Rok:

Výsledky ročníku 2013 pořadí v soutěži

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Kr
1
Úm
2
Ko
3

4
Li
5
Hu
6
Bo
7
Dn
8
Sy
9
Ra
10
Ji
11
Be
12
Fr
13
1. Renmotor Jinolice 172 16,87JC
1
1
2
4
12
2
5
2
1
2
1
2
1
2. Pšánky A 143 16,70HK
2
2
3
1
2
16
11
1
4
1
3
19
3
3. Libuň 141 16,97JC
9
3
1
2
18
1
2
4
2
5
5
1
18
4. Bašnice 122 17,06JC
4
4
9
18
1
3
6
8
19
3
11
4
1
5. Pšánky B 111 17,40HK
21
7
-
3
11
4
1
3
5
4
7
10
10
6. Jirkov 109 17,75JN
3
10
4
6
6
20
7
5
8
13
8
7
6
7. Kosmonosy 99 17,55MB
10
9
5
8
5
15
16
17
6
6
4
5
4
8. Tatobity 89 17,38SM
8
5
8
15
3
5
3
13
-
8
19
3
25
9. Lestkov 71 17,50SM--
13
11
4
-
10
16
3
7
12
6
7
10. Veselá 65 18,18MB
15
16
6
4
13
11
9
7
14
20
9
9
14
11. Dobšín - Kamenice 59 18,00MB
6
13
10
10
20
7
15
11
7
14
21
16
8
12. Podůlší 58 17,93JC
19
6
7
9
19
19
4
6
--
6
-
23
13. Krásná Ves 39 19,36MB
20
16
16
12
9
8
13
10
11
12
15
23
15
14. Dneboh 37 19,02MB
21
12
20
13
7
12
17
14
13
10
20
13
13
15. Sychrov 29 18,55MB
21
8
20
16
14
18
8
15
16
11
18
11
24
16. Malá Skála 26 17,55JN---------
16
2
24
4
17. Mříčná 25 18,86SM--
12
7
21
9
---
21
-
22
11
18. Jablonec nad Jizerou 17 18,00SM
7
----
22
-----
8
-
-. Bratříkov 17 19,09JN--
20
--
13
14
-
9
17
17
15
12
20. Úmyslovice 16 19,10NB
14
16
11
18
15
23
18
9
15
--
25
-
21. Roudný 14 19,60JN----
8
10
12
------
22. Košťálov 11 18,41SM--------
12
--
20
9
23. Karlinky 10 18,74LI
12
16
---
24
---
19
10
26
27
-. Mladějov 10 18,97JC
11
11
---
21
-------
-. ŠKODA AUTO Mladá Boleslav 10 19,04MB
13
14
15
--------
12
-
-. Maršovice 10 19,16JN
18
----
6
------
16
27. Benešov u Semil 9 18,93SM
16
16
19
14
16
17
19
--
9
16
18
22
28. Frýdlant 7 19,86LI--------
10
15
-
14
21
29. Hradčany 6 20,48LI----
10
--------
30. Jeřmanice 4 20,03LI----
22
14
----
14
21
19
-. Sukorady 4 20,25MB
17
---
17
--
12
18
----
32. Jílové u Držkova 3 19,24JN----------
13
-
26
33. Kosořice 2 22,22MB--
14
----------
34. Hostovlice 1 26,27KH-
15
-----------
35. Velichovky A 0 17,94NA
5
16
-----------
-. Raspenava 0 20,19LI---------
18
--
17
-. Dolní Přím 0 23,03HK-----------
17
-
-. Loukov 0 23,85MB--------
17
---
20
-. Peřimov 0 26,81SM---
17
---------
-. Sukorady A 0 27,34MB--
17
----------
-. Horní Stakory 0 27,92MB--
18
----------
-. Podůlší Béčko 0 NPJC-
16
-----------

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Kr
1
Úm
2
Ko
3

4
Li
5
Hu
6
Bo
7
Dn
8
Sy
9
Ra
10
Ji
11
Be
12
Fr
13
1. Sychrov 96 17,63MB
2
7
5
2
1
1
3
11
2
1
3
7
2
2. Libuň 90 17,80JC
3
2
1
7
2
8
6
7
1
5
6
2
3
3. Benešov u Semil 89 17,38SM
4
3
3
1
8
2
2
8
12
9
1
1
1
4. Krásná Ves 68 18,18MB
7
1
9
3
10
4
7
6
6
2
4
12
5
5. Borovice 65 18,82MB
8
6
6
4
7
6
5
1
4
11
8
6
6
6. Myštěves 64 17,86HK
9
4
-
8
3
3
1
10
8
3
-
3
4
7. Malá Skála Béčko 55 18,66JN
5
8
10
5
4
12
4
2
10
6
5
4
10
8. Bratříkov 54 18,88JN
10
5
4
6
5
7
8
4
11
8
9
5
7
9. Břehy 37 18,47MB
6
-
2
9
12
5
-
3
--
7
8
-
10. Huť 28 19,62JN--
7
10
11
9
9
9
3
4
10
9
9
11. Vitiněves 10 17,56JC
1
------------
-. Jablonec nad Jizerou 10 18,24SM----------
2
10
-
13. Jeřmanice 8 19,67LI----
6
11
-----
11
8
-. Sukorady 8 21,87MB-------
5
9
----
15. ŠKODA AUTO Mladá Boleslav 7 22,31MB--
8
-----
7
---
11
16. Březová 6 20,49LI--------
5
----
17. Bulovka 4 24,99LI---------
7
---
18. Pěnčín 1 26,76LI-----
10
-------
-. Frýdlant 1 44,18LI---------
10
---
20. Libuň Sluníčka 0 27,60JC----
9
--------
-. Malá Skála Áčko 0 34,97JN----------
11
--


Celkem se účastnilo:  63 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: