Liga: | Extraliga ČR |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 07. 06. 2003 13:00 |
Kontakt: | Jan Nikl, Břevenec 82, PSČ 783 |
Telefon: | +420 |
Okres: | Olomouc |
Kraj: | Olomoucký |
Zadal: | Aleš Havelka |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Radíkov | PR | 18,15 | - | - | |
2. | Babice | VS | 18,20 | - | - | |
3. | Vacenovice | HO | 18,40 | - | - | |
4. | Výčapy | TR | 18,53 | - | - | |
5. | Plumlov | PV | 18,57 | - | - | |
6. | Mistřice | UH | 18,72 | - | - | |
7. | Břevenec | OL | 18,74 | - | - | |
7. | Petrovice | TR | 18,74 | - | - | |
9. | Starý Lískovec Sport | BM | 18,80 | - | - | |
10. | Krumsín | PV | 18,98 | - | - | |
11. | Stará Ves | FM | 19,00 | - | - | |
12. | Hrabišín | SU | 19,50 | - | - | |
13. | Letohrad - Jeleni | UO | 19,77 | - | - | |
14. | Pustkovec | OV | 19,86 | - | - | |
15. | Hůrky | RO | 20,08 | - | - | |
16. | Neplachovice | OP | 20,19 | - | - | |
17. | Kolšov | SU | 20,35 | - | - | |
18. | Hodějice | VY | 20,43 | - | - | |
19. | Zvole | SU | 20,92 | - | - | |
20. | Plinkout | OL | 21,03 | - | - | |
21. | Hlubočky | OL | 24,33 | - | - | |
22. | Stražisko B | PV | 25,61 | - | - | |
23. | Střelice | OL | 26,90 | - | - | |
24. | Mniší | NJ | NP | - | - | |
24. | Petrov | HO | NP | - | - | |
24. | Tovéř | OL | NP | - | - | |
24. | Mikulovice | TR | NP | - | - | |
24. | Loučany | OL | NP | - | - | |
24. | Stražisko | PV | NP | - | - | |
24. | Troubelice | OL | NP | - | - | |
24. | Nová Dědina | OL | NP | - | - | |
24. | Sobotín | SU | NP | - | - |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kunovice | VS | 18,52 | - | - | |
2. | Stará Ves | FM | 19,44 | - | - | |
3. | Lhotky | ZR | 21,49 | - | - | |
4. | Nová Dědina | OL | 23,90 | - | - | |
5. | Loučany | OL | 25,69 | - | - | |
6. | Radíkov | PR | 26,47 | - | - | |
7. | Výčapy | TR | 31,81 | - | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Plumlov | PV | 16,48 | 16,22 | 16,48 | 2024/05/11 | Útok,nástřik 3xB úzké |
2. | Bezděčí u Trnávky | SY | 17,46 | 17,36 | 17,46 | 2024/05/11 | Útok,nástřik 3xB úzké |
3. | Bludov | SU | 18,16 | 17,93 | 18,16 | 2024/05/11 | Útok,nástřik 3xB úzké |
4. | Velká Bystřice | OL | 18,20 | 17,90 | 18,20 | 2024/05/11 | Útok,nástřik 3xB úzké |
5. | Hlubočky | OL | 18,11 | 18,26 | 18,26 | 2024/05/11 | Útok,nástřik 3xB úzké |
6. | Kožušany | OL | 18,29 | 17,76 | 18,29 | 2024/05/11 | Útok,nástřik 3xB úzké |
7. | Dolany | OL | 18,51 | 16,95 | 18,51 | 2024/05/11 | Útok,nástřik 3xB úzké |
8. | Janovice | BR | 18,81 | 17,22 | 18,81 | 2024/05/11 | Útok,nástřik 3xB úzké |
9. | Střelice | OL | 18,31 | 18,96 | 18,96 | 2024/05/11 | Útok,nástřik 3xB úzké |
10. | Olešnice rezerva | OL | 18,94 | 20,31 | 20,31 | 2024/05/11 | Útok,nástřik 3xB úzké |
11. | Náměšť na Hané | OL | 21,07 | 19,28 | 21,07 | 2024/05/11 | Útok,nástřik 3xB úzké |
12. | Sobotín | SU | 21,21 | 21,32 | 21,32 | 2024/05/11 | Útok,nástřik 3xB úzké |
13. | Ludéřov | OL | 21,72 | 21,91 | 21,91 | 2024/05/11 | Útok,nástřik 3xB úzké |
14. | Chořelice | OL | 22,66 | 22,91 | 22,91 | 2024/05/11 | Útok,nástřik 3xB úzké |
15. | Bohuslavice | SU | 22,79 | 23,67 | 23,67 | 2024/05/11 | Útok,nástřik 3xB úzké |
16. | Nová Dědina | OL | 25,73 | 18,90 | 25,73 | 2024/05/11 | Útok,nástřik 3xB úzké |
17. | Břevenec | OL | 23,97 | 27,38 | 27,38 | 2024/05/11 | Útok,nástřik 3xB úzké |
18. | Hrabišín | SU | NP | NP | NP | 2024/05/11 | Útok,nástřik 3xB úzké |
19. | Šumvald | OL | NP | NP | NP | 2024/05/11 | Útok,nástřik 3xB úzké |
20. | Bílovice C | PV | NP | NP | NP | 2024/05/11 | Útok,nástřik 3xB úzké |
21. | Těšetice Tyfočáci | OL | NP | NP | NP | 2024/05/11 | Útok,nástřik 3xB úzké |
22. | Plinkout | OL | NP | NP | NP | 2024/05/11 | Útok,nástřik 3xB úzké |
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2003/06/07 | Břevenec, OL, | |
2004/06/19 | Břevenec, OL, | |
2005/07/23 | Břevenec, OL, | |
2006/07/15 | Břevenec, OL, | |
2007/06/16 | Břevenec, OL, | |
2013/07/07 | Břevenec - hřiště, | |
2014/07/06 | Břevenec, O pohár , hřiště | |
2015/04/25 | Břevenec - hřiště, TOHATSU FIRECUP | |
2015/07/06 | Břevenec, Břevenec | |
2016/05/07 | Břevenec - hřiště, Břevenec - TOHATSU FIRE CUP | |
2016/07/05 | Břevenec - hřiště, Hanácká extraliga 3B | |
2017/05/06 | Břevenec, Břevenec - TOHATSU FIRE CUP | |
2017/07/05 | Břevenec - hřiště, Břevenec | |
2018/05/08 | Břevenec - hřiště, Břevenec | |
2019/05/08 | Břevenec Hřiště, Břevenec | |
2022/05/29 | Břevenec, 2. kolo BIOMAC HE - Břevenec (3B) | |
2023/05/28 | Břevenec, 2. kolo BIOMAC HE - Břevenec (3B) | |
2024/05/11 | Břevenec, Břevenec (3B) | |
Kdy | Kde | Liga |
Komentáře