Zderaz 2019 - O pohár - Extraliga ČR v PÚ

Liga: Extraliga ČR
Stránky pořadatele: 
Kdy: 15. 06. 2019 11:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Chrudim
Kraj: Pardubický
Zadal: Honza Adamec


Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Mladoňovice TR 16,01 16,01 15,99
2.  Velké Hoštice OP 16,05 16,03 16,05
3.  Nevcehle JI 16,10 16,10 15,76
4.  Renmotor Jinolice JC 16,35 16,35 16,13
5.  Prchalov NJ 16,37 16,37 16,27
6.  Bezděkov pod Třemšínem PB 16,48 16,48 16,17
7.  Hrabůvka PR 16,49 16,49 16,02
8.  Olešná HB 16,65 16,02 16,65
9.  Pasohlávky BO 16,75 16,75 16,40
10.  Letohrad - Kunčice B UO 16,76 16,76 16,53
11.  Obrubce MB 16,80 16,80 16,66
12.  Chotěmice TA 16,83 16,20 16,83
13.  Tatobity SM 16,89 16,83 16,89
14.  Lavičky ZR 16,93 16,92 16,93
15.  Široký Důl SY 16,94 16,94 16,81
16.  Loučany OL 17,02 16,23 17,02
17.  Čikov TR 17,04 17,04 16,76
18.  Dubenec TU 17,18 17,04 17,18
19.  Bašnice JC 17,23 16,40 17,23
20.  Sádek SY 17,46 17,46 17,11
21.  Zderaz C CR 17,47 16,34 17,47
22.  Čeperka PA 17,50 17,50 17,39
23.  Kynice HB 17,56 17,56 17,25
23.  Letohrad - Jeleni UO 17,56 17,56 16,40
25.  Petrovice TR 17,60 17,60 17,16
26.  Plumlov PV 17,78 16,71 17,78
27.  Pomezí SY 17,82 16,95 17,82
28.  Košťálov SM 17,84 17,84 16,97
29.  Stradouň UO 18,12 17,68 18,12
30.  Zahorčice ST 18,23 17,84 18,23
31.  Slepotice PA 18,70 18,70 18,01
32.  Morašice CR 18,77 17,45 18,77
33.  Záchlumí UO 18,96 18,96 18,49
34.  Krotějov Sport TA 19,15 19,15 18,95
35.  Sychotín BK 19,43 19,43 16,38
36.  Seč CR 20,24 19,98 20,24
36.  Široký Důl B SY 20,24 19,98 20,24
38.  Letohrad - Kunčice D UO 20,38 20,38 20,25
39.  Oldřiš SY 20,76 18,36 20,76
40.  Pšánky HK 21,79 21,79 21,53
41.  Vřesovice HO 25,90 25,90 18,40
42.  Zderaz CR NP NP NP
42.  Trnava TR NP NP NP
42.  Míchov BK NP NP NP
42.  Zderaz B CR NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Myštěves HK 16,21 16,01 16,21
2.  Letohrad - Orlice UO 16,45 16,45 16,36
3.  Sloup PZ 16,79 16,76 16,79
4.  Renmotor Jinolice JC 16,83 16,83 15,81
5.  Dětkovice VY 17,06 17,06 16,65
6.  Nepomuky UO 17,14 17,14 17,02
7.  Dlouhá Ves RK 17,62 16,14 17,62
8.  Nedvězí SY 17,67 17,11 17,67
9.  Nevcehle JI 17,77 17,77 16,25
10.  Košťálov SM 18,15 18,15 17,34
11.  Malé Hoštice OP 18,18 16,93 18,18
12.  Stará Říše JI 18,32 17,50 18,32
13.  Hrobice Explosia PA 18,35 18,35 17,90
14.  Stradouň UO 19,50 19,50 18,79
15.  Pravčice KM 20,36 20,36 18,32
16.  Olešná HB NP NP NP
16.  Letohrad - Červená UO NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Myštěves HK16,0116,2116,212019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Letohrad - Orlice UO16,4516,3616,452019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Sloup PZ16,7616,7916,792019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Renmotor Jinolice JC16,8315,8116,832019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Myštěves HK16,6616,8616,862017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Libuň JC16,5616,9316,932017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Hrobice PA16,7117,0117,012017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Dětkovice VY17,0616,6517,062019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Letohrad - Orlice UO17,0916,8517,092017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Nepomuky UO17,0817,1117,112017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Nepomuky UO17,1417,0217,142019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Stará Říše JI17,0217,2317,232018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Letohrad - Červená UO17,1217,5517,552017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Dvorce TA17,5717,5617,572018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Dlouhá Ves RK16,1417,6217,622019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Nedvězí SY17,1117,6717,672019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Skrochovice OP17,6717,6317,672018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Nevcehle JI17,7716,2517,772019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Libuň JC17,8217,5917,822018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Nepomuky UO17,4318,1318,132018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Košťálov SM18,1517,3418,152019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Malé Hoštice OP16,9318,1818,182019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Sloup PZ18,2417,9018,242018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Stará Říše JI17,5018,3218,322019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Hrobice Explosia PA18,3517,9018,352019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Nedvězí SY17,1018,4018,402018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Holice PA17,8818,5518,552017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Hrobice Explosia PA19,2116,5719,212018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Dlouhá Ves RK19,1819,4919,492017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Stradouň UO19,5018,7919,502019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Honza Adamec  16 ** 23 13.06.2019 18:27
 Radek Staněk  16 ** 19 14.06.2019 12:47
 Lukáš Vaculík  16 ** 19 15.06.2019 10:38
 Krleša  16 ** 13 13.06.2019 11:22
 Michal Matějíček  16 ** 1 13.06.2019 20:01


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Honza Adamec  16 ** 24 13.06.2019 18:27
 Lukáš Vaculík  16 ** 22 15.06.2019 10:39
 Krleša  16 ** 14 13.06.2019 11:23
 Michal Matějíček  16 ** 0 13.06.2019 20:02
 Radek Staněk  16 ** 0 14.06.2019 12:47

Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Mladoňovice - Muži

16,01https://youtu.be/Rcf7G1ogtp0 Jan Adamec

Prchalov - Muži

16,37https://youtu.be/izQmOj5sKZ8 Honza

Hrabůvka - Muži

16,49https://youtu.be/zZ6_uxHmDL8 Honza

Pasohlávky - Muži

16,75https://youtu.be/bJsZmUin_-w Honza

Široký Důl - Muži

16,94https://youtu.be/3o_moSmz32I Honza

Dlouhá Ves - Ženy

17,62https://youtu.be/3UvfCkM9t-c Pepa Malý

Plumlov - Muži

17,78https://youtu.be/9rrsy2RRVD0 Honza
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/05/28 Sportovní areál Zderaz, I. ZDERADÁKŮV POHÁR (2B, noční, Vepřové hody, DJ)
-
2017/05/27 Sportovní areál Zderaz, II. ZDERADÁKUV POHÁR (+ Vepřové hody, afterparty)
-
2017/09/09 Zderaz, 12. kolo VČHL
VČHL
2018/05/26 Sportovní areál Zderaz, III. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2018/06/17 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/05/18 Sportovní areál Zderaz, IV. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2019/06/15 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/06/14 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga


Komentáře