Výsledky ročníku 2021 bodové ohodnocení
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | Du 1 | Sy 2 | Kr 3 | Bo 4 | Be 5 | Ji 6 | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dubenec | 156 | 16,99 | TU | 63 | ||||||
2. | Sychrov | 130 | 16,85 | MB | 52 | ||||||
3. | Tatobity | 111 | 16,75 | SM | 59 | ||||||
4. | Dneboh | 95 | 16,63 | MB | 47 | ||||||
5. | Olešnice | 92 | 17,17 | SM | 44 | ||||||
6. | Frýdštejn | 86 | 16,40 | JN | - | - | - | 37 | |||
7. | Dobšín Kamenice | 83 | 17,34 | MB | 24 | ||||||
8. | Bechov | 76 | 17,60 | MB | 36 | ||||||
9. | Břehy | 71 | 17,12 | MB | 41 | ||||||
10. | Březová | 67 | 16,85 | LI | - | 34 | |||||
11. | Krásná Ves | 66 | 17,26 | MB | 40 | ||||||
12. | Košťálov | 61 | 17,84 | SM | 25 | ||||||
13. | Jirkov A | 60 | 17,39 | JN | - | - | 26 | ||||
14. | Brada - Rybníček | 54 | 17,17 | JC | 34 | ||||||
15. | Renmotor Jinolice | 52 | 16,64 | JC | - | - | - | - | 25 | ||
16. | Karlinky | 45 | 17,51 | LI | 24 | ||||||
17. | Obrubce | 43 | 16,64 | MB | - | - | - | 34 | |||
18. | Jirkov B | 38 | 17,69 | JN | 4 | ||||||
19. | Horní Měcholupy | 35 | 18,24 | AB | 17 | ||||||
20. | Jílové u Držkova | 32 | 17,32 | JN | 0 | ||||||
21. | INDIVINDI | 31 | 17,55 | NA | - | - | - | - | 8 | ||
22. | Bystřice | 11 | 18,63 | JC | - | - | - | 11 | |||
23. | Pěnčín | 10 | 17,86 | JN | - | - | - | - | - | - | 0 |
24. | Žehrov | 9 | 18,55 | MB | - | 3 | |||||
25. | Veselá | 8 | 19,23 | MB | - | - | - | - | - | - | 0 |
26. | Klokočí | 6 | 17,93 | SM | - | - | - | - | - | - | 0 |
-. | Třebnouševes | 6 | 18,57 | JC | - | - | - | - | - | 4 | |
28. | Bašnice | 5 | 17,53 | JC | - | - | - | - | - | 5 | |
29. | Desná III | 3 | 20,06 | JN | - | 0 | |||||
30. | Vysokov | 1 | 22,51 | NA | - | - | - | - | - | 1 | |
-. | Ploukonice | 1 | 22,94 | SM | - | - | - | - | - | 0 | |
32. | Nevcehle | 0 | 18,08 | JI | - | - | - | - | - | 0 | |
-. | Radimovice | 0 | 19,75 | LI | - | - | - | - | - | - | 0 |
-. | Bakov nad Jizerou | 0 | 23,82 | MB | - | - | - | - | - | - | 0 |
-. | Karlinky B | 0 | 42,53 | LI | - | - | - | - | - | 0 | |
-. | Tanvald Horní Tanvald | 0 | 45,11 | JN | - | - | - | - | - | - | 0 |
-. | Tanvald Tanvald Šumburk | 0 | NP | JN | - | - | - | - | - | - | 0 |
-. | Benešov u Semil | 0 | NP | SM | - | - | - | 0 | |||
-. | Pšánky | 0 | NP | HK | - | - | - | - | - | 0 |
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | Du 1 | Sy 2 | Kr 3 | Bo 4 | Be 5 | Ji 6 | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ploukonice | 85 | 16,61 | SM | - | 37 | |||||
2. | Košťálov | 73 | 16,56 | SM | 14 | ||||||
3. | Bechov | 69 | 17,26 | MB | 34 | ||||||
4. | Bratříkov | 66 | 17,64 | JN | - | 27 | |||||
5. | Kosmonosy | 62 | 17,14 | MB | 34 | ||||||
6. | Sychrov | 59 | 17,41 | MB | 14 | ||||||
7. | Pěnčín | 52 | 17,22 | JN | - | - | 24 | ||||
8. | Břehy | 47 | 17,10 | MB | 32 | ||||||
9. | Jeřmanice | 45 | 17,37 | LI | - | - | - | 18 | |||
10. | Olešnice | 44 | 18,16 | SM | 21 | ||||||
11. | Katusice | 40 | 17,51 | MB | 26 | ||||||
12. | Krásná Ves | 33 | 18,13 | MB | 19 | ||||||
13. | Myštěves | 8 | 18,96 | HK | - | - | - | - | - | 8 | |
14. | Výrava | 6 | 21,67 | HK | - | - | - | - | - | 6 | |
15. | Zlatá Olešnice | 5 | 18,32 | JN | - | - | - | - | - | 0 | |
-. | Benešov u Semil | 5 | 19,26 | SM | - | - | - | - | - | - | 0 |
-. | Malá Skála | 5 | 20,07 | JN | - | - | - | - | 5 | ||
18. | Vysokov | 4 | 22,44 | NA | - | - | - | - | - | 4 | |
19. | Jeřice | 3 | 22,52 | JC | - | - | - | - | - | 3 | |
20. | Malá Skála Béčko | 0 | 19,87 | JN | - | - | - | - | - | - | 0 |
-. | Malá Skála B | 0 | 20,50 | JN | - | - | - | - | - | 0 | |
-. | Tanvald Tanvald Šumburk | 0 | 21,71 | JN | - | - | - | - | - | - | 0 |
-. | Bukovno | 0 | 23,73 | MB | - | - | - | - | - | - | 0 |
-. | Borovice | 0 | 26,51 | MB | - | - | - | - | - | 0 | |
-. | Kosmonosy Dorky | 0 | NP | MB | - | - | - | - | - | - | 0 |
Celkem se účastnilo: 64 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: