Rok:

Výsledky ročníku 2017 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Ve
1
Ko
2

3
Body
1. Kosmonosy 144 16,51MB
11
14
15
40
2. Jinolice Renmotor 143 16,12JC
15
15
8
38
3. Pšánky 136 16,56HK
10
12
12
34
4. Tatobity 87 16,75SM
4
0
4
8
5. Zlatá Olešnice 86 17,05JN
0
13
9
22
6. Dneboh 82 16,92MB
13
10
11
34
-. Jirkov 82 16,92JN
0
11
7
18
8. Obrubce 81 16,60MB
5
0
3
8
9. Krásná Ves 79 17,20MB
9
9
7
25
10. Chrášťany 78 16,47LT
0
0
13
13
11. Malá Skála 69 17,75JN
0
8
0
8
12. Jablonec nad Jizerou 51 17,10SM
14
0
14
28
13. Podůlší Béčko 42 17,94JC
0
4
1
5
-. Sychrov 42 17,94MB
0
5
5
10
15. Košťálov 40 17,51SM
0
7
0
7
16. Jílové u Držkova 33 18,27JN
1
6
0
7
17. Dobšín Kamenice 29 17,68MB
12
0
0
12
18. Smidary 18 17,45HK
8
0
10
18
-. Veselá 18 18,39MB
7
0
2
9
20. Stará Říše 15 17,07JI---0
21. Myštěves 13 17,41HK---0
22. Olešnice 8 19,20SM---0
23. Kopidlno 7 18,99JC
3
0
0
3
24. Chářovice 6 18,51BN
6
--6
-. Benešov u Semil 6 18,70SM---0
26. Veselá 5 17,98SM---0
-. Dubenec 5 19,87TU---0
-. Příchovice 5 19,94JN
2
3
0
5
29. Bechov 4 20,12MB---0
30. Sloup 3 18,75PZ---0
-. Karlinky 3 22,01LI---0
32. Křížkový Újezdec 0 20,05PH---0
-. Břehy 0 21,28MB---0
-. Jeřmanice 0 22,18LI
0
--0
-. Želízy 0 22,70ME---0
-. Smržovka 0 27,47JN
0
--0
-. Semily I. 0 32,28SM
0
--0
-. Lučany nad Nisou 0 53,82JN
0
--0
-. Smržovka střed 0 NPJN
0
--0
-. Velké Hamry 0 NPJN
0
--0
-. Jirkov B 0 NPJN---0
-. Chyjice 0 NPJC
0
0
-0
-. Pátek 0 NPNB---0
-. Letohrad Jelení 0 NPUO-
0
-0
-. Doubravička 0 NPMB---0

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Ve
1
Ko
2

3
Body
1. Libuň 90 17,42JC
8
10
10
28
2. Jablonec nad Jizerou 85 16,50SM
7
9
7
23
3. Benešov u Semil 80 16,16SM
10
0
6
16
4. Košťálov 79 16,73SM
9
4
9
22
5. Bratříkov 74 17,19JN
5
6
8
19
6. Krásná Ves 42 17,06MB
6
8
5
19
-. Sychrov 42 17,51MB
4
3
4
11
8. Malá Skála Béčko 26 17,87JN
1
0
0
1
9. Sychrov M 17 19,37MB-
2
0
2
10. Břehy 16 18,97MB-
5
3
8
11. Huť 12 19,19JN
3
7
2
12
-. Borovice 12 19,19MB
3
1
0
4
13. Myštěves 7 18,43HK---0
-. Veselá 7 19,20SM---0
15. Frýdlant 6 20,58LI---0
16. Ploukonice 4 23,31SM---0
17. Smidary 1 20,01HK-
0
1
1
18. Jeřmanice 0 21,24LI
0
--0
-. Semily I. 0 29,93SM
0
--0


Celkem se účastnilo:  64 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: