Rok:

Výsledky ročníku 2014 pořadí v soutěži

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Kr
1
Úm
2
Ko
3

4
Li
5
Bo
6
Sy
7
Dn
8
Hu
9
Ji
10
Be
11
1. Renmotor Jinolice 129 16,06JC
1
16
1
1
13
1
1
3
1
3
6
2. Kosmonosy 120 16,83MB
3
14
19
3
2
5
2
6
2
1
2
3. Libuň 102 17,17JC
7
7
4
5
5
7
15
1
16
2
5
4. Pšánky A 92 16,60HK
17
1
8
8
1
14
3
18
4
5
8
5. Dobšín - Kamenice 90 17,71MB
9
13
2
7
8
6
16
4
3
7
11
6. Pšánky B 83 17,37HK
21
10
6
11
4
2
4
12
5
20
7
7. Sychrov 82 18,04MB
8
5
10
6
11
8
9
5
10
8
14
8. Jirkov 71 17,65JN
14
6
5
17
10
3
6
6
7
18
16
9. Lestkov 68 17,35SM
4
16
11
-
7
4
19
8
6
4
20
10. Tatobity 58 17,27SM-
4
17
4
20
--
2
9
20
3
11. Podůlší 49 17,52JC
6
2
7
10
17
12
10
19
---
12. Dneboh 48 18,50MB
10
8
9
8
14
16
8
19
8
15
20
13. Veselá 42 18,42MB
11
9
19
12
16
19
5
11
-
9
13
14. Bašnice 40 16,57JC
5
16
3
15
20
--
19
-
20
1
15. Sloup 33 17,84PZ
21
3
15
-
9
10
14
--
20
12
16. Malá Skála 28 18,22JN
18
15
18
17
19
11
7
19
14
12
9
17. Bezděkov pod Třemšínem 27 16,50PB
2
---
3
------
18. Chrášťany 26 17,38LT---
2
------
4
19. Krásná Ves 24 19,03MB
21
11
13
14
20
9
17
15
13
13
17
20. Bříšťany 16 18,11JC----
6
--
10
---
21. Úmyslovice 15 19,38NB
15
12
14
16
18
15
12
13
---
22. Jílové u Držkova 14 19,65JN--
12
17
20
16
11
19
-
11
20
23. Benešov u Semil 12 18,41SM-
16
-
17
12
-
19
14
--
10
24. Tuř 10 18,07JC---------
6
-
-. Loukov 10 21,02MB-----
13
-
19
11
14
-
26. Jeřmanice 7 18,95LI
19
--
17
---
9
--
18
-. Bratříkov 7 19,27JN---------
9
-
-. Mříčná 7 20,31SM
20
-
19
13
--
18
-
12
17
19
29. ŠKODA AUTO Mladá Boleslav 4 19,44MB
12
----------
30. Jablonec nad Jizerou 3 19,54SM
13
---
20
------
-. Břehy 3 19,96MB------
13
17
---
32. Smidary 1 18,82HK----
15
------
-. Karlinky 1 19,51LI-------
19
--
15
-. Pěnčín 1 25,15JN--------
15
19
-
35. Košťálov 0 20,67SM-------
16
--
20
-. Sukorady 0 22,53MB
16
--------
16
-
-. Bakov nad Jizerou 0 22,58MB--
16
--------
-. Horní Stakory 0 NPMB--
19
--------
-. Trnov 0 NPRK----------
20
-. Hostovlice 0 NPKH-
16
---------
-. Velké Hamry 0 NPJN-----
16
-----
-. Myštěves 0 NPHK
21
----------
-. Dolní Sytová 0 NPSM----------
20
-. Horní Radechová 0 NPNA-
16
---------
-. Příšovice 0 NPLI
21
----------
-. Doubravička 0 NPMB
21
----------


Celkem se účastnilo:  66 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: