Rok:

Výsledky ročníku 2021 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Du
1
Sy
2
Kr
3
Bo
4
Be
5
Ji
6
Dn
7
Ta
8
Ko
9
Ma
10
Ko
11
Be
12
Ra
13
1. Dubenec 156 16,99TU
17,94
17,07
17,62
17,67
17,20
22,98
17,14
16,99
17,78
17,11
17,02
17,00
17,12
2. Sychrov 130 16,85MB
19,94
17,38
16,92
37,70
17,26
17,87
17,67
18,12
16,88
16,85
17,25
19,60
17,27
3. Tatobity 111 16,75SM
NP
17,01
17,45
17,66
17,14
19,80
19,91
16,75
17,46
19,95
16,91
NP
18,34
4. Dneboh 95 16,63MB
18,22
17,91
NP
18,27
16,78
22,10
19,24
NP
16,98
NP
28,27
17,23
16,63
5. Olešnice 92 17,17SM
18,86
DSQ
23,09
17,83
17,17
18,59
NP
18,56
17,49
18,21
17,74
18,19
17,51
6. Frýdštejn 86 16,40JN
18,32
16,85
--
17,17
--
NP
17,91
17,77
NP
16,40
16,86
7. Kamenice Dobšín 83 17,34MB
22,72
18,56
18,00
18,58
17,34
NP
18,07
17,59
17,99
17,72
17,66
32,14
18,29
8. Bechov 76 17,60MB
18,44
NP
17,60
18,88
NP
18,42
20,35
18,47
18,38
17,61
19,81
19,58
17,81
9. Břehy 71 17,12MB
19,50
18,30
17,12
19,95
17,88
18,83
NP
25,99
18,01
18,40
17,98
17,69
20,51
10. Březová 67 16,85LI-
18,68
17,82
17,86
16,85
NP
22,39
17,24
18,77
17,87
18,92
NP
18,08
11. Krásná Ves 66 17,26MB
17,99
17,26
17,49
18,94
21,58
NP
18,76
NP
18,02
NP
21,41
NP
17,80
12. Košťálov 61 17,84SM
20,95
NP
18,06
18,21
NP
19,21
NP
18,06
18,30
17,87
NP
18,01
17,84
13. Jirkov A 60 17,39JN--
18,29
19,23
17,60
17,39
17,90
25,46
NP
18,67
18,13
17,69
31,93
14. Brada - Rybníček 54 17,17JC
NP
17,57
17,17
18,01
18,23
NP
25,46
17,59
NP
19,04
NP
18,15
NP
15. Renmotor Jinolice 52 16,64JC-
17,24
17,13
--------
16,64
17,01
16. Karlinky 45 17,51LI
21,46
19,92
20,32
19,55
17,51
18,38
18,38
25,74
18,64
20,58
18,00
19,85
19,37
17. Obrubce 43 16,64MB--
17,50
18,15
16,64
-----
17,80
NP
-
18. Jirkov B 38 17,69JN
NP
18,63
NP
NP
19,78
NP
NP
19,20
20,10
17,84
22,81
17,69
17,73
19. Horní Měcholupy 35 18,24AB
19,67
19,11
NP
NP
18,24
19,29
NP
18,26
27,54
18,25
21,25
19,02
NP
20. Jílové u Držkova 32 17,32JN
37,83
21,51
NP
NP
18,77
NP
20,11
25,69
18,29
17,32
NP
18,45
18,97
21. Řešetova Lhota INDIVINDI 31 17,55NA
NP
17,65
----
18,38
---
17,55
--
22. Bystřice 11 18,63JC
19,27
19,23
18,63
----------
23. Pěnčín 10 17,86JN-------
17,86
-----
24. Žehrov 9 18,55MB
NP
NP
32,89
19,52
30,63
-
21,15
NP
18,55
19,08
26,61
20,74
23,86
25. Veselá 8 19,23MB------
19,23
-
21,28
---
NP
26. Klokočí 6 17,93SM---------
17,93
---
-. Třebnouševes 6 18,57JC
20,19
-------
18,57
20,83
31,48
--
28. Bašnice 5 17,53JC----
17,53
--------
29. Desná III 3 20,06JN
25,32
30,33
NP
NP
24,09
--
20,06
-
NP
---
30. Vysokov 1 22,51NA
22,51
------------
-. Ploukonice 1 22,94SM----
27,18
-
22,94
-
NP
----
32. Nevcehle 0 18,08JI
18,08
------------
-. Radimovice 0 19,75LI--------
22,41
---
19,75
-. Bakov nad Jizerou 0 23,82MB--------
23,82
----
-. Karlinky B 0 42,53LI----
42,53
--------
-. Tanvald Horní Tanvald 0 45,11JN-------
45,11
-----
-. Benešov u Semil 0 NPSM
NP
NP
---
NP
-------
-. Pšánky 0 NPHK
NP
------------
-. Tanvald Tanvald Šumburk 0 NPJN-------
NP
-----

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Du
1
Sy
2
Kr
3
Bo
4
Be
5
Ji
6
Dn
7
Ta
8
Ko
9
Ma
10
Ko
11
Be
12
Ra
13
1. Ploukonice 85 16,61SM
18,72
18,07
30,65
17,60
16,61
--
17,30
17,24
17,00
17,23
19,06
17,60
2. Košťálov 73 16,56SM
32,33
23,12
NP
18,08
18,10
NP
17,29
16,62
16,56
18,64
18,56
17,03
16,92
3. Bechov 69 17,26MB
21,73
17,66
19,29
19,60
18,95
18,94
18,63
19,53
18,21
18,30
20,83
18,08
17,26
4. Bratříkov 66 17,64JN
25,42
-
19,76
17,64
17,98
19,31
20,01
18,04
18,58
17,82
18,03
18,83
18,27
5. Kosmonosy 62 17,14MB
19,74
17,83
18,06
18,69
18,94
NP
21,81
18,37
17,66
18,15
21,58
NP
17,14
6. Sychrov 59 17,41MB
27,77
17,54
NP
18,72
NP
NP
18,27
18,26
17,81
23,24
17,41
17,62
17,74
7. Pěnčín 52 17,22JN--
18,95
17,59
20,29
19,86
19,54
18,13
20,55
17,23
23,47
32,62
17,22
8. Břehy 47 17,10MB
17,38
22,75
24,39
18,85
17,10
20,00
19,05
18,83
19,41
19,15
21,16
19,75
NP
9. Jeřmanice 45 17,37LI-
24,34
--
17,37
18,11
18,28
19,05
20,02
17,90
20,20
18,62
27,07
10. Olešnice 44 18,16SM
NP
20,89
19,48
18,77
20,61
19,05
18,70
18,73
18,30
20,95
21,25
18,16
25,31
11. Katusice 40 17,51MB
NP
17,51
36,00
19,03
18,54
19,29
NP
18,68
19,46
18,07
NP
23,48
20,01
12. Krásná Ves 33 18,13MB
22,92
19,63
19,32
23,03
19,10
21,61
18,60
19,72
24,91
18,13
33,17
41,65
20,33
13. Myštěves 8 18,96HK
18,96
------------
14. Výrava 6 21,67HK
21,67
------------
15. Zlatá Olešnice 5 18,32JN
NP
------
18,32
-----
-. Benešov u Semil 5 19,26SM--------
19,26
-
23,67
22,84
-
-. Malá Skála 5 20,07JN-
20,07
--
20,25
--------
18. Vysokov 4 22,44NA
22,44
------------
19. Jeřice 3 22,52JC
22,52
------------
20. Malá Skála Béčko 0 19,87JN-------
19,87
-
20,60
---
-. Malá Skála B 0 20,50JN---
20,50
---------
-. Tanvald Tanvald Šumburk 0 21,71JN-------
21,71
-----
-. Bukovno 0 23,73MB--------
30,88
23,73
---
-. Borovice 0 26,51MB---
26,51
---------
-. Kosmonosy Dorky 0 NPMB--------
NP
----


Celkem se účastnilo:  64 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: