Rok:

Výsledky ročníku 2007 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Kr
1
Sv
2
Body
1. Renmotor Jinolice 199 17,27JC
17
11
28
2. Svijany 159 16,97LI
1
15
16
3. Dneboh 147 17,59MB
10
7
17
4. Veselá 127 18,36VS
15
8
23
5. Jirkov 110 19,09CV
20
10
30
6. Benešov u Semil 107 17,69SM
9
20
29
7. Kosmonosy 103 18,82MB
7
0
7
8. Podůlší B 94 19,78JC
7
3
10
9. Lestkov 93 18,46SM
4
1
5
10. Bříšťany 84 18,49JC
3
5
8
11. Huť 52 19,86JN
0
0
0
12. Sychrov B 49 19,32MB
11
10
21
13. Bratříkov 46 19,71JN-
4
4
14. Pšánky 43 18,03HK
13
0
13
15. Maršovice 38 20,42JN
0
6
6
16. Radimovice 31 19,46PS-
13
13
17. Mříčná 28 19,64SM
0
0
0
18. Bašnice 25 18,95JC-
17
17
19. Podůlší 22 18,74JC
2
3
5
-. Myštěves 22 20,34HK
8
0
8
-. Frýdlant 22 22,30LI--0
22. Chrášťany 14 21,06LT--0
23. Dolní Přím 13 19,15HK--0
-. Krásná Ves 13 21,06MB
0
0
0
25. Raspenava 12 24,98LI--0
26. Petkovy 10 23,42MB--0
-. Karlinky 10 24,69LI
0
0
0
28. Libuň 6 19,09JC--0
-. Velichovky 6 20,26NA--0
30. Jirkov B 5 21,87CV--0
-. Sychrov 5 22,00MB
5
0
5
32. Dobšín 4 26,28MB--0
-. Raspenava B 4 28,60LI--0
34. Křešice 3 22,10JC--0
35. Bukovina 2 22,21HK-
0
0
36. Vesec 1 20,29SM-
0
0
-. Hrobce 1 23,14LT--0
-. Vesec 1 24,23PI--0
39. Nouzov 0 20,28TU--0
-. Veselá 0 20,75SM--0
-. Bříšťany B 0 21,79JC--0
-. nerozlišeno 0 24,27---0
-. Jistebsko 0 27,11JN--0
-. Český Dub I 0 28,83LI--0
-. Dešná 0 29,07JH--0
-. Horní Růžodol, Liberec VII 0 29,80LI--0
-. Malá Skála 0 30,35JN--0
-. Všeň 0 30,40SM--0
-. Chudíř 0 31,12MB--0
-. Boreč 0 31,30MB
0
-0
-. Šumburk nad Desnou 0 31,32JN--0
-. Záskalí 0 35,91LI--0
-. Lužec 0 36,44LN--0
-. Pilínkov, Liberec XXIV 0 38,73LI-
0
0
-. Střemy 0 39,07ME
0
-0
-. Pěnčín 0 40,35JN--0
-. Kováň 0 42,73MB
0
-0
-. Lázně Libverda 0 43,55LI--0
-. Písečná 0 43,65FM--0
-. Martinice 0 52,44KM--0
-. Spikaly B 0 58,87MB
0
-0
-. Hejnice 0 61,58UO--0
-. Klokočí 0 NPSM--0
-. Spikaly 0 NPMB
0
-0
-. Kunratice 0 NPAB--0

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Kr
1
Sv
2
Body
1. Bříšťany 121 18,08JC
12
4
16
2. Huť 118 17,78JN
8
8
16
-. Benešov u Semil 118 19,02SM
15
12
27
4. Sychrov 113 18,31MB
0
15
15
5. Břehy 85 18,86MB
4
1
5
6. Borovice 63 20,15MB
10
10
20
7. Kosmonosy 54 21,15MB
2
5
7
8. Ploukonice 52 19,26SM
6
6
12
9. Jirkov 40 19,47CV
5
0
5
10. Bratříkov 30 21,61JN
0
3
3
11. Pěnčín 20 21,15JN-
0
0
12. Frýdlant 14 21,35LI--0
13. Krásná Ves 13 21,50MB
3
2
5
14. Mříčná 7 21,61SM
1
0
1
15. Jeřmanice 4 21,66LI
0
0
0
16. Libuň 3 22,66JC--0
-. Horní Růžodol, Liberec VII 3 33,92LI-
0
0
18. Bulovka 2 39,48LI--0
19. Šumburk nad Desnou 1 31,94JN--0
20. Bukovina 0 27,02HK-
0
0
-. Malá Skála 0 33,48JN--0
-. Všeň 0 36,39SM--0
-. Veselá 0 39,92VS--0
-. Březovice 0 46,16CR
0
-0
-. Střemy 0 49,62ME
0
-0
-. Chrášťany 0 NPLT--0


Celkem se účastnilo:  91 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: