Rok:

Výsledky ročníku 2014 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Kr
1
Úm
2
Ko
3

4
Li
5
Bo
6
Body
1. Jinolice Renmotor 129 16,06JC
15
0
15
15
3
15
63
2. Kosmonosy 120 16,83MB
13
2
0
13
14
11
53
3. Libuň 102 17,17JC
9
9
12
11
11
9
61
4. Pšánky A 92 16,60HK
0
15
8
8
15
2
48
5. Dobšín - Kamenice 90 17,71MB
7
3
14
9
8
10
51
6. Pšánky B 83 17,37HK
0
6
10
5
12
14
47
7. Sychrov 82 18,04MB
8
11
6
10
5
8
48
8. Jirkov 71 17,65JN
2
10
11
0
6
13
42
9. Lestkov 68 17,35SM
12
0
5
-
9
12
38
10. Tatobity 58 17,27SM-
12
0
12
0
-24
11. Podůlší 49 17,52JC
10
14
9
6
0
4
43
12. Dneboh 48 18,50MB
6
8
7
8
2
0
31
13. Veselá 42 18,42MB
5
7
0
4
0
0
16
14. Bašnice 40 16,57JC
11
0
13
1
0
-25
15. Sloup 33 17,84PZ
0
13
1
-
7
6
27
16. Malá Skála 28 18,22JN
0
1
0
0
0
5
6
17. Bezděkov pod Třemšínem 27 16,50PB
14
---
13
-27
18. Chrášťany 26 17,38LT---
14
--14
19. Krásná Ves 24 19,03MB
0
5
3
2
0
7
17
20. Bříšťany 16 18,11JC----
10
-10
21. Úmyslovice 15 19,38NB
1
4
2
0
0
1
8
22. Jílové u Držkova 14 19,65JN--
4
0
0
0
4
23. Benešov u Semil 12 18,41SM-
0
-
0
4
-4
24. Tuř 10 18,07JC------0
-. Loukov 10 21,02MB-----
3
3
26. Jeřmanice 7 18,95LI
0
--
0
--0
-. Bratříkov 7 19,27JN------0
-. Mříčná 7 20,31SM
0
-
0
3
--3
29. ŠKODA AUTO Mladá Boleslav 4 19,44MB
4
-----4
30. Jablonec nad Jizerou 3 19,54SM
3
---
0
-3
-. Břehy 3 19,96MB------0
32. Smidary 1 18,82HK----
1
-1
-. Karlinky 1 19,51LI------0
-. Pěnčín 1 25,15JN------0
35. Košťálov 0 20,67SM------0
-. Sukorady 0 22,53MB
0
-----0
-. Bakov nad Jizerou 0 22,58MB--
0
---0
-. Hostovlice 0 NPKH-
0
----0
-. Myštěves 0 NPHK
0
-----0
-. Velké Hamry 0 NPJN-----
0
0
-. Dolní Sytová 0 NPSM------0
-. Horní Radechová 0 NPNA-
0
----0
-. Příšovice 0 NPLI
0
-----0
-. Doubravička 0 NPMB
0
-----0
-. Horní Stakory 0 NPMB--
0
---0
-. Trnov 0 NPRK------0

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Kr
1
Úm
2
Ko
3

4
Li
5
Bo
6
Body
1. Benešov u Semil 81 17,18SM
6
8
10
8
0
10
42
2. Myštěves 78 16,35HK
8
4
8
5
10
9
44
3. Sychrov 75 17,96MB
5
9
9
7
7
7
44
4. Libuň 61 17,15JC
9
3
5
3
8
3
31
5. Krásná Ves 59 17,53MB
4
6
1
2
4
8
25
6. Borovice 54 17,61MB
1
7
0
10
5
6
29
7. Malá Skála Béčko 49 17,79JN
3
1
7
9
6
5
31
8. Bratříkov 40 18,55JN
0
5
6
6
2
4
23
9. Chrášťany 28 17,07LT
10
---
9
-19
10. Huť 22 18,43JN-
2
4
1
1
2
10
11. Jeřmanice 21 18,23LI
2
10
0
4
3
0
19
12. Vitiněves 17 16,31JC
7
-----7
13. Břehy 6 21,66MB--
3
---3
14. Malá Skála Áčko 5 19,30JN------0
15. Jablonec nad Jizerou 3 21,03SM
0
--
0
--0
16. ŠKODA AUTO Mladá Boleslav 2 21,73MB
0
-
2
---2
17. Těpeře 0 60,65JN------0
-. Mříčná 0 NPSM---
0
--0
-. Smidary 0 NPHK----
0
-0
-. Sukorady 0 DSQMB
0
-----0


Celkem se účastnilo:  66 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: