Roudný 2013 - Pohár Ivana Ivanova

Liga: Fire night cup
Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/events/152107951653277/?fref=ts
Kdy: 17. 08. 2013 21:00
Kontakt:   Milan Kvoch
Telefon:  603953552
Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
Zadal: David Fišer

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Jablonec nad Jizerou SM 15,00 15,00 14,42
2.  Tatobity SM 15,17 15,17 14,77
3.  Maršovice JN 15,63 14,44 15,63
4.  Veselá SM 15,87 15,87 15,25
5.  Košťálov SM 16,00 16,00 15,40
6.  Bukovina, Turnov SM 16,02 16,02 15,65
7.  Sloup PZ 16,16 15,63 16,16
8.  Krásná Ves MB 16,20 16,20 15,81
9.  Hradčany LI 16,48 16,48 15,39
10.  Lestkov SM 16,52 15,56 16,52
11.  Jeřmanice LI 16,93 16,63 16,93
12.  Malá Skála JN 17,11 17,11 16,18
13.  Vlastiboř JN 17,28 17,28 16,63
14.  Nová Ves nad Popelkou SM 17,60 16,55 17,60
15.  Nová Ves u Bakova MB 19,80 19,54 19,80
16.  Sedlejovice LI 21,93 21,93 19,24
17.  Horní Stakory MB 22,46 20,04 22,46
18.  Záskalí LI 27,05 20,70 27,05
19.  Karlinky LI 29,61 21,58 29,61
20.  Janův Důl LI 45,46 45,46 39,91
21.  Velké Hamry JN NP NP NP
21.  ŠKODA AUTO Mladá Boleslav MB NP NP NP
21.  Příšovice LI NP NP NP
21.  Katusice MB NP NP NP
21.  Březová LI NP NP NP
21.  Roudný JN NP NP NP
21.  Jílové u Držkova JN NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Krásná Ves MB 18,01 18,01 17,79
2.  Libuň JC 18,48 18,48 17,65
3.  Jeřmanice LI 19,73 18,31 19,73
4.  Malá Skála Malá Skála B JN 20,35 20,35 17,65
5.  Katusice MB 21,89 21,89 21,64
6.  ŠKODA AUTO Mladá Boleslav MB 22,27 20,20 22,27
7.  Košťálov SM 30,91 30,91 30,69
8.  Vlastiboř JN 37,14 33,36 37,14

PS-12 muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1. Hradčany LI 21,49 21,49 21,30
2. ŠKODA AUTO Mladá Boleslav MB 21,50 21,03 21,50
3. Dalešice JN 21,60 21,54 21,60
4. Janův Důl LI 22,26 22,23 22,26
5. Katusice MB 22,28 22,28 21,48
6. Janov nad Nisou JN 22,52 22,40 22,52
7. Nová Ves u Bakova MB 22,68 22,68 22,57
8. Krásná Ves muži MB 24,07 21,33 24,07
9. ŠKODA AUTO Mladá Boleslav MB 24,39 24,39 23,92
10. Ploukonice ženy SM 24,50 24,50 22,96
11. Roztoky u Jilemnice SM 24,79 21,81 24,79
12. Příšovice LI 25,14 25,14 24,76
13. Sedlejovice LI 27,15 27,15 26,92
14. Krásná Ves ženy MB 28,82 28,82 26,01
15. Roudný Zet JN 36,97 36,97 33,00
16. Liberec Karlinky LI 39,19 39,19 38,94
17. Liberec Pilínkov LI 65,52 65,52 64,67
18. Záskalí LI 94,64 51,55 94,64
19. Odolenovice JN NP NP NP
19. Velké Hamry JN NP NP NP
19. Ploukonice SM NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Hana Jarolímková  14 ** 24 16.08.2013 18:40
 David Beránek  15 ** 23 11.08.2013 08:59
 Josef Židů  14 ** 20 13.08.2013 20:36
 Honza Adamec  15 ** 20 16.08.2013 19:46
 Petr Kropáč  15 ** 15 15.08.2013 21:25
 Josef Navrátil  15 ** 14 16.08.2013 10:10
 David Fišer  14 ** 13 15.08.2013 12:43
 Stanislav Matura  15 ** 12 11.08.2013 17:29
 Michal Matějíček  15 ** 11 16.08.2013 12:44
 Milan Kvoch  14 ** 10 11.08.2013 22:33
 Ivana Hynčicová  15 ** 10 16.08.2013 14:53
 Andrea Crhová  14 ** 6 12.08.2013 12:53
 Jaroslav Vejtasa  15 ** 5 15.08.2013 09:39
 Tomáš Tulach  15 ** 3 14.08.2013 19:50
 Jan Zahradník  15 ** 2 16.08.2013 19:49


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Andrea Crhová  17 ** 22 12.08.2013 12:54
 David Fišer  18 ** 21 15.08.2013 12:42
 Josef Židů  17 ** 19 13.08.2013 20:37
 David Beránek  18 ** 16 12.08.2013 08:13
 Honza Adamec  18 ** 6 16.08.2013 19:46
 Petr Kropáč  18 ** 0 15.08.2013 21:25
 Michal Matějíček  18 ** 0 16.08.2013 12:47
 Tomáš Tulach  18 ** 0 14.08.2013 19:50
 Josef Navrátil  18 ** 0 16.08.2013 10:12
 Ivana Hynčicová  18 ** 0 16.08.2013 14:53
 Jaroslav Vejtasa  18 ** 0 15.08.2013 09:39
 Jan Zahradník  19 ** 0 16.08.2013 19:49

Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Krásná Ves - Muži

16,20https://youtu.be/RxV55qdTPPA Jan Macoun

Hradčany - Muži

16,48https://youtu.be/jEhQyd2XYm4 Honza Adamec

Krásná Ves - Ženy

18,01https://youtu.be/XzGtRfBFo0M Jan Macoun

Hradčany - PS-12 muži

21,49https://youtu.be/wS7k5m-wpG4 Honza Adamec

Sedlejovice - Muži

21,93https://youtu.be/3PaGuqV_n94 Matěj Drešer

Krásná Ves - PS-12 muži

24,07https://youtu.be/gEhuno9N7sk Jan Macoun

Sedlejovice - PS-12 muži

27,15https://youtu.be/MSRYSgNLqD4 Matěj Drešer

Krásná Ves - PS-12 muži

28,82https://youtu.be/xY8h1fGlYl4 Jan Macoun
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/08/17 Roudný, Pohár Ivana Ivanova
FNC
2014/06/06 Roudný, PKL Roudný
PKL
2014/08/16 Roudný, O pohár Ivana Ivanova
FNC
2015/04/25 Hasičský areál Roudný, Fire training day
-
2015/06/06 Roudný, PKL Roudný
PKL
2015/08/15 Roudný, O pohár Ivana Ivanova
FNC
2016/08/13 Roudný, 10. kolo Roudný
FNC
2017/08/19 Roudný, FNC Roudný
FNC
2018/08/18 Roudný, FNC Roudný
FNC
2019/08/17 Roudný, Roudný
FNC
Kdy Kde Liga


Komentáře