Rok:

Výsledky ročníku 2007 pořadí v soutěži

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Kr
1
Sv
2
Ko
3

4
Sy
5

6
Hu
7
Ra
8
Dn
9
Ra
10
Pl
11
Be
12
Fr
13
1. Renmotor Jinolice 199 17,27JC
2
5
8
10
2
1
18
1
1
1
1
1
1
2. Svijany 159 16,97LI
15
3
1
3
1
9
1
27
10
6
4
29
3
2
3. Dneboh 147 17,59MB
6
9
4
5
6
4
5
3
4
15
7
17
7
29
2
18
8
4. Veselá 127 18,36VS
3
8
11
7
9
14
6
2
2
4
5
13
6
5. Jirkov 110 19,09CV
1
6
19
14
4
6
7
14
7
2
21
11
4
6. Benešov u Semil 107 17,69SM
7
1
17
2
15
19
2
6
3
8
18
9
13
7. Kosmonosy 103 18,82MB
9
24
5
4
3
2
4
23
5
18
8
8
22
8. Podůlší B 94 19,78JC
9
13
6
16
8
7
10
7
11
5
3
24
5
9. Lestkov 93 18,46SM
12
15
2
8
23
-
3
5
--
2
5
7
10. Bříšťany 84 18,49JC
13
11
16
1
7
8
9
21
9
16
-
6
3
11. Huť 52 19,86JN
16
24
14
11
-
10
12
12
6
3
-
14
12
12. Sychrov B 49 19,32MB
5
6
13
11
23
3
15
17
15
14
15
29
15
13. Bratříkov 46 19,71JN-
12
10
19
18
13
7
11
13
-
9
12
11
14. Pšánky 43 18,03HK
4
24
3
--------
29
3
-
15. Maršovice 38 20,42JN
17
10
24
6
14
11
17
27
8
11
19
18
14
16. Radimovice 31 19,46PS-
4
-
9
5
-
19
24
--
21
--
17. Mříčná 28 19,64SM
22
18
18
13
13
5
23
16
--
13
15
9
18. Bašnice 25 18,95JC-
2
25
-
23
--
8
-----
19. Podůlší 22 18,74JC
14
13
25
19
12
12
-----
7
-
-. Myštěves 22 20,34HK
8
16
7
-
11
--------
-. Frýdlant 22 22,30LI----
16
17
12
18
-
9
11
29
10
22. Chrášťany 14 21,06LT--
9
----
9
-----
23. Dolní Přím 13 19,15HK-------
4
-----
-. Krásná Ves 13 21,06MB
22
19
20
15
22
19
14
9
15
13
-
23
17
25. Raspenava 12 24,98LI-----
19
-
20
12
10
14
26
20
26. Petkovy 10 23,42MB----------
6
--
-. Karlinky 10 24,69LI
19
22
12
17
17
19
23
---
10
-
21
28. Libuň 6 19,09JC----------
21
10
-
-. Velichovky 6 20,26NA----
10
--------
30. Jirkov B 5 21,87CV------
11
25
-----
-. Sychrov 5 22,00MB
11
21
21
-
18
------
21
-
32. Dobšín 4 26,28MB----
20
-----
12
--
-. Raspenava B 4 28,60LI---------
12
--
22
34. Křešice 3 22,10JC-------
13
-----
35. Bukovina 2 22,21HK-
20
-
18
----
14
-
20
22
-
36. Vesec 1 20,29SM-
17
15
----
27
---
17
-
-. Hrobce 1 23,14LT-------
15
-----
-. Vesec 1 24,23PI-----
15
16
----
27
-
39. Nouzov 0 20,28TU-----------
16
-
-. Veselá 0 20,75SM-------
27
---
19
-
-. Bříšťany B 0 21,79JC-----------
20
-
-. nerozlišeno 0 24,27--------
19
-----
-. Jistebsko 0 27,11JN---
19
21
18
20
------
-. Český Dub I 0 28,83LI-------
22
-----
-. Dešná 0 29,07JH------
21
------
-. Horní Růžodol, Liberec VII 0 29,80LI-----
16
-------
-. Malá Skála 0 30,35JN----------
21
25
-
-. Všeň 0 30,40SM----------
16
--
-. Chudíř 0 31,12MB--
22
----------
-. Boreč 0 31,30MB
22
-
23
----------
-. Šumburk nad Desnou 0 31,32JN------
23
-----
16
-. Záskalí 0 35,91LI-------
26
-----
-. Lužec 0 36,44LN---------
17
---
-. Pilínkov, Liberec XXIV 0 38,73LI-
23
---
19
-------
-. Střemy 0 39,07ME
18
------------
-. Pěnčín 0 40,35JN------
22
------
-. Kováň 0 42,73MB
20
------------
-. Lázně Libverda 0 43,55LI---------
19
---
-. Písečná 0 43,65FM------------
19
-. Martinice 0 52,44KM-----------
28
-
-. Spikaly B 0 58,87MB
21
------------
-. Hejnice 0 61,58UO---------
20
--
22
-. Spikaly 0 NPMB
22
------------
-. Kunratice 0 NPAB------------
22
-. Klokočí 0 NPSM---
19
---------


Celkem se účastnilo:  91 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: