Rok:

Výsledky ročníku 2013 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Kr
1
Úm
2
Ko
3

4
Li
5
Body
1. Renmotor Jinolice 172 16,87JC
15
15
14
12
4
60
2. Pšánky A 143 16,70HK
14
14
13
15
14
70
3. Libuň 141 16,97JC
7
13
15
14
0
49
4. Bašnice 122 17,06JC
12
12
7
0
15
46
5. Pšánky B 111 17,40HK
0
9
-
13
5
27
6. Jirkov 109 17,75JN
13
6
12
10
10
51
7. Kosmonosy 99 17,55MB
6
7
11
8
11
43
8. Tatobity 89 17,38SM
8
11
8
1
13
41
9. Lestkov 71 17,50SM--
3
5
12
20
10. Veselá 65 18,18MB
1
0
10
12
3
26
11. Dobšín - Kamenice 59 18,00MB
10
3
6
6
0
25
12. Podůlší 58 17,93JC
0
10
9
7
0
26
13. Krásná Ves 39 19,36MB
0
0
0
4
7
11
14. Dneboh 37 19,02MB
0
4
0
3
9
16
15. Sychrov 29 18,55MB
0
8
0
0
2
10
16. Malá Skála 26 17,55JN-----0
17. Mříčná 25 18,86SM--
4
9
0
13
18. Jablonec nad Jizerou 17 18,00SM
9
----9
-. Bratříkov 17 19,09JN--
0
--0
20. Úmyslovice 16 19,10NB
2
0
5
0
1
8
21. Roudný 14 19,60JN----
8
8
22. Košťálov 11 18,41SM-----0
23. Karlinky 10 18,74LI
4
0
---4
-. Mladějov 10 18,97JC
5
5
---10
-. ŠKODA AUTO Mladá Boleslav 10 19,04MB
3
2
1
--6
-. Maršovice 10 19,16JN
0
----0
27. Benešov u Semil 9 18,93SM
0
0
0
2
0
2
28. Frýdlant 7 19,86LI-----0
29. Hradčany 6 20,48LI----
6
6
30. Jeřmanice 4 20,03LI----
0
0
-. Sukorady 4 20,25MB
0
---
0
0
32. Jílové u Držkova 3 19,24JN-----0
33. Kosořice 2 22,22MB--
2
--2
34. Hostovlice 1 26,27KH-
1
---1
35. Velichovky A 0 17,94NA
0
0
---0
-. Raspenava 0 20,19LI-----0
-. Dolní Přím 0 23,03HK-----0
-. Loukov 0 23,85MB-----0
-. Peřimov 0 26,81SM---
0
-0
-. Sukorady A 0 27,34MB--
0
--0
-. Horní Stakory 0 27,92MB--
0
--0
-. Podůlší Béčko 0 NPJC-
0
---0

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Kr
1
Úm
2
Ko
3

4
Li
5
Body
1. Sychrov 96 17,63MB
9
4
6
9
10
38
2. Libuň 90 17,80JC
8
9
10
4
9
40
3. Benešov u Semil 89 17,38SM
7
8
8
10
3
36
4. Krásná Ves 68 18,18MB
4
10
2
8
1
25
5. Borovice 65 18,82MB
3
5
5
7
4
24
6. Myštěves 64 17,86HK
2
7
-
3
8
20
7. Malá Skála Béčko 55 18,66JN
6
0
0
6
7
19
8. Bratříkov 54 18,88JN
1
6
7
5
6
25
9. Břehy 37 18,47MB
5
-
9
2
0
16
10. Huť 28 19,62JN--
4
0
0
4
11. Vitiněves 10 17,56JC
10
----10
-. Jablonec nad Jizerou 10 18,24SM-----0
13. Jeřmanice 8 19,67LI----
5
5
-. Sukorady 8 21,87MB-----0
15. ŠKODA AUTO Mladá Boleslav 7 22,31MB--
3
--3
16. Březová 6 20,49LI-----0
17. Bulovka 4 24,99LI-----0
18. Pěnčín 1 26,76LI-----0
-. Frýdlant 1 44,18LI-----0
20. Libuň Sluníčka 0 27,60JC----
0
0
-. Malá Skála Áčko 0 34,97JN-----0


Celkem se účastnilo:  63 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: