Rok:

Výsledky ročníku 2008 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Kr
1
Sv
2
Ko
3

4
Be
5
Body
1. Svijany 179 17,43LI
15
13
15
12
15
70
2. Renmotor Jinolice 155 17,81JC
14
15
14
13
9
65
3. Bříšťany 127 17,74JC
13
0
12
14
0
39
4. Pšánky 117 17,50HK--
13
15
-28
-. Sychrov 117 18,47DO
7
5
6
6
8
32
6. Kosmonosy 93 17,90MB
8
12
1
0
14
35
-. Dneboh 93 17,97MB
0
6
10
2
0
0
11
0
10
39
8. Veselá 89 18,62VS
11
9
11
7
0
38
9. Bašnice 81 17,92JC
9
14
8
5
12
48
10. Lestkov 66 17,83SM
12
0
10
--22
11. Jirkov 61 19,17CV
5
11
3
0
1
20
12. Podůlší B 48 18,71JC
10
0
0
3
3
16
13. Myštěves 42 18,47HK
1
7
4
10
0
22
14. Radimovice 36 18,40PS-
0
7
-
13
20
-. Maršovice 36 19,65JN
4
0
0
1
5
10
16. Podůlší 34 18,53JC
2
0
0
9
11
22
17. Benešov u Semil 29 19,07SM
0
4
0
2
7
13
18. Bratříkov 26 19,01JN
0
0
0
9
4
13
19. Mříčná 25 19,92SM
3
1
5
0
6
15
20. Dolní Přím B 14 19,97HK--
9
--9
21. Veselá 12 20,02SM-
3
-
4
0
7
22. Malá Skála 11 19,41JN
0
0
-
0
-0
23. Hrobce 10 22,58LT-
8
--
0
8
24. Krásná Ves 9 21,23MB
0
0
0
0
-0
25. Dolní Přím 8 19,25HK--
0
--0
26. Raspenava 6 21,27LI-
0
0
-
2
2
-. Kosice 6 25,04HK-
6
---6
-. Raspenava B 6 27,99LI-----0
29. Libuň 5 19,39JC----
0
0
-. Frýdlant 5 25,57LI-
0
---0
31. Bukovina 4 24,00HK-
0
0
0
0
0
-. Frýdlant B 4 24,45FM-----0
33. Křešice 3 24,20JC----
0
0
34. Tatobity 2 21,32SM--
2
0
0
2
-. Karlinky 2 28,99LI-----0
36. Vlastiboř 1 20,61JN-----0
-. Dobšín 1 21,55MB--
0
--0
-. ŠKODA AUTO Mladá Boleslav 1 24,87MB--
1
--1
39. Petkovy 0 23,62MB-----0
-. Příšovice 0 23,94LI-----0
-. Kosořice 0 24,46MB-----0
-. Jistebsko 0 24,47JN---
0
-0
-. Vesec 0 25,40PI----
0
0
-. Hrubá Horka 0 27,08JN-----0
-. Vesec 0 27,50LI-----0
-. Karlinky B 0 27,89LI-----0
-. Břehy 0 29,67MB-----0
-. Nová Ves 0 31,08TR-----0
-. Český Dub I 0 31,24LI-----0
-. nerozlišeno 0 31,72------0
-. Jilemnice 0 31,73SM---
0
-0
-. Loukov 0 32,74KM-----0
-. Jindřichovice pod Smrkem 0 33,72LI-----0
-. Huť 0 34,80JN-----0
-. Pilínkov, Liberec XXIV 0 37,56LI-----0
-. Horní Stakory 0 45,58MB--
0
--0
-. Záskalí 0 46,37LI-----0
-. Nová Ves nad Popelkou 0 47,73SM-----0
-. Stračov 0 NPHK-----0
-. Roudný 0 NPJN-----0

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Kr
1
Sv
2
Ko
3

4
Be
5
Body
1. Břehy 100 18,14MB
0
9
7
10
9
35
2. Bříšťany 94 18,34JC
9
10
10
9
10
48
3. Huť 91 17,86JN
1
8
9
4
7
29
4. Sychrov 84 18,72DO
0
3
4
5
8
20
5. Benešov u Semil 60 18,89SM
10
7
5
0
4
26
6. Pěnčín 59 19,63JN
6
2
8
6
-22
7. Bratříkov 51 19,19JN
7
0
6
8
3
24
8. Borovice 43 19,93MB
3
1
3
3
5
15
9. Krásná Ves 33 21,23MB
5
5
0
2
-12
10. Jirkov 31 19,64CV
8
4
0
7
6
25
11. Jeřmanice 20 21,27LI
2
-
2
1
-5
12. Kosmonosy 14 24,34MB
4
6
1
0
1
12
13. Hrobce 11 21,01LT----
2
2
14. Vlastiboř 4 21,30JN-----0
-. Frýdlant 4 23,46LI-
0
---0
-. Bulovka 4 28,38LI-----0
17. Myštěves 3 23,99HK-----0
18. Dobrá Voda u Hořic 2 24,40JC-----0
-. Frýdlant B 2 31,32FM-----0
20. Veselá 1 31,59VS-----0
21. Křižany 0 42,62LI-----0
-. Šumburk nad Desnou 0 42,80JN-----0
-. Malá Skála 0 45,44JN
0
0
---0
-. Křešice 0 46,57JC-----0
-. Pěnčín 0 48,59LI-----0
-. Mříčná 0 NPSM---
0
-0
-. Libuň 0 NPJC-----0


Celkem se účastnilo:  87 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: