Ústí nad Labem, 100 m - ženy 2019 - Mistrovství republiky v požárním sportu 2019

Liga: Mistrovství republiky v požárním sportu
Stránky pořadatele:  http://www.mrps2019.cz/
Kdy: 31. 08. 2019 11:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Ústí nad Labem
Kraj: Ústecký
Zadal: Honza Adamec


Výsledky soutěže


Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Poniklá Šárka JIROUŠOVÁ SM 15,37 16,06 15,37
2.  Dolní Čermná Markéta MARKOVÁ UO 16,53 16,83 16,53
3.  Česká Bělá Marcela VRTALOVÁ HB 16,56 16,94 16,56
4.  Poniklá Dana BUTULOVÁ SM 16,57 16,62 16,57
5.  Horní Lideč Petra CHOVANCOVÁ VS 16,59 16,59 -
6.  Michálkovice Veronika KRPCOVÁ OV 16,69 21,57 16,69
7.  Michálkovice Karolina VYVIALOVÁ OV 16,75 18,07 16,75
8.  Poniklá Lenka ŠESTÁKOVÁ SM 17,06 17,06 24,04
9.  Malechov Lucie TŮMOVÁ KT 17,25 17,66 17,25
10.  Poniklá Michaela VANCLOVÁ SM 17,29 17,65 17,29
11.  Česká Bělá Apolena KASALOVÁ HB 17,38 18,16 17,38
12.  Dolní Měcholupy Kamila BARTOŠKOVÁ AB 17,39 19,53 17,39
13.  Česká Bělá Jana DIPOLDOVÁ HB 17,45 17,45 20,10
14.  Hostomice Klára HULÍNSKÁ TP 17,47 18,29 17,47
15.  Hřibojedy Barbora ŠUBRTOVÁ TU 17,50 17,50 -
16.  Štěnovický Borek Monika MAREŠOVÁ PJ 17,52 17,87 17,52
17.  Semetín Simona KRAMPOTOVÁ VS 17,58 17,58 -
18.  Michálkovice Nikola ŠKULTETYOVÁ OV 17,63 18,28 17,63
19.  - Petra ADAMCOVÁ Sobiňov - 17,69 18,03 17,69
20.  Morkovice Kateřina BOROVIČKOVÁ KM 17,72 17,90 17,72
21.  Dobrá Gabriela SZENDREIOVÁ HB 17,78 21,21 17,78
22.  Úněšov Kateřina VÉBROVÁ PS 17,82 17,82 -
23.  Michálkovice Hana PASTORKOVÁ OV 17,94 21,65 17,94
24.  Poniklá Eliška LUKEŠOVÁ SM 17,98 18,54 17,98
25.  Úněšov Sára KAPROVÁ PS 18,00 21,54 18,00
26.  Běleč Magdaléna ČECHOVÁ BK 18,03 28,66 18,03
27.  Horní Čermná Daniela KULHAVÁ UO 18,06 18,06 20,53
28.  Michálkovice Anežka ŠVRČKOVÁ OV 18,09 - 18,09
29.  Kamenec u Poličky Daniela ŠVÁBOVÁ SY 18,17 18,50 18,17
30.  Dolní Měcholupy Tereza OPAVOVÁ AB 18,20 24,68 18,20
31.  Morkovice Kamila KREJČÍ KM 18,23 19,47 18,23
32.  Úněšov Šárka HÁJKOVÁ PS 18,26 18,71 18,26
33.  Poniklá Leona VAŠÍČKOVÁ SM 18,29 18,45 18,29
34.  Petrovice Miloslava PLAVCOVÁ TR 18,31 18,73 18,31
35.  Žernovník Simona PÁRALOVÁ BK 18,33 18,57 18,33
36.  Běleč Lada LANDOVÁ BK 18,36 18,48 18,36
37.  Hřibojedy Eliška TSCHÖPOVÁ TU 18,44 18,76 18,44
38.  Písková Lhota Lucie POHANKOVÁ NB 18,51 18,51 29,49
39.  Hřibojedy Barbora PUNAROVÁ TU 18,60 20,03 18,60
40.  Morkovice Lucie MACHÁŇOVÁ KM 18,63 18,63 19,23
41.  Střezimíř Dominika JIRÁKOVÁ BN 18,65 18,65 -
42.  Morkovice Dominika KLVAŇOVÁ KM 18,67 19,36 18,67
43.  Rychnov u Jablonce nad Nisou Michaela KNETTIGOVÁ JN 18,69 18,69 19,19
44.  Michálkovice Julie ONDRÁČKOVÁ OV 18,70 22,17 18,70
45.  Hostomice Radka KADLECOVÁ TP 18,77 22,05 18,77
46.  Poniklá Lenka PRCHLÍKOVÁ SM 18,79 18,79 21,08
47.  Žernovník Eva KAŠPARCOVÁ BK 18,89 18,89 24,00
48.  Hostomice Klára HUDCOVÁ TP 18,90 19,27 18,90
49.  Hostomice Nikola HOLÁ TP 19,03 19,07 19,03
50.  Frýdek Nikola PĚTROŠOVÁ FM 19,11 21,66 19,11
51.  Dolní Měcholupy Alexandra MUŽÍKOVÁ AB 19,13 - 19,13
52.  Rychnov u Jablonce nad Nisou Barbora SOCHOVÁ JN 19,14 20,07 19,14
53.  Písková Lhota Valentýna HOMOLKOVÁ NB 19,18 19,50 19,18
54.  Hřibojedy Anna VODEHNALOVÁ TU 19,18 19,78 19,18
55.  Rychnov u Jablonce nad Nisou Tereza SLEZÁKOVÁ JN 19,20 19,20 -
56.  Žernovník Anna PERNICOVÁ BK 19,22 19,22 -
57.  Rychnov u Jablonce nad Nisou Kamila TRUNCOVÁ JN 19,24 24,32 19,24
58.  Úněšov Adéla VÉBROVÁ PS 19,26 19,69 19,26
59.  Žernovník Aneta TICHÁ BK 19,27 19,44 19,27
60.  Poniklá Natálie LANGEROVÁ SM 19,29 19,41 19,29
61.  Dolní Měcholupy Jana ČIHÁKOVÁ AB 19,30 19,48 19,30
62.  Dolní Měcholupy Karolína DUBOVÁ AB 19,30 19,92 19,30
63.  Hustopeče nad Bečvou Lucie ŽEMLOVÁ PR 19,30 20,38 19,30
64.  Hřibojedy Adéla LEPPELTOVÁ TU 19,32 19,32 19,37
65.  Dolní Měcholupy Kristýna VOJTOVÁ AB 19,32 19,40 19,32
66.  Petrovice Eliška LESÁKOVÁ TR 19,35 19,88 19,35
67.  Česká Bělá Eliška BROTHÁNKOVÁ HB 19,35 20,07 19,35
68.  Hustopeče nad Bečvou Julie MICHALÍKOVÁ PR 19,37 19,57 19,37
69.  Michálkovice Dominika RUČKOVÁ OV 19,38 48,45 19,38
70.  Hřibojedy Gabriela TSCHÖPOVÁ TU 19,43 19,65 19,43
71.  Hřibojedy Monika ŠMÍDOVÁ TU 19,43 36,86 19,43
72.  Petrovice Andrea MARTÍNKOVÁ TR 19,45 19,45 19,90
73.  Hustopeče nad Bečvou Tereza KOSTRUCHOVÁ PR 19,47 20,19 19,47
74.  Běleč Karin JOŠTOVÁ BK 19,56 20,25 19,56
75.  Dolní Měcholupy Tereza RŮŽIČKOVÁ AB 19,59 19,59 -
76.  Písková Lhota Lenka NOVÁKOVÁ NB 19,62 19,62 20,85
77.  Běleč Sára ŠVECOVÁ BK 19,63 20,23 19,63
78.  Česká Bělá Kateřina VODIČKOVÁ HB 19,69 20,57 19,69
79.  Písková Lhota Věra ŘÍHOVÁ NB 19,76 19,76 23,48
80.  Úněšov Veronika RANDOVÁ PS 19,80 19,80 21,22
81.  Žernovník Iva NEJEZCHLEBOVÁ BK 19,81 19,81 19,94
82.  Petrovice Karolína KŘENKOVÁ TR 19,81 20,61 19,81
83.  Česká Bělá Kristýna PARKANOVÁ HB 19,83 19,83 20,70
84.  Úněšov Věra TYROVÁ PS 19,85 19,85 21,48
85.  Michálkovice Karolina LEFNEROVÁ OV 19,85 19,85 -
86.  Běleč Lenka KŘEMENOVÁ BK 19,87 19,87 -
87.  Česká Bělá Kateřina DIPOLDOVÁ HB 19,88 21,64 19,88
88.  Hostomice Kateřina MAŠKOVÁ TP 19,92 - 19,92
89.  Hustopeče nad Bečvou Natálie MARŠÁLKOVÁ PR 19,93 19,93 20,05
90.  Petrovice Lucie MARTÍNKOVÁ TR 19,94 19,94 -
91.  Hlinsko Anna KROPÁČKOVÁ PR 19,95 20,38 19,95
92.  Petrovice Markéta BEJŠOVCOVÁ TR 20,03 20,03 20,12
93.  Hostomice Zuzana ALINČOVÁ TP 20,05 20,05 20,40
94.  Úněšov Zuzana ŠAFROVÁ PS 20,06 21,49 20,06
95.  Hostomice Anežka FELLEROVÁ TP 20,07 - 20,07
96.  Rychnov u Jablonce nad Nisou Zuzana KNETTIGOVÁ JN 20,08 20,08 20,35
97.  Morkovice Martina MAZUROVÁ KM 20,17 20,17 20,27
98.  Hřibojedy Lenka VODEHNALOVÁ TU 20,17 20,50 20,17
99.  Žernovník Zuzana FORMÁNKOVÁ BK 20,22 23,12 20,22
100.  Žernovník Lenka DVOŘÁKOVÁ BK 20,29 20,48 20,29
101.  Písková Lhota Kateřina MARTINOVÁ NB 20,30 - 20,30
102.  Hlinsko Tereza DOUDĚROVÁ PR 20,33 21,66 20,33
103.  Písková Lhota Anna KADEŘÁVKOVÁ NB 20,46 22,06 20,46
104.  Dolní Měcholupy Klára POPSIMOVOVÁ AB 20,50 20,50 22,16
105.  Běleč Kateřina MACKOVÁ BK 20,51 20,95 20,51
106.  Rychnov u Jablonce nad Nisou Adéla HAVLOVÁ JN 20,54 20,54 20,66
107.  Žernovník Klára FORMÁNKOVÁ BK 20,81 21,29 20,81
108.  Rokytnice Kristýna ABENDROTHOVÁ PR 20,83 26,16 20,83
109.  Jáchymov Nikola ŠMATOVÁ KV 20,92 20,92 22,87
110.  Petrovice Lucie VŠETEČKOVÁ TR 20,94 20,94 21,56
111.  Jáchymov Eliška KRBCOVÁ KV 20,96 21,20 20,96
112.  Morkovice Zuzana ŽEMŽULOVÁ KM 21,00 21,00 27,71
113.  Běleč Karolína FUKALOVÁ BK 21,12 21,12 21,25
114.  Písková Lhota Martina KOVAŘÍKOVÁ NB 21,14 22,56 21,14
115.  Písková Lhota Veronika ČERVENÁ NB 21,25 21,25 -
116.  Česká Bělá Gabriela DIPOLDOVÁ HB 21,26 21,49 21,26
117.  Hustopeče nad Bečvou Michaela SMILKOVÁ PR 21,28 22,02 21,28
118.  Hustopeče nad Bečvou Hana VAHALOVÁ PR 21,31 21,31 22,20
119.  Běleč Žaneta MAREŠOVÁ BK 21,39 21,42 21,39
120.  Hustopeče nad Bečvou Lenka ZDRÁHALOVÁ PR 21,42 22,14 21,42
121.  Morkovice Natálie NAVRÁTILOVÁ KM 21,42 21,42 22,80
122.  Rychnov u Jablonce nad Nisou Marie VINCENCOVÁ JN 21,48 21,65 21,48
123.  Jáchymov Nikol ORAVOVÁ KV 21,57 33,23 21,57
124.  Jáchymov Tereza DYEDEKOVÁ KV 21,59 22,94 21,59
125.  Rokytnice Lucie ORLOVÁ PR 21,94 22,09 21,94
126.  Rokytnice Vendula PĚKNÍKOVÁ PR 22,15 24,27 22,15
127.  Hlinsko Adéla ELICHOVÁ PR 22,32 22,32 -
128.  Hlinsko Lenka MATOUŠOVÁ PR 22,44 22,44 23,45
129.  Hlinsko Martina HOSPODKOVÁ PR 22,51 23,40 22,51
130.  Rychnov u Jablonce nad Nisou Petra KNETTIGOVÁ JN 22,74 22,74 -
131.  Úněšov Denisa JOUDALOVÁ PS 22,77 22,77 -
132.  Rokytnice Lucie KUŽELOVÁ PR 22,90 23,78 22,90
133.  Hlinsko Šárka ČECHLOVSKÁ PR 22,97 24,73 22,97
134.  Hlinsko Kateřina KADLECOVÁ PR 23,20 25,86 23,20
135.  Morkovice Eva ŽEMŽULOVÁ KM 23,30 23,30 48,55
136.  Hustopeče nad Bečvou Adéla POSPÍŠILOVÁ PR 23,32 36,82 23,32
137.  Rokytnice Petra MUŽÍKOVÁ PR 23,66 23,66 -
138.  Hlinsko Martina HOVORKOVÁ PR 24,00 24,00 -
139.  Rokytnice Lucie PŘIKRYLOVÁ PR 24,31 24,31 -
140.  Hostomice Kateřina KUBÍKOVÁ TP 24,41 - 24,41
141.  Jáchymov Kristýna GEŤKOVÁ KV 25,43 25,43 26,12
142.  Jáchymov Lucie MRHÁLKOVÁ KV 27,57 29,23 27,57
143.  Jáchymov Zuzana SPIESSOVÁ KV 27,64 27,64 28,89
144.  Rokytnice Martina TICHÁ PR 28,02 28,02 -
145.  Jáchymov Barbora BURKOVÁ KV 29,63 29,63 -
146.  Rokytnice Eliška PŘIKRYLOVÁ PR 32,52 32,52 -
147.  Běleč Jana FIALOVÁ BK 39,36 39,36 -

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Michálkovice OV29,2623,7823,782019/09/01 PS útok,nástřik 2xB široké
2. Krchleby KH--24,672009/09/20 PS útok,nástřik 2xB široké
3. Hostomice TP25,4630,1425,462019/09/01 PS útok,nástřik 2xB široké
4. Česká Bělá HB52,9725,6325,632019/09/01 PS útok,nástřik 2xB široké
5. Žernovník BK25,8325,7825,782019/09/01 PS útok,nástřik 2xB široké
6. Hřibojedy TU27,0725,8325,832019/09/01 PS útok,nástřik 2xB široké
7. Vlčnov UH--25,962009/09/20 PS útok,nástřik 2xB široké
8. Poniklá SM25,97NP25,972019/09/01 PS útok,nástřik 2xB široké
9. Miroslav ZN--26,392009/09/20 PS útok,nástřik 2xB široké
10. Dolní Měcholupy AB30,8326,4026,402019/09/01 PS útok,nástřik 2xB široké
11. Úněšov PS26,6126,9826,612019/09/01 PS útok,nástřik 2xB široké
12. Morkovice KM26,8729,0126,872019/09/01 PS útok,nástřik 2xB široké
13. Rychnov u Jablonce nad Nisou JN26,92NP26,922019/09/01 PS útok,nástřik 2xB široké
14. Hlinsko PR33,3328,2828,282019/09/01 PS útok,nástřik 2xB široké
15. Písková Lhota NB33,4328,6528,652019/09/01 PS útok,nástřik 2xB široké
16. Petrovice TR39,7530,3230,322019/09/01 PS útok,nástřik 2xB široké
17. Běleč BK30,5646,0630,562019/09/01 PS útok,nástřik 2xB široké
18. Rokytnice PR99,9932,3232,322019/09/01 PS útok,nástřik 2xB široké
19. Jáchymov KV38,0439,6738,042019/09/01 PS útok,nástřik 2xB široké
20. Hustopeče nad Bečvou PRNPNPNP2019/09/01 PS útok,nástřik 2xB široké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2009/09/18 Ústí nad Labem, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2009/09/19 Ústí nad Labem, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2009/09/20 Ústí nad Labem, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2019/08/30 Ústí nad Labem, věž, Mistrovství republiky v požárním sportu 2019
MČR
2019/08/31 Ústí nad Labem, 100 m - ženy, Mistrovství republiky v požárním sportu 2019
MČR
2019/08/31 Ústí nad Labem, 100 m - muži, Mistrovství republiky v požárním sportu 2019
MČR
2019/08/31 Ústí nad Labem, Štafeta, Mistrovství republiky v požárním sportu 2019
MČR
2019/09/01 Ústí nad Labem, požární útok, Mistrovství republiky v požárním sportu 2019
MČR
Kdy Kde Liga


Komentáře