Rok:

Výsledky ročníku 2017 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Ve
1
Ko
2

3
Li
4
Sy
5
Kr
6
Body
1. Kosmonosy 144 16,51MB
11
14
15
2
11
15
68
2. Renmotor Jinolice 143 16,12JC
15
15
8
13
15
12
78
3. Pšánky 136 16,56HK
10
12
12
10
13
14
71
4. Tatobity 87 16,75SM
4
0
4
12
6
13
39
5. Zlatá Olešnice 86 17,05JN
0
13
9
0
12
8
42
6. Dneboh 82 16,92MB
13
10
11
0
-
0
34
-. Jirkov 82 16,92JN
0
11
7
4
10
11
43
8. Obrubce 81 16,60MB
5
0
3
11
8
7
34
9. Krásná Ves 79 17,20MB
9
9
7
1
7
9
42
10. Chrášťany 78 16,47LT
0
0
13
14
14
10
51
11. Malá Skála 69 17,75JN
0
8
0
9
9
4
30
12. Jablonec nad Jizerou 51 17,10SM
14
0
14
0
0
-28
13. Sychrov 42 17,94MB
0
5
5
3
0
-13
-. Podůlší Béčko 42 17,94JC
0
4
1
0
-
6
11
15. Košťálov 40 17,51SM
0
7
0
6
0
1
14
16. Jílové u Držkova 33 18,27JN
1
6
0
8
5
0
20
17. Dobšín Kamenice 29 17,68MB
12
0
0
5
3
2
22
18. Smidary 18 17,45HK
8
0
10
0
0
0
18
-. Veselá 18 18,39MB
7
0
2
8
0
-17
20. Stará Říše 15 17,07JI---
15
--15
21. Myštěves 13 17,41HK------0
22. Olešnice 8 19,20SM----
2
0
2
23. Kopidlno 7 18,99JC
3
0
0
0
4
0
7
24. Chářovice 6 18,51BN
6
-----6
-. Benešov u Semil 6 18,70SM------0
26. Veselá 5 17,98SM-----
5
5
-. Dubenec 5 19,87TU------0
-. Příchovice 5 19,94JN
2
3
0
-
0
-5
29. Bechov 4 20,12MB------0
30. Sloup 3 18,75PZ-----
3
3
-. Karlinky 3 22,01LI------0
32. Křížkový Újezdec 0 20,05PH-----
0
0
-. Břehy 0 21,28MB------0
-. Jeřmanice 0 22,18LI
0
-----0
-. Želízy 0 22,70ME-----
0
0
-. Smržovka 0 27,47JN
0
-----0
-. Semily I. 0 32,28SM
0
-----0
-. Lučany nad Nisou 0 53,82JN
0
-----0
-. Jirkov B 0 NPJN------0
-. Velké Hamry 0 NPJN
0
-----0
-. Pátek 0 NPNB-----
0
0
-. Chyjice 0 NPJC
0
0
-
0
--0
-. Letohrad - Jeleni Jelení 0 NPUO-
0
----0
-. Doubravička 0 NPMB-----
0
0
-. Smržovka střed 0 NPJN
0
-----0

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Ve
1
Ko
2

3
Li
4
Sy
5
Kr
6
Body
1. Libuň 90 17,42JC
8
10
10
10
7
-45
2. Jablonec nad Jizerou 85 16,50SM
7
9
7
8
9
-40
3. Benešov u Semil 80 16,16SM
10
0
6
6
10
-32
4. Košťálov 79 16,73SM
9
4
9
5
5
-32
5. Bratříkov 74 17,19JN
5
6
8
9
6
-34
6. Krásná Ves 42 17,06MB
6
8
5
0
8
-27
-. Sychrov 42 17,51MB
4
3
4
4
2
-17
8. Malá Skála Béčko 26 17,87JN
1
0
0
2
4
-7
9. Sychrov M 17 19,37MB-
2
0
1
0
-3
10. Břehy 16 18,97MB-
5
3
---8
11. Borovice 12 19,19MB
3
1
0
3
3
-10
-. Huť 12 19,19JN
3
7
2
---12
13. Myštěves 7 18,43HK---
7
--7
-. Veselá 7 19,20SM------0
15. Frýdlant 6 20,58LI------0
16. Ploukonice 4 23,31SM------0
17. Smidary 1 20,01HK-
0
1
0
--1
18. Jeřmanice 0 21,24LI
0
-----0
-. Semily I. 0 29,93SM
0
-----0


Celkem se účastnilo:  64 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: