Rok:

Výsledky ročníku 2017 pořadí v soutěži

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Ve
1
Ko
2

3
Li
4
Sy
5
Kr
6
Bo
7
Hu
8
Ji
9
Dn
10
Ko
11
Be
12
1. Kosmonosy 144 16,51MB
5
2
1
14
5
1
3
1
3
2
4
7
2. Jinolice Renmotor 143 16,12JC
1
1
8
3
1
4
5
13
2
1
3
4
3. Pšánky 136 16,56HK
6
4
4
6
3
2
4
2
1
10
2
12
4. Tatobity 87 16,75SM
12
14
12
4
10
3
15
3
12
7
5
1
5. Zlatá Olešnice 86 17,05JN
24
3
7
19
4
8
15
7
5
15
6
2
6. Dneboh 82 16,92MB
3
6
5
17
-
19
--
6
3
1
6
-. Jirkov 82 16,92JN
17
5
9
12
6
5
7
5
12
15
8
5
8. Obrubce 81 16,60MB
11
14
13
5
8
9
2
13
7
5
11
8
9. Krásná Ves 79 17,20MB
7
7
9
15
9
7
10
8
9
4
14
14
10. Chrášťany 78 16,47LT
20
14
3
2
2
6
1
4
-
15
--
11. Malá Skála 69 17,75JN
24
8
19
7
7
12
11
6
8
6
10
20
12. Jablonec nad Jizerou 51 17,10SM
2
14
2
19
18
---
4
8
13
21
13. Sychrov 42 17,94MB
19
11
11
13
16
-
8
11
11
14
7
18
-. Podůlší Béčko 42 17,94JC
24
12
15
18
-
10
12
9
10
9
18
9
15. Košťálov 40 17,51SM
16
9
16
10
18
15
6
10
12
15
9
13
16. Jílové u Držkova 33 18,27JN
15
10
19
8
11
19
9
13
12
15
17
10
17. Dobšín Kamenice 29 17,68MB
4
14
19
11
13
14
13
13
12
15
12
16
18. Smidary 18 17,45HK
8
14
6
16
18
19
------
-. Veselá 18 18,39MB
9
14
14
8
15
------
15
20. Stará Říše 15 17,07JI---
1
--------
21. Myštěves 13 17,41HK-------
13
---
3
22. Olešnice 8 19,20SM----
14
16
14
12
12
15
20
19
23. Kopidlno 7 18,99JC
13
14
17
19
12
16
------
24. Chářovice 6 18,51BN
10
-----------
-. Benešov u Semil 6 18,70SM----------
15
11
26. Veselá 5 17,98SM-----
11
------
-. Dubenec 5 19,87TU---------
11
--
-. Příchovice 5 19,94JN
14
13
18
-
17
-------
29. Bechov 4 20,12MB---------
12
-
17
30. Sloup 3 18,75PZ-----
13
------
-. Karlinky 3 22,01LI---------
13
--
32. Křížkový Újezdec 0 20,05PH-----
17
------
-. Břehy 0 21,28MB------
15
--
15
16
-
-. Jeřmanice 0 22,18LI
18
-----------
-. Želízy 0 22,70ME-----
18
------
-. Smržovka 0 27,47JN
21
-----------
-. Semily I. 0 32,28SM
22
-----------
-. Lučany nad Nisou 0 53,82JN
23
-----------
-. Jirkov B 0 NPJN--------
12
---
-. Velké Hamry 0 NPJN
24
-----------
-. Pátek 0 NPNB-----
19
------
-. Chyjice 0 NPJC
24
14
-
19
------
19
-
-. Letohrad Jelení 0 NPUO-
14
----------
-. Doubravička 0 NPMB-----
19
------
-. Smržovka střed 0 NPJN
24
-----------

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Ve
1
Ko
2

3
Li
4
Sy
5
Kr
6
Bo
7
Hu
8
Ji
9
Dn
10
Ko
11
Be
12
1. Libuň 90 17,42JC
3
1
1
1
4
-
3
4
5
3
3
3
2. Jablonec nad Jizerou 85 16,50SM
4
2
4
3
2
-
2
3
2
8
5
1
3. Benešov u Semil 80 16,16SM
1
11
5
5
1
-
1
2
3
2
8
2
4. Košťálov 79 16,73SM
2
7
2
6
6
-
10
1
1
1
1
5
5. Bratříkov 74 17,19JN
6
5
3
2
5
-
5
5
4
6
2
4
6. Krásná Ves 42 17,06MB
5
3
6
11
3
-
8
9
6
9
9
10
-. Sychrov 42 17,51MB
7
8
7
7
9
-
4
7
7
10
4
8
8. Malá Skála Béčko 26 17,87JN
10
13
12
9
7
-
6
6
8
10
10
6
9. Sychrov M 17 19,37MB-
9
11
10
10
-
11
8
9
4
7
11
10. Břehy 16 18,97MB-
6
8
---
7
--
10
-
7
11. Borovice 12 19,19MB
8
10
13
8
8
-
9
-----
-. Huť 12 19,19JN
8
4
9
---------
13. Myštěves 7 18,43HK---
4
-----
10
--
-. Veselá 7 19,20SM----------
6
9
15. Frýdlant 6 20,58LI---------
5
--
16. Ploukonice 4 23,31SM---------
7
--
17. Smidary 1 20,01HK-
12
10
12
--------
18. Jeřmanice 0 21,24LI
11
-----------
-. Semily I. 0 29,93SM
12
-----------


Celkem se účastnilo:  64 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: