Rok:

Výsledky ročníku 2007 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Kr
1
Sv
2
Ko
3
Body
1. Jinolice 199 17,27JC
17
11
8
36
2. Svijany 159 16,97LI
1
15
20
36
3. Dneboh 147 17,59MB
10
7
13
30
4. Veselá 127 18,36VS
15
8
5
28
5. Jirkov 110 19,09CV
20
10
0
30
6. Benešov u Semil 107 17,69SM
9
20
0
29
7. Kosmonosy 103 18,82MB
7
0
11
18
8. Podůlší B 94 19,78JC
7
3
10
20
9. Lestkov 93 18,46SM
4
1
17
22
10. Bříšťany 84 18,49JC
3
5
0
8
11. Huť 52 19,86JN
0
0
2
2
12. Sychrov B 49 19,32MB
11
10
3
24
13. Bratříkov 46 19,71JN-
4
6
10
14. Pšánky 43 18,03HK
13
0
15
28
15. Maršovice 38 20,42JN
0
6
0
6
16. Radimovice 31 19,46PS-
13
-13
17. Mříčná 28 19,64SM
0
0
0
0
18. Bašnice 25 18,95JC-
17
0
17
19. Podůlší 22 18,74JC
2
3
0
5
-. Myštěves 22 20,34HK
8
0
9
17
-. Frýdlant 22 22,30LI---0
22. Chrášťany 14 21,06LT--
7
7
23. Dolní Přím 13 19,15HK---0
-. Krásná Ves 13 21,06MB
0
0
0
0
25. Raspenava 12 24,98LI---0
26. Petkovy 10 23,42MB---0
-. Karlinky 10 24,69LI
0
0
4
4
28. Libuň 6 19,09JC---0
-. Velichovky 6 20,26NA---0
30. Jirkov B 5 21,87CV---0
-. Sychrov 5 22,00MB
5
0
0
5
32. Dobšín 4 26,28MB---0
-. Raspenava B 4 28,60LI---0
34. Křešice 3 22,10JC---0
35. Bukovina 2 22,21HK-
0
-0
36. Vesec 1 20,29SM-
0
1
1
-. Hrobce 1 23,14LT---0
-. Vesec 1 24,23PI---0
39. Nouzov 0 20,28TU---0
-. Veselá 0 20,75SM---0
-. Bříšťany B 0 21,79JC---0
-. nerozlišeno 0 24,27----0
-. Jistebsko 0 27,11JN---0
-. Český Dub I 0 28,83LI---0
-. Dešná 0 29,07JH---0
-. Horní Růžodol, Liberec VII 0 29,80LI---0
-. Malá Skála 0 30,35JN---0
-. Všeň 0 30,40SM---0
-. Chudíř 0 31,12MB--
0
0
-. Boreč 0 31,30MB
0
-
0
0
-. Šumburk nad Desnou 0 31,32JN---0
-. Záskalí 0 35,91LI---0
-. Lužec 0 36,44LN---0
-. Pilínkov, Liberec XXIV 0 38,73LI-
0
-0
-. Střemy 0 39,07ME
0
--0
-. Pěnčín 0 40,35JN---0
-. Kováň 0 42,73MB
0
--0
-. Lázně Libverda 0 43,55LI---0
-. Písečná 0 43,65FM---0
-. Martinice 0 52,44KM---0
-. Spikaly B 0 58,87MB
0
--0
-. Hejnice 0 61,58UO---0
-. Spikaly 0 NPMB
0
--0
-. Kunratice 0 NPAB---0
-. Klokočí 0 NPSM---0

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Kr
1
Sv
2
Ko
3
Body
1. Bříšťany 121 18,08JC
12
4
10
26
2. Huť 118 17,78JN
8
8
8
24
-. Benešov u Semil 118 19,02SM
15
12
15
42
4. Sychrov 113 18,31MB
0
15
12
27
5. Břehy 85 18,86MB
4
1
-5
6. Borovice 63 20,15MB
10
10
5
25
7. Kosmonosy 54 21,15MB
2
5
4
11
8. Ploukonice 52 19,26SM
6
6
6
18
9. Jirkov 40 19,47CV
5
0
0
5
10. Bratříkov 30 21,61JN
0
3
3
6
11. Pěnčín 20 21,15JN-
0
-0
12. Frýdlant 14 21,35LI---0
13. Krásná Ves 13 21,50MB
3
2
0
5
14. Mříčná 7 21,61SM
1
0
0
1
15. Jeřmanice 4 21,66LI
0
0
2
2
16. Libuň 3 22,66JC---0
-. Horní Růžodol, Liberec VII 3 33,92LI-
0
-0
18. Bulovka 2 39,48LI---0
19. Šumburk nad Desnou 1 31,94JN---0
20. Bukovina 0 27,02HK-
0
-0
-. Malá Skála 0 33,48JN---0
-. Všeň 0 36,39SM---0
-. Veselá 0 39,92VS---0
-. Březovice 0 46,16CR
0
--0
-. Střemy 0 49,62ME
0
--0
-. Chrášťany 0 NPLT---0


Celkem se účastnilo:  91 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: