Rok:

Výsledky ročníku 2013 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Kr
1
Úm
2
Ko
3

4
Li
5
Hu
6
Body
1. Renmotor Jinolice 172 16,87JC
15
15
14
12
4
14
74
2. Pšánky A 143 16,70HK
14
14
13
15
14
0
70
3. Libuň 141 16,97JC
7
13
15
14
0
15
64
4. Bašnice 122 17,06JC
12
12
7
0
15
13
59
5. Pšánky B 111 17,40HK
0
9
-
13
5
12
39
6. Jirkov 109 17,75JN
13
6
12
10
10
0
51
7. Kosmonosy 99 17,55MB
6
7
11
8
11
1
44
8. Tatobity 89 17,38SM
8
11
8
1
13
11
52
9. Lestkov 71 17,50SM--
3
5
12
-20
10. Veselá 65 18,18MB
1
0
10
12
3
5
31
11. Dobšín - Kamenice 59 18,00MB
10
3
6
6
0
9
34
12. Podůlší 58 17,93JC
0
10
9
7
0
0
26
13. Krásná Ves 39 19,36MB
0
0
0
4
7
8
19
14. Dneboh 37 19,02MB
0
4
0
3
9
4
20
15. Sychrov 29 18,55MB
0
8
0
0
2
0
10
16. Malá Skála 26 17,55JN------0
17. Mříčná 25 18,86SM--
4
9
0
7
20
18. Jablonec nad Jizerou 17 18,00SM
9
----
0
9
-. Bratříkov 17 19,09JN--
0
--
3
3
20. Úmyslovice 16 19,10NB
2
0
5
0
1
0
8
21. Roudný 14 19,60JN----
8
6
14
22. Košťálov 11 18,41SM------0
23. Karlinky 10 18,74LI
4
0
---
0
4
-. Mladějov 10 18,97JC
5
5
---
0
10
-. ŠKODA AUTO Mladá Boleslav 10 19,04MB
3
2
1
---6
-. Maršovice 10 19,16JN
0
----
10
10
27. Benešov u Semil 9 18,93SM
0
0
0
2
0
0
2
28. Frýdlant 7 19,86LI------0
29. Hradčany 6 20,48LI----
6
-6
30. Jeřmanice 4 20,03LI----
0
2
2
-. Sukorady 4 20,25MB
0
---
0
-0
32. Jílové u Držkova 3 19,24JN------0
33. Kosořice 2 22,22MB--
2
---2
34. Hostovlice 1 26,27KH-
1
----1
35. Velichovky A 0 17,94NA
0
0
----0
-. Raspenava 0 20,19LI------0
-. Dolní Přím 0 23,03HK------0
-. Loukov 0 23,85MB------0
-. Peřimov 0 26,81SM---
0
--0
-. Sukorady A 0 27,34MB--
0
---0
-. Horní Stakory 0 27,92MB--
0
---0
-. Podůlší Béčko 0 NPJC-
0
----0

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Kr
1
Úm
2
Ko
3

4
Li
5
Hu
6
Body
1. Sychrov 96 17,63MB
9
4
6
9
10
10
48
2. Libuň 90 17,80JC
8
9
10
4
9
3
43
3. Benešov u Semil 89 17,38SM
7
8
8
10
3
9
45
4. Krásná Ves 68 18,18MB
4
10
2
8
1
7
32
5. Borovice 65 18,82MB
3
5
5
7
4
5
29
6. Myštěves 64 17,86HK
2
7
-
3
8
8
28
7. Malá Skála Béčko 55 18,66JN
6
0
0
6
7
0
19
8. Bratříkov 54 18,88JN
1
6
7
5
6
4
29
9. Břehy 37 18,47MB
5
-
9
2
0
6
22
10. Huť 28 19,62JN--
4
0
0
2
6
11. Vitiněves 10 17,56JC
10
-----10
-. Jablonec nad Jizerou 10 18,24SM------0
13. Jeřmanice 8 19,67LI----
5
0
5
-. Sukorady 8 21,87MB------0
15. ŠKODA AUTO Mladá Boleslav 7 22,31MB--
3
---3
16. Březová 6 20,49LI------0
17. Bulovka 4 24,99LI------0
18. Pěnčín 1 26,76LI-----
1
1
-. Frýdlant 1 44,18LI------0
20. Libuň Sluníčka 0 27,60JC----
0
-0
-. Malá Skála Áčko 0 34,97JN------0


Celkem se účastnilo:  63 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: