPNB-----
NP
------
-. Letohrad Jelení 0 NPUO-
NP
----------
-. Doubravička 0 NPMB-----
NP
------
-. Smržovka střed 0 NPJN
NP
-----------


Celkem se účastnilo:  64 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: