Rok:

Výsledky ročníku 2013 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Kr
1
Úm
2
Ko
3

4
Li
5
Hu
6
Bo
7
Dn
8
Sy
9
Ra
10
Ji
11
Be
12
Fr
13
Body
1. Renmotor Jinolice 172 16,87JC
15
15
14
12
4
14
11
14
15
14
15
14
15
172
2. Pšánky A 143 16,70HK
14
14
13
15
14
0
5
15
12
15
13
0
13
143
3. Libuň 141 16,97JC
7
13
15
14
0
15
14
12
14
11
11
15
0
141
4. Bašnice 122 17,06JC
12
12
7
0
15
13
10
8
0
13
5
12
15
122
5. Pšánky B 111 17,40HK
0
9
-
13
5
12
15
13
11
12
9
6
6
111
6. Jirkov 109 17,75JN
13
6
12
10
10
0
9
11
8
3
8
9
10
109
7. Kosmonosy 99 17,55MB
6
7
11
8
11
1
0
0
10
10
12
11
12
99
8. Tatobity 89 17,38SM
8
11
8
1
13
11
13
3
-
8
0
13
0
89
9. Lestkov 71 17,50SM--
3
5
12
-
6
0
13
9
4
10
9
71
10. Veselá 65 18,18MB
1
0
10
12
3
5
7
9
2
0
7
7
2
65
11. Dobšín - Kamenice 59 18,00MB
10
3
6
6
0
9
1
5
9
2
0
0
8
59
12. Podůlší 58 17,93JC
0
10
9
7
0
0
12
10
--
10
-
0
58
13. Krásná Ves 39 19,36MB
0
0
0
4
7
8
3
6
5
4
1
0
1
39
14. Dneboh 37 19,02MB
0
4
0
3
9
4
0
2
3
6
0
3
3
37
15. Sychrov 29 18,55MB
0
8
0
0
2
0
8
1
0
5
0
5
0
29
16. Malá Skála 26 17,55JN---------
0
14
0
12
26
17. Mříčná 25 18,86SM--
4
9
0
7
---
0
-
0
5
25
18. Jablonec nad Jizerou 17 18,00SM
9
----
0
-----
8
-17
-. Bratříkov 17 19,09JN--
0
--
3
2
-
7
0
0
1
4
17
20. Úmyslovice 16 19,10NB
2
0
5
0
1
0
0
7
1
--
0
-16
21. Roudný 14 19,60JN----
8
6
0
------14
22. Košťálov 11 18,41SM--------
4
--
0
7
11
23. Karlinky 10 18,74LI
4
0
---
0
---
0
6
0
0
10
-. Mladějov 10 18,97JC
5
5
---
0
-------10
-. ŠKODA AUTO Mladá Boleslav 10 19,04MB
3
2
1
--------
4
-10
-. Maršovice 10 19,16JN
0
----
10
------
0
10
27. Benešov u Semil 9 18,93SM
0
0
0
2
0
0
0
--
7
0
0
0
9
28. Frýdlant 7 19,86LI--------
6
1
-
0
0
7
29. Hradčany 6 20,48LI----
6
--------6
30. Jeřmanice 4 20,03LI----
0
2
----
2
0
0
4
-. Sukorady 4 20,25MB
0
---
0
--
4
0
----4
32. Jílové u Držkova 3 19,24JN----------
3
-
0
3
33. Kosořice 2 22,22MB--
2
----------2
34. Hostovlice 1 26,27KH-
1
-----------1
35. Velichovky A 0 17,94NA
0
0
-----------0
-. Raspenava 0 20,19LI---------
0
--
0
0
-. Dolní Přím 0 23,03HK-----------
0
-0
-. Loukov 0 23,85MB--------
0
---
0
0
-. Peřimov 0 26,81SM---
0
---------0
-. Sukorady A 0 27,34MB--
0
----------0
-. Horní Stakory 0 27,92MB--
0
----------0
-. Podůlší Béčko 0 NPJC-
0
-----------0

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Kr
1
Úm
2
Ko
3

4
Li
5
Hu
6
Bo
7
Dn
8
Sy
9
Ra
10
Ji
11
Be
12
Fr
13
Body
1. Sychrov 96 17,63MB
9
4
6
9
10
10
8
0
9
10
8
4
9
96
2. Libuň 90 17,80JC
8
9
10
4
9
3
5
4
10
6
5
9
8
90
3. Benešov u Semil 89 17,38SM
7
8
8
10
3
9
9
3
0
2
10
10
10
89
4. Krásná Ves 68 18,18MB
4
10
2
8
1
7
4
5
5
9
7
0
6
68
5. Borovice 65 18,82MB
3
5
5
7
4
5
6
10
7
0
3
5
5
65
6. Myštěves 64 17,86HK
2
7
-
3
8
8
10
0
3
8
-
8
7
64
7. Malá Skála Béčko 55 18,66JN
6
0
0
6
7
0
7
9
1
5
6
7
1
55
8. Bratříkov 54 18,88JN
1
6
7
5
6
4
3
7
0
3
2
6
4
54
9. Břehy 37 18,47MB
5
-
9
2
0
6
-
8
--
4
3
-37
10. Huť 28 19,62JN--
4
0
0
2
2
0
8
7
1
2
2
28
11. Vitiněves 10 17,56JC
10
------------10
-. Jablonec nad Jizerou 10 18,24SM----------
9
1
-10
13. Jeřmanice 8 19,67LI----
5
0
-----
0
3
8
-. Sukorady 8 21,87MB-------
6
2
----8
15. ŠKODA AUTO Mladá Boleslav 7 22,31MB--
3
-----
4
---
0
7
16. Březová 6 20,49LI--------
6
----6
17. Bulovka 4 24,99LI---------
4
---4
18. Pěnčín 1 26,76LI-----
1
-------1
-. Frýdlant 1 44,18LI---------
1
---1
20. Libuň Sluníčka 0 27,60JC----
0
--------0
-. Malá Skála Áčko 0 34,97JN----------
0
--0


Celkem se účastnilo:  63 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: