Rok:

Výsledky ročníku 2008 pořadí v soutěži

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Kr
1
Sv
2
Ko
3

4
Be
5
Sy
6
Hu
7
Ra
8
Dn
9
Ji
10
Ra
11
Pl
12
Fr
13
1. Svijany 179 17,43LI
1
3
1
4
1
2
1
3
5
5
1
1
1
2. Jinolice 155 17,81JC
2
1
2
3
7
11
6
5
6
3
2
3
2
3. Bříšťany 127 17,74JC
3
24
4
2
20
5
5
7
4
6
4
4
5
4. Pšánky 117 17,50HK--
3
1
-
1
2
4
1
2
6
20
7
-. Sychrov 117 18,47DO
9
11
10
10
8
7
7
8
3
4
5
5
4
6. Kosmonosy 93 17,90MB
8
4
15
23
2
4
4
12
15
9
9
11
6
-. Dneboh 93 17,97MB
17
10
6
14
20
22
5
18
6
10
6
23
16
11
26
2
7
16
6
16
8. Veselá 89 18,62VS
5
7
5
9
18
13
13
6
26
16
3
7
3
9. Bašnice 81 17,92JC
7
2
8
11
4
22
3
2
10
25
23
--
10. Lestkov 66 17,83SM
4
24
6
----
1
-
1
-
2
-
11. Jirkov 61 19,17CV
11
5
13
21
15
8
12
32
14
9
7
12
9
12. Podůlší B 48 18,71JC
6
17
27
13
13
16
10
8
7
8
15
17
26
13. Myštěves 42 18,47HK
15
9
12
6
20
3
9
29
-----
14. Radimovice 36 18,40PS-
16
9
-
3
--
14
---
10
8
-. Maršovice 36 19,65JN
12
24
26
15
11
9
19
18
11
17
17
8
10
16. Podůlší 34 18,53JC
14
20
19
7
5
12
-
32
8
25
---
17. Benešov u Semil 29 19,07SM
16
12
17
14
9
--
20
12
13
-
9
14
18. Bratříkov 26 19,01JN
17
22
29
7
12
22
23
10
9
20
-
16
21
19. Mříčná 25 19,92SM
13
15
11
25
10
20
14
17
16
25
8
31
18
20. Dolní Přím B 14 19,97HK--
7
---
11
------
21. Veselá 12 20,02SM-
13
-
12
20
14
17
15
-
14
-
30
-
22. Malá Skála 11 19,41JN
17
24
-
17
-
22
20
12
13
12
21
25
26
23. Hrobce 10 22,58LT-
8
--
19
---
17
--
14
-
24. Krásná Ves 9 21,23MB
17
19
25
19
-
18
18
16
20
21
11
15
13
25. Dolní Přím 8 19,25HK--
28
---
8
------
26. Raspenava 6 21,27LI-
23
21
-
14
-
15
19
-
18
13
-
19
-. Kosice 6 25,04HK-
10
-----------
-. Raspenava B 6 27,99LI----------
10
-
20
29. Libuň 5 19,39JC----
20
--
32
-
11
23
19
17
-. Frýdlant 5 25,57LI-
21
-----
22
26
23
23
18
11
31. Bukovina 4 24,00HK-
18
24
22
16
19
--
26
25
12
27
-
-. Frýdlant B 4 24,45FM-------
21
----
12
33. Křešice 3 24,20JC----
20
------
13
-
34. Tatobity 2 21,32SM--
14
16
20
-
23
32
21
19
18
26
23
-. Karlinky 2 28,99LI-------
28
22
-
14
-
24
36. Vlastiboř 1 20,61JN---------
15
---
-. Dobšín 1 21,55MB--
18
--
15
-------
-. ŠKODA AUTO Mladá Boleslav 1 24,87MB--
15
----------
39. Petkovy 0 23,62MB-----
17
-------
-. Příšovice 0 23,94LI-------
30
19
22
22
28
24
25
-. Kosořice 0 24,46MB--------
18
----
-. Jistebsko 0 24,47JN---
19
--
21
------
-. Vesec 0 25,40PI----
17
--------
-. Hrubá Horka 0 27,08JN---------
24
---
-. Vesec 0 27,50LI-----
21
-
32
23
25
-
20
-
26
-. Karlinky B 0 27,89LI-----------
22
15
-. Břehy 0 29,67MB-------
26
23
--
21
-
-. Nová Ves 0 31,08TR-------
24
-----
-. Český Dub I 0 31,24LI-------
25
24
----
-. nerozlišeno 0 31,72--------
27
-----
-. Jilemnice 0 31,73SM---
24
---------
-. Loukov 0 32,74KM-----------
23
-
-. Jindřichovice pod Smrkem 0 33,72LI----------
19
--
-. Huť 0 34,80JN------
22
------
-. Pilínkov, Liberec XXIV 0 37,56LI------------
22
-. Horní Stakory 0 45,58MB--
23
----------
-. Záskalí 0 46,37LI-------
31
-----
-. Nová Ves nad Popelkou 0 47,73SM-----------
29
-
-. Stračov 0 NPHK-------
32
-----
-. Roudný 0 NPJN-----------
31
-

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Kr
1
Sv
2
Ko
3

4
Be
5
Sy
6
Hu
7
Ra
8
Dn
9
Ji
10
Ra
11
Pl
12
Fr
13
1. Břehy 100 18,14MB
12
2
4
1
2
1
3
3
3
4
6
2
1
2. Bříšťany 94 18,34JC
2
1
1
2
1
2
6
15
4
2
3
10
4
3. Huť 91 17,86JN
10
3
2
7
4
3
1
2
1
3
2
4
10
4. Sychrov 84 18,72DO
11
8
7
6
3
4
8
1
2
1
1
5
2
5. Benešov u Semil 60 18,89SM
1
4
6
11
7
8
4
11
5
6
-
3
6
6. Pěnčín 59 19,63JN
5
9
3
5
-
5
2
4
11
9
4
14
5
7. Bratříkov 51 19,19JN
4
11
5
3
8
6
10
16
8
13
-
1
3
8. Borovice 43 19,93MB
8
10
8
8
6
7
9
5
12
5
7
8
8
9. Krásná Ves 33 21,23MB
6
6
11
9
-
11
5
7
12
8
8
6
-
10. Jirkov 31 19,64CV
3
7
12
4
5
11
11
10
7
10
---
11. Jeřmanice 20 21,27LI
9
-
9
10
--
7
6
-
12
5
11
12
12. Kosmonosy 14 24,34MB
7
5
10
11
10
9
-------
13. Hrobce 11 21,01LT----
9
---
6
--
7
-
14. Vlastiboř 4 21,30JN---------
7
---
-. Frýdlant 4 23,46LI-
13
-----
12
9
11
-
9
13
-. Bulovka 4 28,38LI-------
13
----
7
17. Myštěves 3 23,99HK-------
8
-----
18. Dobrá Voda u Hořic 2 24,40JC------
12
9
-----
-. Frýdlant B 2 31,32FM------------
9
20. Veselá 1 31,59VS--------
10
----
21. Křižany 0 42,62LI-------
14
-----
-. Šumburk nad Desnou 0 42,80JN------------
11
-. Malá Skála 0 45,44JN
12
12
-----------
-. Křešice 0 46,57JC-----------
12
-
-. Pěnčín 0 48,59LI-----------
13
-
-. Libuň 0 NPJC---------
14
-
14
-
-. Mříčná 0 NPSM---
11
---------


Celkem se účastnilo:  87 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: