Rok:

Výsledky ročníku 2008 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Kr
1
Sv
2
Ko
3
Body
1. Svijany 179 17,43LI
15
13
15
43
2. Renmotor Jinolice 155 17,81JC
14
15
14
43
3. Bříšťany 127 17,74JC
13
0
12
25
4. Pšánky 117 17,50HK--
13
13
-. Sychrov 117 18,47DO
7
5
6
18
6. Kosmonosy 93 17,90MB
8
12
1
21
-. Dneboh 93 17,97MB
0
6
10
2
0
0
18
8. Veselá 89 18,62VS
11
9
11
31
9. Bašnice 81 17,92JC
9
14
8
31
10. Lestkov 66 17,83SM
12
0
10
22
11. Jirkov 61 19,17CV
5
11
3
19
12. Podůlší B 48 18,71JC
10
0
0
10
13. Myštěves 42 18,47HK
1
7
4
12
14. Radimovice 36 18,40PS-
0
7
7
-. Maršovice 36 19,65JN
4
0
0
4
16. Podůlší 34 18,53JC
2
0
0
2
17. Benešov u Semil 29 19,07SM
0
4
0
4
18. Bratříkov 26 19,01JN
0
0
0
0
19. Mříčná 25 19,92SM
3
1
5
9
20. Dolní Přím B 14 19,97HK--
9
9
21. Veselá 12 20,02SM-
3
-3
22. Malá Skála 11 19,41JN
0
0
-0
23. Hrobce 10 22,58LT-
8
-8
24. Krásná Ves 9 21,23MB
0
0
0
0
25. Dolní Přím 8 19,25HK--
0
0
26. Raspenava 6 21,27LI-
0
0
0
-. Kosice 6 25,04HK-
6
-6
-. Raspenava B 6 27,99LI---0
29. Libuň 5 19,39JC---0
-. Frýdlant 5 25,57LI-
0
-0
31. Bukovina 4 24,00HK-
0
0
0
-. Frýdlant B 4 24,45FM---0
33. Křešice 3 24,20JC---0
34. Tatobity 2 21,32SM--
2
2
-. Karlinky 2 28,99LI---0
36. Vlastiboř 1 20,61JN---0
-. Dobšín 1 21,55MB--
0
0
-. ŠKODA AUTO Mladá Boleslav 1 24,87MB--
1
1
39. Petkovy 0 23,62MB---0
-. Příšovice 0 23,94LI---0
-. Kosořice 0 24,46MB---0
-. Jistebsko 0 24,47JN---0
-. Vesec 0 25,40PI---0
-. Hrubá Horka 0 27,08JN---0
-. Vesec 0 27,50LI---0
-. Karlinky B 0 27,89LI---0
-. Břehy 0 29,67MB---0
-. Nová Ves 0 31,08TR---0
-. Český Dub I 0 31,24LI---0
-. nerozlišeno 0 31,72----0
-. Jilemnice 0 31,73SM---0
-. Loukov 0 32,74KM---0
-. Jindřichovice pod Smrkem 0 33,72LI---0
-. Huť 0 34,80JN---0
-. Pilínkov, Liberec XXIV 0 37,56LI---0
-. Horní Stakory 0 45,58MB--
0
0
-. Záskalí 0 46,37LI---0
-. Nová Ves nad Popelkou 0 47,73SM---0
-. Stračov 0 NPHK---0
-. Roudný 0 NPJN---0

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Kr
1
Sv
2
Ko
3
Body
1. Břehy 100 18,14MB
0
9
7
16
2. Bříšťany 94 18,34JC
9
10
10
29
3. Huť 91 17,86JN
1
8
9
18
4. Sychrov 84 18,72DO
0
3
4
7
5. Benešov u Semil 60 18,89SM
10
7
5
22
6. Pěnčín 59 19,63JN
6
2
8
16
7. Bratříkov 51 19,19JN
7
0
6
13
8. Borovice 43 19,93MB
3
1
3
7
9. Krásná Ves 33 21,23MB
5
5
0
10
10. Jirkov 31 19,64CV
8
4
0
12
11. Jeřmanice 20 21,27LI
2
-
2
4
12. Kosmonosy 14 24,34MB
4
6
1
11
13. Hrobce 11 21,01LT---0
14. Vlastiboř 4 21,30JN---0
-. Frýdlant 4 23,46LI-
0
-0
-. Bulovka 4 28,38LI---0
17. Myštěves 3 23,99HK---0
18. Dobrá Voda u Hořic 2 24,40JC---0
-. Frýdlant B 2 31,32FM---0
20. Veselá 1 31,59VS---0
21. Křižany 0 42,62LI---0
-. Šumburk nad Desnou 0 42,80JN---0
-. Malá Skála 0 45,44JN
0
0
-0
-. Křešice 0 46,57JC---0
-. Pěnčín 0 48,59LI---0
-. Mříčná 0 NPSM---0
-. Libuň 0 NPJC---0


Celkem se účastnilo:  87 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: