Rok:

Výsledky ročníku 2008 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Kr
1
Sv
2
Ko
3

4
Be
5
Sy
6
Hu
7
Ra
8
Dn
9
Body
1. Svijany 179 17,43LI
15
13
15
12
15
14
15
13
11
123
2. Jinolice 155 17,81JC
14
15
14
13
9
5
10
11
10
101
3. Bříšťany 127 17,74JC
13
0
12
14
0
11
11
9
12
82
4. Pšánky 117 17,50HK--
13
15
-
15
14
12
15
84
-. Sychrov 117 18,47DO
7
5
6
6
8
9
9
8
13
71
6. Kosmonosy 93 17,90MB
8
12
1
0
14
12
12
4
1
64
-. Dneboh 93 17,97MB
0
6
10
2
0
0
11
0
10
6
10
0
0
5
0
14
74
8. Veselá 89 18,62VS
11
9
11
7
0
3
3
10
0
54
9. Bašnice 81 17,92JC
9
14
8
5
12
0
13
14
6
81
10. Lestkov 66 17,83SM
12
0
10
----
15
-37
11. Jirkov 61 19,17CV
5
11
3
0
1
8
4
0
2
34
12. Podůlší B 48 18,71JC
10
0
0
3
3
0
6
8
9
39
13. Myštěves 42 18,47HK
1
7
4
10
0
13
7
0
-42
14. Radimovice 36 18,40PS-
0
7
-
13
--
2
-22
-. Maršovice 36 19,65JN
4
0
0
1
5
7
0
0
5
22
16. Podůlší 34 18,53JC
2
0
0
9
11
4
-
0
8
34
17. Benešov u Semil 29 19,07SM
0
4
0
2
7
--
0
4
17
18. Bratříkov 26 19,01JN
0
0
0
9
4
0
0
6
7
26
19. Mříčná 25 19,92SM
3
1
5
0
6
0
2
0
0
17
20. Dolní Přím B 14 19,97HK--
9
---
5
--14
21. Veselá 12 20,02SM-
3
-
4
0
2
0
1
-10
22. Malá Skála 11 19,41JN
0
0
-
0
-
0
0
4
3
7
23. Hrobce 10 22,58LT-
8
--
0
---
0
8
24. Krásná Ves 9 21,23MB
0
0
0
0
-
0
0
0
0
0
25. Dolní Přím 8 19,25HK--
0
---
8
--8
26. Raspenava 6 21,27LI-
0
0
-
2
-
1
0
-3
-. Kosice 6 25,04HK-
6
-------6
-. Raspenava B 6 27,99LI---------0
29. Libuň 5 19,39JC----
0
--
0
-0
-. Frýdlant 5 25,57LI-
0
-----
0
0
0
31. Bukovina 4 24,00HK-
0
0
0
0
0
--
0
0
-. Frýdlant B 4 24,45FM-------
0
-0
33. Křešice 3 24,20JC----
0
----0
34. Tatobity 2 21,32SM--
2
0
0
-
0
0
0
2
-. Karlinky 2 28,99LI-------
0
0
0
36. Vlastiboř 1 20,61JN---------0
-. Dobšín 1 21,55MB--
0
--
1
---1
-. ŠKODA AUTO Mladá Boleslav 1 24,87MB--
1
------1
39. Petkovy 0 23,62MB-----
0
---0
-. Příšovice 0 23,94LI-------
0
0
0
-. Kosořice 0 24,46MB--------
0
0
-. Jistebsko 0 24,47JN---
0
--
0
--0
-. Vesec 0 25,40PI----
0
----0
-. Hrubá Horka 0 27,08JN---------0
-. Vesec 0 27,50LI-----
0
-
0
0
0
0
-. Karlinky B 0 27,89LI---------0
-. Břehy 0 29,67MB-------
0
0
0
-. Nová Ves 0 31,08TR-------
0
-0
-. Český Dub I 0 31,24LI-------
0
0
0
-. nerozlišeno 0 31,72--------
0
-0
-. Jilemnice 0 31,73SM---
0
-----0
-. Loukov 0 32,74KM---------0
-. Jindřichovice pod Smrkem 0 33,72LI---------0
-. Huť 0 34,80JN------
0
--0
-. Pilínkov, Liberec XXIV 0 37,56LI---------0
-. Horní Stakory 0 45,58MB--
0
------0
-. Záskalí 0 46,37LI-------
0
-0
-. Nová Ves nad Popelkou 0 47,73SM---------0
-. Stračov 0 NPHK-------
0
-0
-. Roudný 0 NPJN---------0

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Kr
1
Sv
2
Ko
3

4
Be
5
Sy
6
Hu
7
Ra
8
Dn
9
Body
1. Břehy 100 18,14MB
0
9
7
10
9
10
8
8
8
69
2. Bříšťany 94 18,34JC
9
10
10
9
10
9
5
0
7
69
3. Huť 91 17,86JN
1
8
9
4
7
8
10
9
10
66
4. Sychrov 84 18,72DO
0
3
4
5
8
7
3
10
9
49
5. Benešov u Semil 60 18,89SM
10
7
5
0
4
3
7
0
6
42
6. Pěnčín 59 19,63JN
6
2
8
6
-
6
9
7
0
44
7. Bratříkov 51 19,19JN
7
0
6
8
3
5
1
0
3
33
8. Borovice 43 19,93MB
3
1
3
3
5
4
2
6
0
27
9. Krásná Ves 33 21,23MB
5
5
0
2
-
0
6
4
0
22
10. Jirkov 31 19,64CV
8
4
0
7
6
0
0
1
4
30
11. Jeřmanice 20 21,27LI
2
-
2
1
--
4
5
-14
12. Kosmonosy 14 24,34MB
4
6
1
0
1
2
---14
13. Hrobce 11 21,01LT----
2
---
5
7
14. Vlastiboř 4 21,30JN---------0
-. Frýdlant 4 23,46LI-
0
-----
0
2
2
-. Bulovka 4 28,38LI-------
0
-0
17. Myštěves 3 23,99HK-------
3
-3
18. Dobrá Voda u Hořic 2 24,40JC------
0
2
-2
-. Frýdlant B 2 31,32FM---------0
20. Veselá 1 31,59VS--------
1
1
21. Křižany 0 42,62LI-------
0
-0
-. Šumburk nad Desnou 0 42,80JN---------0
-. Malá Skála 0 45,44JN
0
0
-------0
-. Křešice 0 46,57JC---------0
-. Pěnčín 0 48,59LI---------0
-. Libuň 0 NPJC---------0
-. Mříčná 0 NPSM---
0
-----0


Celkem se účastnilo:  87 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: