Rok:

Výsledky ročníku 2013 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Kr
1
Úm
2
Ko
3

4
Li
5
Hu
6
Bo
7
Dn
8
Body
1. Renmotor Jinolice 172 16,87JC
15
15
14
12
4
14
11
14
99
2. Pšánky A 143 16,70HK
14
14
13
15
14
0
5
15
90
3. Libuň 141 16,97JC
7
13
15
14
0
15
14
12
90
4. Bašnice 122 17,06JC
12
12
7
0
15
13
10
8
77
5. Pšánky B 111 17,40HK
0
9
-
13
5
12
15
13
67
6. Jirkov 109 17,75JN
13
6
12
10
10
0
9
11
71
7. Kosmonosy 99 17,55MB
6
7
11
8
11
1
0
0
44
8. Tatobity 89 17,38SM
8
11
8
1
13
11
13
3
68
9. Lestkov 71 17,50SM--
3
5
12
-
6
0
26
10. Veselá 65 18,18MB
1
0
10
12
3
5
7
9
47
11. Dobšín - Kamenice 59 18,00MB
10
3
6
6
0
9
1
5
40
12. Podůlší 58 17,93JC
0
10
9
7
0
0
12
10
48
13. Krásná Ves 39 19,36MB
0
0
0
4
7
8
3
6
28
14. Dneboh 37 19,02MB
0
4
0
3
9
4
0
2
22
15. Sychrov 29 18,55MB
0
8
0
0
2
0
8
1
19
16. Malá Skála 26 17,55JN--------0
17. Mříčná 25 18,86SM--
4
9
0
7
--20
18. Jablonec nad Jizerou 17 18,00SM
9
----
0
--9
-. Bratříkov 17 19,09JN--
0
--
3
2
-5
20. Úmyslovice 16 19,10NB
2
0
5
0
1
0
0
7
15
21. Roudný 14 19,60JN----
8
6
0
-14
22. Košťálov 11 18,41SM--------0
23. Karlinky 10 18,74LI
4
0
---
0
--4
-. Mladějov 10 18,97JC
5
5
---
0
--10
-. ŠKODA AUTO Mladá Boleslav 10 19,04MB
3
2
1
-----6
-. Maršovice 10 19,16JN
0
----
10
--10
27. Benešov u Semil 9 18,93SM
0
0
0
2
0
0
0
-2
28. Frýdlant 7 19,86LI--------0
29. Hradčany 6 20,48LI----
6
---6
30. Jeřmanice 4 20,03LI----
0
2
--2
-. Sukorady 4 20,25MB
0
---
0
--
4
4
32. Jílové u Držkova 3 19,24JN--------0
33. Kosořice 2 22,22MB--
2
-----2
34. Hostovlice 1 26,27KH-
1
------1
35. Velichovky A 0 17,94NA
0
0
------0
-. Raspenava 0 20,19LI--------0
-. Dolní Přím 0 23,03HK--------0
-. Loukov 0 23,85MB--------0
-. Peřimov 0 26,81SM---
0
----0
-. Sukorady A 0 27,34MB--
0
-----0
-. Horní Stakory 0 27,92MB--
0
-----0
-. Podůlší Béčko 0 NPJC-
0
------0

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Kr
1
Úm
2
Ko
3

4
Li
5
Hu
6
Bo
7
Dn
8
Body
1. Sychrov 96 17,63MB
9
4
6
9
10
10
8
0
56
2. Libuň 90 17,80JC
8
9
10
4
9
3
5
4
52
3. Benešov u Semil 89 17,38SM
7
8
8
10
3
9
9
3
57
4. Krásná Ves 68 18,18MB
4
10
2
8
1
7
4
5
41
5. Borovice 65 18,82MB
3
5
5
7
4
5
6
10
45
6. Myštěves 64 17,86HK
2
7
-
3
8
8
10
0
38
7. Malá Skála Béčko 55 18,66JN
6
0
0
6
7
0
7
9
35
8. Bratříkov 54 18,88JN
1
6
7
5
6
4
3
7
39
9. Břehy 37 18,47MB
5
-
9
2
0
6
-
8
30
10. Huť 28 19,62JN--
4
0
0
2
2
0
8
11. Vitiněves 10 17,56JC
10
-------10
-. Jablonec nad Jizerou 10 18,24SM--------0
13. Jeřmanice 8 19,67LI----
5
0
--5
-. Sukorady 8 21,87MB-------
6
6
15. ŠKODA AUTO Mladá Boleslav 7 22,31MB--
3
-----3
16. Březová 6 20,49LI--------0
17. Bulovka 4 24,99LI--------0
18. Pěnčín 1 26,76LI-----
1
--1
-. Frýdlant 1 44,18LI--------0
20. Libuň Sluníčka 0 27,60JC----
0
---0
-. Malá Skála Áčko 0 34,97JN--------0


Celkem se účastnilo:  63 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: