Rok:

Výsledky ročníku 2019 pořadí v soutěži

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Kr
1
Ve
2
Ko
3
Ra
4

5
Li
6
Sy
7
Du
8
Bo
9
Ji
10
Dn
11
Hu
12
Ko
13
Be
14
Ma
15

16
1. Dubenec 98 16,65TU
3
2
4
6
8
2
2
3
--------
2. Kosmonosy 97 16,39MB
1
1
1
2
1
18
4
5
--------
3. Dneboh 79 16,60MB
18
6
19
3
5
1
1
1
--------
4. Obrubce 76 17,13MB
4
3
3
17
3
13
8
2
--------
5. Jirkov 57 17,25JN
5
14
6
7
15
9
6
9
--------
-. Zlatá Olešnice 57 17,34JN
7
9
19
14
2
3
19
4
--------
7. Malá Skála 51 17,35JN
14
19
11
8
7
7
7
7
--------
8. Sychrov 49 17,09MB
15
17
5
10
14
8
5
6
--------
9. Dobšín Kamenice 38 16,84MB
16
12
13
16
6
10
3
14
--------
10. Veselá 35 18,26MB
18
5
10
12
12
6
19
---------
11. Velké Hamry 32 18,08JN
9
18
14
17
10
11
12
8
--------
12. Frýdštejn 31 17,47JN
18
4
19
5
19
14
19
10
--------
13. Chyjice 30 17,67JC
18
19
8
-
13
4
9
20
--------
14. Tatobity 25 17,96SM
18
7
7
17
11
20
14
20
--------
-. Košťálov 25 18,40SM
10
10
19
17
4
19
18
15
--------
-. Jílové u Držkova 25 19,11JN
11
8
17
17
9
12
15
20
--------
17. Břehy 23 18,06MB
8
19
12
11
-
15
11
16
--------
18. Bezděkov pod Třemšínem 22 17,23PB
6
-
19
4
------------
-. Krásná Ves 22 18,12MB
18
19
9
15
17
5
13
18
--------
20. Olešnice 18 18,01SM
13
11
15
13
-
16
10
17
--------
21. Pšánky 17 17,02HK
2
--
17
---
13
--------
22. Jinolice Renmotor 15 16,85JC
12
--
1
------------
23. Zahorčice 14 16,66ST--
2
17
------------
24. Hradčany 7 18,63LI---
9
------------
25. Čeperka N 5 18,47PA-------
11
--------
26. Zderaz A 4 18,54CR-------
12
--------
27. Jeřmanice 3 24,08LI-
13
--------------
28. Mříčná 1 20,78SM-
15
--
16
-
17
---------
29. Bechov 0 19,71MB--
16
---
16
---------
-. Lučany nad Nisou 0 21,89JN
18
16
-
17
-
17
----------
-. Sukorady 0 23,19MB--
18
-------------
-. Dubenec Rübeland/Harz 0 24,79TU-------
19
--------
-. Roprachtice 0 31,60SM----
18
-----------
-. Těpeře 0 62,38JN
17
---------------
-. Křížkový Újezdec 0 NPPH-----
20
----------
-. Myštěves 0 NPHK-------
20
--------

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Kr
1
Ve
2
Ko
3
Ra
4

5
Li
6
Sy
7
Du
8
Bo
9
Ji
10
Dn
11
Hu
12
Ko
13
Be
14
Ma
15

16
1. Košťálov 64 17,53SM
2
1
1
4
1
3
10
2
--------
2. Malá Skála Béčko 60 17,69JN
8
2
2
1
3
3
4
5
--------
3. Jeřmanice 52 17,33LI
3
9
4
9
7
2
1
1
--------
4. Sychrov A 42 18,27MB
5
5
3
6
5
6
9
7
--------
5. Kosmonosy 38 17,92MB
4
7
8
2
6
14
8
4
--------
6. Katusice 37 17,20MB
1
3
7
11
8
11
7
3
--------
7. Sychrov B 26 18,25MB
6
4
6
10
11
13
5
9
--------
8. Bratříkov 23 18,72JN
9
10
9
7
4
7
6
11
--------
9. Ploukonice 18 17,95SM-
11
-
3
11
9
3
---------
-. Pěnčín 18 18,92JN-
8
-
8
2
12
12
8
--------
11. Mříčná 16 20,44SM-
6
5
13
9
8
11
---------
12. Dlouhá Ves 15 18,27RK
7
--
5
---
6
--------
13. Libuň 10 18,12JC-----
1
----------
14. Břehy 9 17,84MB------
2
---------
15. Dlouhá Lhota 6 19,34MB-----
5
----------
16. Veselá 2 22,88SM----
10
10
----------
17. Dubenec 1 32,06TU-------
10
--------
18. Jinolice Renmotor 0 22,21JC---
12
------------
-. Zlatá Olešnice 0 NPJN-
12
--------------
-. Trnov Dubotrnky 0 NPRK-------
11
--------


Celkem se účastnilo:  56 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: