Rok:

Výsledky ročníku 2016 pořadí v soutěži

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Kr
1
Ve
2
Ko
3

4
Li
5
Sy
6
Hu
7
Bo
8
Ji
9
Dn
10
Ko
11
Be
12
1. Jablonec nad Jizerou 142 16,22SM
2
15
1
9
6
3
5
2
1
2
2
1
2. Jinolice Renmotor 137 16,23JC
1
1
2
1
1
12
1
1
13
19
4
2
3. Chrášťany 124 16,66LT---
3
2
1
2
5
2
1
1
3
4. Pšánky 109 16,92HK
17
15
3
2
15
2
3
3
4
8
7
4
5. Dneboh 99 17,07MB
3
2
10
5
4
17
13
7
20
9
3
5
6. Zlatá Olešnice 81 17,06JN
18
3
17
7
10
14
4
4
5
11
5
21
7. Podůlší Béčko 79 17,46JC
5
9
9
10
12
8
7
18
10
3
13
11
8. Obrubce 77 17,20MB
18
10
8
13
5
17
5
11
3
10
11
7
-. Kosmonosy 77 17,24MB
15
15
5
8
3
15
8
6
12
5
20
6
10. Dobšín Kamenice 72 17,32MB-
4
6
4
17
5
19
9
9
13
6
20
11. Veselá 61 17,86MB
10
7
11
6
16
17
11
20
8
4
16
10
12. Jirkov 52 17,91JN
4
15
12
19
18
10
14
16
7
7
8
14
13. Košťálov 50 18,21SM
6
6
14
19
20
9
15
20
14
5
12
13
14. Jílové u Držkova 41 17,88JN
7
7
13
19
7
17
9
20
21
16
18
12
15. Malá Skála 38 18,08JN
11
5
17
12
21
11
10
17
17
19
9
21
16. Tatobity 37 17,71SM-----
4
20
8
6
19
10
15
17. Sychrov 36 17,79MB
14
12
7
14
14
13
20
20
11
15
15
9
18. Krásná Ves 31 18,32MB
8
15
17
16
9
6
18
12
-
17
14
17
19. Benešov u Semil 26 18,31SM--
17
18
8
7
12
14
15
14
20
21
20. Bezděkov pod Třemšínem 17 17,20PB--
4
-
11
-------
21. Mříčná 15 19,28SM
9
13
17
19
22
16
-
20
-
11
19
21
22. Jimlín 8 17,61LN-----------
8
-. Karlinky 8 19,16LI
13
--
11
--------
24. Myštěves 7 19,77HK
12
--
17
13
-------
25. Jirkov B 6 18,93JN------
16
10
16
---
26. Příchovice 5 22,28JN-
11
------
18
---
27. Loukov 4 19,22MB-------
12
--
17
16
-. Velké Hamry 4 19,97JN
16
14
15
19
--
17
15
---
19
29. Jeřmanice 1 21,37LI---
15
19
--
19
----
30. Roprachtice 0 20,29SM-----------
18
-. Kosmonosy B 0 22,49MB--
16
---------
-. Raspenava 0 22,96LI---------
18
--
-. Pěnčín 0 24,18JN--------
19
---
-. Oponešice 0 NPTR
18
-----------
-. Bašnice 0 NPJC-----------
21
-. Velký Třebešov 0 NPNA---------
19
--
-. Dobšín 0 NPMB
18
-----------
-. Břehy 0 NPMB---------
19
--

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Kr
1
Ve
2
Ko
3

4
Li
5
Sy
6
Hu
7
Bo
8
Ji
9
Dn
10
Ko
11
Be
12
1. Benešov u Semil 105 16,90SM
1
6
1
1
2
1
3
2
2
2
2
4
2. Libuň 69 16,96JC
14
5
12
8
3
6
2
6
3
3
3
2
3. Košťálov 67 16,28SM
9
3
4
2
9
4
10
5
6
11
1
1
4. Borovice 65 16,96MB
2
16
2
9
6
2
4
1
5
11
13
3
5. Krásná Ves 59 17,07MB
15
9
11
4
1
3
1
3
7
4
14
8
6. Malá Skála Béčko 53 17,28JN
6
4
9
7
7
9
5
8
4
5
9
6
7. Jablonec nad Jizerou 43 17,00SM
12
2
5
12
-
11
7
7
1
8
4
13
8. Obrubce 37 17,23MB
11
7
6
3
15
10
6
12
8
11
6
5
9. Bratříkov 33 17,61JN
10
10
3
5
12
5
12
10
9
11
5
9
10. Myštěves 21 17,26HK
3
---
5
--
4
-
11
--
11. Sychrov 18 17,91MB
13
13
10
6
10
7
11
14
10
10
10
7
12. Chrášťany 16 16,69LT
5
--
14
-----
1
--
-. Huť 16 18,64JN
7
14
13
11
13
-
8
-
11
6
8
10
14. Touchovice 11 17,77LN
4
---
11
----
7
--
-. Jeřmanice 11 18,65LI
8
11
8
9
14
8
13
11
----
16. Letohrad Orlice 10 17,38UO-
1
----------
17. Břehy 9 18,40MB
16
-
7
-
8
--
9
-
11
--
18. Vitiněves 7 18,06JC----
4
-------
19. Radimovice 4 19,30LI----------
7
12
-. Loukov 4 22,41MB------
9
13
-
9
12
11
21. Smržovka 3 22,16JN-
8
----------
22. Karlinky 0 21,09LI---
13
--------
-. Smidary 0 22,72HK----------
11
-
-. Zlatá Olešnice 0 29,57JN-
12
----------
-. Příchovice 0 33,46JN-
15
----------
-. Libuň B 0 56,62JC----
16
-------
-. Šumburk nad Desnou 0 NPJN-
16
----------


Celkem se účastnilo:  65 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: