Rok:

Výsledky ročníku 2007 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Kr
1
Sv
2
Ko
3

4
Sy
5

6
Hu
7
Ra
8
Body
1. Renmotor Jinolice 199 17,27JC
17
11
8
6
17
20
0
20
99
2. Svijany 159 16,97LI
1
15
20
15
20
7
20
0
98
3. Dneboh 147 17,59MB
10
7
13
11
10
13
11
15
90
4. Veselá 127 18,36VS
15
8
5
9
7
2
10
17
73
5. Jirkov 110 19,09CV
20
10
0
2
13
10
9
2
66
6. Benešov u Semil 107 17,69SM
9
20
0
17
1
0
17
10
74
7. Kosmonosy 103 18,82MB
7
0
11
13
15
17
13
0
76
8. Podůlší B 94 19,78JC
7
3
10
0
8
9
6
9
52
9. Lestkov 93 18,46SM
4
1
17
8
0
-
15
11
56
10. Bříšťany 84 18,49JC
3
5
0
20
9
8
7
0
52
11. Huť 52 19,86JN
0
0
2
5
-
6
4
4
21
12. Sychrov B 49 19,32MB
11
10
3
5
0
15
1
0
45
13. Bratříkov 46 19,71JN-
4
6
0
0
3
9
5
27
14. Pšánky 43 18,03HK
13
0
15
-----28
15. Maršovice 38 20,42JN
0
6
0
10
2
5
0
0
23
16. Radimovice 31 19,46PS-
13
-
7
11
-
0
0
31
17. Mříčná 28 19,64SM
0
0
0
3
3
11
0
0
17
18. Bašnice 25 18,95JC-
17
0
-
0
--
8
25
19. Podůlší 22 18,74JC
2
3
0
0
4
4
--13
-. Myštěves 22 20,34HK
8
0
9
-
5
---22
-. Frýdlant 22 22,30LI----
0
0
4
0
4
22. Chrášťany 14 21,06LT--
7
----
7
14
23. Dolní Přím 13 19,15HK-------
13
13
-. Krásná Ves 13 21,06MB
0
0
0
1
0
0
2
7
10
25. Raspenava 12 24,98LI-----
0
-
0
0
26. Petkovy 10 23,42MB--------0
-. Karlinky 10 24,69LI
0
0
4
0
0
0
0
-4
28. Libuň 6 19,09JC--------0
-. Velichovky 6 20,26NA----
6
---6
30. Jirkov B 5 21,87CV------
5
0
5
-. Sychrov 5 22,00MB
5
0
0
-
0
---5
32. Dobšín 4 26,28MB----
0
---0
-. Raspenava B 4 28,60LI--------0
34. Křešice 3 22,10JC-------
3
3
35. Bukovina 2 22,21HK-
0
-
0
----0
36. Vesec 1 20,29SM-
0
1
----
0
1
-. Hrobce 1 23,14LT-------
1
1
-. Vesec 1 24,23PI-----
1
0
-1
39. Nouzov 0 20,28TU--------0
-. Veselá 0 20,75SM-------
0
0
-. Bříšťany B 0 21,79JC--------0
-. nerozlišeno 0 24,27--------
0
0
-. Jistebsko 0 27,11JN---
0
0
0
0
-0
-. Český Dub I 0 28,83LI-------
0
0
-. Dešná 0 29,07JH------
0
-0
-. Horní Růžodol, Liberec VII 0 29,80LI-----
0
--0
-. Malá Skála 0 30,35JN--------0
-. Všeň 0 30,40SM--------0
-. Chudíř 0 31,12MB--
0
-----0
-. Boreč 0 31,30MB
0
-
0
-----0
-. Šumburk nad Desnou 0 31,32JN------
0
-0
-. Záskalí 0 35,91LI-------
0
0
-. Lužec 0 36,44LN--------0
-. Pilínkov, Liberec XXIV 0 38,73LI-
0
---
0
--0
-. Střemy 0 39,07ME
0
-------0
-. Pěnčín 0 40,35JN------
0
-0
-. Kováň 0 42,73MB
0
-------0
-. Lázně Libverda 0 43,55LI--------0
-. Písečná 0 43,65FM--------0
-. Martinice 0 52,44KM--------0
-. Spikaly B 0 58,87MB
0
-------0
-. Hejnice 0 61,58UO--------0
-. Spikaly 0 NPMB
0
-------0
-. Kunratice 0 NPAB--------0
-. Klokočí 0 NPSM---
0
----0

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Kr
1
Sv
2
Ko
3

4
Sy
5

6
Hu
7
Ra
8
Body
1. Bříšťany 121 18,08JC
12
4
10
0
15
12
10
10
73
2. Huť 118 17,78JN
8
8
8
4
8
15
15
12
78
-. Benešov u Semil 118 19,02SM
15
12
15
15
4
0
8
8
77
4. Sychrov 113 18,31MB
0
15
12
10
12
8
12
15
84
5. Břehy 85 18,86MB
4
1
-
12
5
12
5
0
39
6. Borovice 63 20,15MB
10
10
5
0
2
6
4
4
41
7. Kosmonosy 54 21,15MB
2
5
4
8
3
5
0
0
27
8. Ploukonice 52 19,26SM
6
6
6
1
10
2
0
0
31
9. Jirkov 40 19,47CV
5
0
0
5
6
4
6
8
34
10. Bratříkov 30 21,61JN
0
3
3
6
0
0
0
1
13
11. Pěnčín 20 21,15JN-
0
-
0
--
0
5
5
12. Frýdlant 14 21,35LI-----
0
3
0
3
13. Krásná Ves 13 21,50MB
3
2
0
2
1
3
2
0
13
14. Mříčná 7 21,61SM
1
0
0
0
0
1
1
2
5
15. Jeřmanice 4 21,66LI
0
0
2
0
0
0
0
0
2
16. Libuň 3 22,66JC-------
3
3
-. Horní Růžodol, Liberec VII 3 33,92LI-
0
-
3
----3
18. Bulovka 2 39,48LI--------0
19. Šumburk nad Desnou 1 31,94JN------
0
-0
20. Bukovina 0 27,02HK-
0
------0
-. Malá Skála 0 33,48JN-------
0
0
-. Všeň 0 36,39SM--------0
-. Veselá 0 39,92VS--------0
-. Březovice 0 46,16CR
0
-------0
-. Střemy 0 49,62ME
0
-------0
-. Chrášťany 0 NPLT-------
0
0


Celkem se účastnilo:  91 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: