Rok:

Výsledky ročníku 2019 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Kr
1
Ve
2
Ko
3
Ra
4

5
Li
6
Sy
7
Du
8
Bo
9
Ji
10
Dn
11
Hu
12
Ko
13
Be
14
Ma
15

16
1. Dubenec 186 16,65TU
17,04
17,12
17,24
17,68
18,98
17,59
16,65
17,26
16,77
17,99
17,53
17,46
17,14
17,32
16,69
-
2. Kosmonosy 167 16,39MB
16,86
16,82
16,39
16,96
17,22
24,08
16,91
17,44
16,73
28,76
17,80
16,78
18,42
16,63
17,09
-
3. Dneboh 163 16,60MB
NP
19,10
NP
17,16
18,41
17,02
16,60
16,90
16,81
18,03
17,23
17,49
16,80
17,62
16,81
-
4. Obrubce 162 16,39MB
17,45
17,85
17,13
NP
17,79
19,78
17,38
17,23
17,11
17,37
20,11
17,22
17,49
16,80
16,39
-
5. Jirkov 114 16,89JN
17,75
26,03
17,92
17,69
20,66
18,70
17,25
18,25
16,89
18,80
18,38
17,47
18,24
16,98
NP
-
6. Malá Skála 105 17,35JN
31,71
NP
18,44
18,29
18,92
18,30
17,35
17,96
17,51
17,87
17,79
17,80
31,95
18,02
17,36
-
7. Zlatá Olešnice 101 17,02JN
18,79
19,27
NP
21,56
17,44
17,67
NP
17,34
17,55
18,11
18,85
NP
17,62
NP
17,02
-
8. Sychrov 90 17,09MB
32,38
33,90
17,49
18,68
20,27
18,51
17,09
17,64
32,36
17,52
NP
17,95
18,58
17,26
17,39
-
9. Tatobity 78 16,35SM
NP
19,19
17,96
NP
19,42
NP
19,11
NP
16,35
21,78
20,82
NP
18,18
17,08
16,91
-
10. Frýdštejn 69 17,12JN
NP
18,45
NP
17,47
NP
20,12
NP
18,40
17,45
--
17,28
22,59
17,89
17,12
-
11. Velké Hamry 61 17,69JN
19,88
41,66
18,78
NP
19,20
18,75
18,32
18,08
17,69
18,53
18,68
17,88
18,70
36,11
NP
-
12. Košťálov 53 17,64SM
21,81
19,69
NP
NP
18,40
31,94
27,33
19,08
19,11
19,25
NP
19,16
17,64
17,87
NP
-
13. Dobšín Kamenice 50 16,84MB
33,58
24,07
18,63
33,18
18,62
18,71
16,84
18,97
19,19
28,34
21,33
17,83
18,77
26,15
--
-. Břehy 50 17,50MB
19,40
NP
18,55
19,24
-
20,52
18,06
19,27
17,50
NP
17,94
25,49
NP
18,66
18,32
-
15. Veselá 48 18,26MB
NP
18,57
18,42
19,95
19,89
18,26
NP
-
19,18
19,04
21,29
19,41
23,23
NP
18,63
-
16. Jílové u Držkova 46 18,08JN
21,92
19,26
20,24
NP
19,11
19,58
19,17
NP
18,13
21,91
20,47
19,60
18,08
21,65
19,56
-
17. Krásná Ves 45 17,96MB
NP
NP
18,12
21,98
22,26
18,16
19,05
21,05
17,98
NP
18,65
17,96
18,22
NP
NP
-
18. Chyjice 38 17,50JC
NP
NP
17,97
-
19,93
17,89
17,67
NP
17,50
NP
NP
-----
19. Olešnice 34 18,01SM
30,12
19,94
18,82
21,42
-
20,86
18,01
20,17
19,46
20,90
NP
18,16
18,18
NP
NP
-
20. Bezděkov pod Třemšínem 22 17,23PB
18,58
-
NP
17,23
------------
21. Pšánky 17 17,02HK
17,02
--
NP
---
18,91
--------
22. Myštěves 16 16,49HK-------
NP
-
NP
16,49
-
21,92
---
23. Renmotor Jinolice 15 16,85JC
22,35
--
16,85
------------
24. Zahorčice 14 16,66ST--
16,66
NP
------------
25. Karlinky 11 17,38LI-------------
18,92
17,38
-
26. Jimlín 9 18,51LN---------
18,51
------
27. Hradčany 7 18,63LI---
18,63
------------
28. Dobšín 5 17,97MB--------------
17,97
-
-. Čeperka N 5 18,47PA-------
18,47
--------
30. Zderaz A 4 18,54CR-------
18,54
--------
-. Jirkov B 4 20,07JN---------
20,07
------
32. Benešov u Semil 3 19,05SM-------------
19,05
--
-. Jeřmanice 3 24,08LI-
24,08
--------------
34. Bechov 2 19,13MB--
19,97
---
19,71
---
NP
-
NP
-
19,13
-
35. Mříčná 1 20,78SM-
27,60
--
20,78
-
21,60
---------
36. Lučany nad Nisou 0 21,89JN
NP
29,11
-
NP
-
21,89
----------
-. Žehrov 0 22,31MB----------
46,93
-
22,31
-
23,29
-
-. Sukorady 0 23,19MB--
23,19
----------
NP
--
-. Dubenec Rübeland/Harz 0 24,79TU-------
24,79
--------
-. Roprachtice 0 31,60SM----
31,60
-----------
-. Těpeře 0 62,38JN
62,38
---------------
-. Křížkový Újezdec 0 NPPH-----
NP
----------

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Kr
1
Ve
2
Ko
3
Ra
4

5
Li
6
Sy
7
Du
8
Bo
9
Ji
10
Dn
11
Hu
12
Ko
13
Be
14
Ma
15

16
1. Košťálov 123 16,50SM
17,55
18,58
17,53
18,05
17,60
18,58
20,94
17,65
17,16
NP
17,12
17,61
16,91
16,50
16,52
-
2. Malá Skála Béčko 109 16,87JN
23,80
18,60
18,49
17,69
19,32
18,58
17,97
19,80
17,34
18,90
18,65
17,00
17,41
32,48
16,87
-
3. Sychrov A 88 17,46MB
18,27
20,37
19,37
19,06
19,81
20,09
19,76
20,16
17,55
17,62
18,20
18,22
17,46
17,47
35,34
-
4. Jeřmanice 84 17,33LI
18,14
26,25
21,31
19,25
20,95
18,27
17,33
17,50
17,71
18,42
21,81
19,36
17,87
30,89
20,65
-
5. Katusice 82 17,11MB
17,20
19,41
32,56
21,34
21,27
24,69
18,82
17,66
18,16
18,14
17,78
18,56
19,41
17,11
18,23
-
6. Kosmonosy 61 17,15MB
18,19
23,31
35,08
17,92
20,59
NP
19,05
18,14
18,40
21,05
NP
20,38
17,15
18,34
20,30
-
7. Bratříkov 44 17,99JN
NP
29,13
78,02
19,12
19,78
20,37
18,72
NP
18,67
19,36
25,56
33,00
19,20
19,10
17,99
-
8. Sychrov B 42 18,16MB
19,25
19,49
30,56
19,43
NP
36,89
18,25
32,02
NP
18,63
24,26
20,77
20,12
18,16
29,67
-
9. Ploukonice 36 17,47SM-
30,45
-
18,02
NP
21,39
17,95
-
19,17
19,53
NP
19,44
17,47
-
19,14
-
10. Pěnčín 26 17,83JN-
24,47
-
19,20
18,92
29,23
22,12
23,80
17,83
20,77
------
11. Veselá 24 17,45SM----
30,09
22,88
-----
18,08
18,01
17,45
19,30
-
12. Mříčná 19 19,07SM-
20,71
24,91
24,40
21,69
20,44
21,02
-
19,07
31,27
28,47
--
31,20
--
13. Dlouhá Ves 15 18,27RK
22,39
--
18,27
---
19,95
--------
14. Benešov u Semil 14 17,10SM------------
17,59
17,10
--
15. Bechov 12 18,30MB--------
20,39
-
21,25
-
20,20
-
18,30
-
16. Libuň 10 18,12JC-----
18,12
----------
-. Zlatá Olešnice 10 19,03JN-
NP
-------
19,03
-
19,36
----
18. Břehy 9 17,84MB------
17,84
-
NP
-
29,73
---
NP
-
19. Dlouhá Lhota 6 19,34MB-----
19,34
----------
20. Veselá u Semil 5 21,69SM----------
21,69
-----
21. Veselá u Mn. Hradiště 3 22,20MB----------
22,20
-----
22. Dubenec 1 32,06TU-------
32,06
--------
23. Borovice 0 19,92MB--------
19,92
-------
-. Renmotor Jinolice 0 22,21JC---
22,21
------------
-. Trnov Dubotrnky 0 NPRK-------
NP
--------


Celkem se účastnilo:  67 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: