Výsledky ročníku 2020 bodové ohodnocení
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | Du 1 | Bř 2 | Ko 3 | Ji 4 | Dn 5 | Ra 6 | Ma 7 | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Renmotor Jinolice | 100 | 16,38 | JC | - | - | 70 | |||||
2. | Frýdštejn | 86 | 16,92 | JN | 72 | |||||||
-. | Sychrov | 86 | 17,17 | MB | 68 | |||||||
4. | Dneboh | 79 | 16,77 | MB | 67 | |||||||
5. | Tatobity | 72 | 16,58 | SM | 59 | |||||||
6. | Dubenec | 71 | 17,34 | TU | 47 | |||||||
7. | Olešnice | 67 | 17,48 | SM | 59 | |||||||
8. | Zlatá Olešnice | 55 | 17,56 | JN | 38 | |||||||
9. | Krásná Ves | 52 | 17,51 | MB | 31 | |||||||
10. | Jirkov | 48 | 17,86 | JN | - | 36 | ||||||
11. | Benešov u Semil | 42 | 17,54 | SM | - | - | 29 | |||||
12. | Obrubce | 40 | 17,19 | MB | - | 40 | ||||||
13. | Dobšín Kamenice | 38 | 17,91 | MB | 32 | |||||||
14. | Břehy | 33 | 17,44 | MB | 13 | |||||||
15. | Košťálov | 26 | 18,11 | SM | 26 | |||||||
-. | Hradčany | 26 | 18,42 | LI | - | 26 | ||||||
17. | Karlinky | 22 | 18,95 | LI | 13 | |||||||
18. | Jirkov B | 20 | 18,31 | JN | - | 18 | ||||||
-. | Bechov | 20 | 18,94 | MB | - | 20 | ||||||
20. | Nevcehle | 15 | 16,71 | JI | - | - | - | - | - | - | 15 | |
21. | Březová | 11 | 18,03 | LI | - | - | - | - | - | - | 0 | |
-. | Pšánky | 11 | 18,04 | HK | - | - | - | - | - | - | 11 | |
23. | Čeperka | 10 | 18,59 | PA | - | - | - | - | - | - | 10 | |
-. | Jílové u Držkova | 10 | 19,25 | JN | - | - | - | 2 | ||||
25. | Žehrov | 9 | 21,02 | MB | - | 9 | ||||||
26. | Letohrad - Kunčice D | 8 | 18,64 | UO | - | - | - | - | - | - | 8 | |
27. | Malá Skála B | 6 | 19,06 | JN | - | - | - | - | - | - | 6 | |
-. | Sloup | 6 | 19,67 | PZ | - | - | - | - | - | - | 6 | |
29. | Myštěves | 4 | 19,59 | HK | - | - | - | - | - | 4 | ||
-. | Desná III | 4 | 22,42 | SY | - | - | - | - | - | 4 | ||
31. | Veselá | 3 | 19,44 | MB | - | - | - | - | - | - | 0 | |
-. | Pátek | 3 | 22,90 | NB | - | - | - | - | - | - | 3 | |
33. | Malá Skála | 1 | 26,25 | JN | - | - | - | 1 | ||||
34. | Bakov nad Jizerou | 0 | 20,64 | MB | - | - | - | - | - | - | - | 0 |
-. | Škodějov | 0 | 20,72 | SM | - | - | - | - | - | - | 0 | |
-. | Bukovina u Čisté | 0 | 20,92 | SM | - | - | - | - | - | - | 0 | |
-. | Brada Rybníček | 0 | 27,52 | JC | - | - | - | - | - | 0 | ||
-. | Doubrava | 0 | 28,63 | MB | - | - | - | - | - | - | 0 | |
-. | Dneboh B | 0 | 29,31 | MB | - | - | - | - | - | - | 0 | |
-. | Odolenovice | 0 | 30,39 | JN | - | - | - | - | - | - | 0 | |
-. | Dubenec Rübeland/Harz | 0 | 43,23 | TU | - | - | - | - | - | - | 0 | |
-. | Radimovice | 0 | 53,04 | LI | - | - | - | - | - | 0 | ||
-. | Bašnice | 0 | NP | JC | - | - | - | - | - | - | 0 | |
-. | Velké Hamry | 0 | NP | JN | - | - | - | - | - | - | 0 | |
-. | Karlinky B | 0 | NP | LI | - | - | - | - | - | - | 0 | |
-. | Bystřice | 0 | NP | JC | - | - | - | - | - | - | - | 0 |
-. | Horní Měcholupy | 0 | NP | AB | - | - | - | - | - | - | - | 0 |
-. | Dolní Miletín | 0 | NP | CB | - | - | - | - | - | - | 0 | |
-. | Havlovice | 0 | NP | TU | - | - | - | - | - | - | 0 | |
-. | Brada - Rybníček | 0 | NP | JC | - | - | - | - | - | - | 0 |
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | Du 1 | Bř 2 | Ko 3 | Ji 4 | Dn 5 | Ra 6 | Ma 7 | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ploukonice | 58 | 17,13 | SM | 49 | |||||||
2. | Sychrov | 55 | 17,12 | MB | 39 | |||||||
3. | Veselá | 52 | 17,46 | SM | 33 | |||||||
4. | Kosmonosy | 48 | 16,94 | MB | - | 33 | ||||||
5. | Bratříkov | 41 | 17,77 | JN | 35 | |||||||
6. | Malá Skála Béčko | 39 | 17,87 | JN | 26 | |||||||
7. | Katusice | 25 | 17,74 | MB | 19 | |||||||
8. | Košťálov | 24 | 17,53 | SM | 24 | |||||||
-. | Jeřmanice | 24 | 18,15 | LI | 21 | |||||||
10. | Benešov u Semil | 21 | 18,51 | SM | - | - | - | 13 | ||||
11. | Břehy | 20 | 17,77 | MB | 18 | |||||||
12. | Renmotor Jinolice | 17 | 16,72 | JC | - | - | - | - | - | 17 | ||
13. | Zlatá Olešnice | 15 | 17,59 | JN | - | - | - | - | 14 | |||
-. | Pěnčín | 15 | 17,68 | JN | 11 | |||||||
15. | Letohrad - Orlice | 9 | 17,07 | UO | - | - | - | - | - | - | 9 | |
-. | Krásná Ves | 9 | 19,50 | MB | 3 | |||||||
17. | Sloup | 8 | 17,57 | PZ | - | - | - | - | - | - | 8 | |
18. | Sychrov OLE | 6 | 18,70 | MB | 6 | |||||||
19. | Bechov | 5 | 18,98 | MB | - | 5 | ||||||
20. | Hrobice Explosia | 3 | 18,43 | PA | - | - | - | - | - | - | 3 | |
-. | Mříčná | 3 | 19,97 | SM | - | - | 0 | |||||
22. | Dlouhá Ves | 0 | 19,16 | RK | - | - | - | - | - | - | 0 | |
-. | Čeperka | 0 | 21,28 | PA | - | - | - | - | - | - | 0 | |
-. | Myštěves | 0 | 23,50 | HK | - | - | - | - | - | - | 0 | |
-. | Jeřice | 0 | NP | JC | - | - | - | - | - | - | 0 |
Celkem se účastnilo: 75 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: