Zhoř u Tábora 2019 - Memoriál Josefa Tupého

Liga: Táborská hasičská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 07. 09. 2019 11:00
Kontakt:   Miloslav Janovský
Telefon:  775 910 191
Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
Zadal: Patrik Baláž

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Krotějov Sport TA 16,25 16,25 16,04
2.  Bohdalín PE 17,13 17,13 16,91
3.  Skrýchov u Malšic TA 17,40 16,93 17,40
4.  Drunče JH 17,43 17,28 17,43
5.  Drahňovice BN 17,46 17,14 17,46
6.  Chářovice Špona BN 17,55 17,55 17,20
7.  Dobronice u Chýnova TA 17,67 17,42 17,67
8. Výsledek se nepočítá do ligy  Ústrašice B TA 18,21 18,21 17,26
9.  Chotěmice TA 18,28 18,28 16,81
10.  Makov TA 18,37 18,37 17,32
11.  Kozmice TA 18,61 18,21 18,61
12.  Zhoř u Tábora TA 18,72 18,34 18,72
13.  Šipoun PT 18,77 16,17 18,77
14.  Řepeč TA 19,18 19,18 18,19
15.  Žirovnice PE 19,53 18,14 19,53
16.  Nová Ves u Chýnova TA 20,41 18,57 20,41
17.  Rybova Lhota TA 20,49 20,49 19,63
18.  Kamenice nad Lipou PE 21,05 21,05 20,81
19.  Srubec CB 21,16 21,16 17,87
20.  Řepeč D TA 22,35 22,35 21,94
21.  Košice TA 22,63 20,54 22,63
22.  Choustník TA 30,05 30,05 26,89
23.  Český Rudolec JH NP NP NP
23.  Zdislavice BN NP NP NP
23.  Žernovice PT NP NP NP
23.  Lom TA NP NP NP
23.  Jaronice CB NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Chotěmice TA 17,00 17,00 16,75
2.  Bezděčín TA 17,40 17,40 17,32
3.  Slapy TA 18,17 18,17 17,67
4.  Nová Včelnice JH 18,95 18,95 18,62
5.  Lom TA 19,05 19,05 19,00
6.  Ratměřice BN 19,11 18,69 19,11
7.  Zdešov JH 19,22 18,18 19,22
8.  Chrbonín TA 19,75 19,75 18,68
9.  Chválkov PE 20,78 20,78 19,58
10.  Choustník TA 21,58 20,63 21,58
11.  Chlum BN 23,74 23,49 23,74
12.  Ústrašice TA 29,89 29,32 29,89
13.  Zhoř u Tábora TA NP NP NP
13.  Dvorce A TA NP NP NP
13.  Dvorce B TA NP NP NP

Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Svaté Pole PB 17,29 17,29 17,06
2.  Želeč TA 17,39 17,39 17,29
3.  Dvorce TA 18,66 17,72 18,66
4.  Lom TA 20,18 20,18 18,56
5.  Obora TA NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Dvorce A TA16,3916,6716,672018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Chotěmice TA17,0016,7517,002019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Dvorce A TA17,1016,9617,102016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Louňovice pod Blaníkem B BN17,1516,3217,152015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Dvorce A TA17,2116,7117,212015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Chotěmice TA17,2417,0217,242018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Bezděčín TA17,4017,3217,402019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Kamenice nad Lipou A PE17,2117,6117,612016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Bezděčín TA17,6517,8417,842017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Slapy TA18,0418,0218,042017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Zhoř u Tábora TA17,9618,1718,172016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Slapy TA18,1717,6718,172019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Chrbonín TA17,6518,2518,252018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Makov TA18,2318,3118,312015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Nová Včelnice JH17,3718,3518,352018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Dvorce B TA18,3518,4518,452016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Zhoř u Tábora TA18,0018,5418,542015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Chotěmice TA18,5717,0718,572016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Daměnice BN18,1618,6118,612017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Dvorce TA18,7518,4518,752017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Dvorce A TA18,7518,4518,752017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Ústrašice TA18,2818,8218,822016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Nová Včelnice JH18,9518,6218,952019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Lom TA19,0519,0019,052019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Ratměřice BN18,6919,1119,112019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Slapy TA18,2219,1319,132016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Zdešov JH18,1819,2219,222019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Ústrašice TA19,2417,2919,242018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Zhoř u Tábora TA19,2518,9919,252018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Ústrašice TA19,2919,2919,292013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2010/09/25 Zhoř u Tábora, TA,
THL
2011/09/10 Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého
THL
2012/09/15 Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého
THL
2013/09/21 Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého
THL
2014/09/20 Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého
THL
2015/09/19 Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého
THL
2016/09/03 Zhoř u Tábora, O pohár
THL
2017/09/09 Zhoř u Tábora, O pohár
THL
2018/09/15 Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého
THL
2019/09/07 Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého
THL
Kdy Kde Liga


Komentáře