Raspenava 2014 - Pohár starosty Města

Liga: Fire night cup
Stránky pořadatele:  http://hasiciraspenava.webnode.cz/
Kdy: 12. 07. 2014 21:00
Kontakt:   SDH Raspenava
Telefon:  725076524
Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
Zadal: Jan Kühnel

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Veselá SM 15,77 15,26 15,77
2.  Malá Skála JN 15,97 15,73 15,97
3.  Lestkov SM 16,13 15,50 16,13
4.  Jílové u Držkova JN 16,18 15,16 16,18
5.  Sloup PZ 16,90 16,83 16,90
6.  Frýdlant LI 16,95 16,25 16,95
7.  Bukovina, Turnov SM 17,14 15,72 17,14
8.  Příšovice LI 17,32 16,41 17,32
9.  Hradčany LI 17,73 16,74 17,73
10.  Janův Důl LI 17,75 16,96 17,75
11.  Krásná Ves MB 18,27 17,39 18,27
12.  Roudný JN 20,22 20,22 17,82
13.  Velké Hamry JN 20,62 20,09 20,62
14.  Nová Ves LI 22,33 22,27 22,33
15.  Karlinky LI 22,94 22,40 22,94
16.  Nová Ves u Bakova MB 23,47 22,97 23,47
17.  Raspenava LI 27,20 27,20 18,01
18.  Košťálov SM 27,73 27,73 26,74
19.  Jeřmanice LI 30,06 30,06 27,75
20.  Záskalí LI 32,28 31,52 32,28
21.  Postoloprty LN 59,45 39,22 59,45
22.  Karlinky Dorost LI 64,49 64,42 64,49

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Krásná Ves MB 18,48 18,48 17,94
2.  Malá Skála A JN 19,10 18,90 19,10
3.  Frýdlant LI 20,21 20,21 20,05
4.  Jeřmanice LI 21,22 20,56 21,22
5.  Jeřmanice Dorostenky LI 22,51 22,51 22,39
6.  Karlinky LI 23,67 22,95 23,67
7.  Košťálov SM 24,67 23,46 24,67
8.  Bulovka LI 26,52 223,33 26,52
9.  Malá Skála B JN 35,21 21,72 35,21

PS-12 muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1. Krásná Ves MB 20,57 19,96 20,57
2. Velké Hamry JN 21,01 20,90 21,01
3. Nová Ves u Bakova MB 21,56 21,03 21,56
4. Janov nad Nisou JN 22,64 22,64 20,45
5. Roudný JN 22,74 20,88 22,74
6. Roztoky u Semil SM 23,45 22,72 23,45
7. Sedlejovice LI 24,03 24,03 24,00
8. Hradčany LI 25,19 24,07 25,19
9. Záskalí Bezáskovice LI 25,31 24,78 25,31
10. Janův Důl LI 25,73 22,61 25,73
11. Nové Město pod Smrkem LI 27,56 26,38 27,56
12. Dalešice JN 27,59 24,96 27,59
13. Raspenava Lužec LI 38,32 38,24 38,32
14. Jeřmanice LI 45,28 45,28 45,16
15. Odolenovice JN 45,64 45,10 45,64
16. Postoloprty LN MS 26,59 26,60

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Veselá SM15,2615,7715,772014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Malá Skála JN15,7315,9715,972014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Karlinky LI15,2216,0616,062016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Lestkov SM15,5016,1316,132014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Jílové u Držkova JN15,1616,1816,182014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Hradčany LI15,8716,6216,622016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Frýdštejn JN16,6515,5816,652016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Smidary HK16,7315,3816,732016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Sloup PZ16,8316,9016,902014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Velké Hamry JN16,7116,9316,932016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Frýdlant LI16,2516,9516,952014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Nová Ves LI16,7417,0817,082016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Pěnčín JN17,1316,7317,132016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Bukovina, Turnov SM15,7217,1417,142014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Benešov u Semil SM16,4717,2217,222016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Příšovice LI16,4117,3217,322014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Janův Důl LI17,4716,5717,472016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Jílové u Držkova JN17,5217,2317,522016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Hradčany LI16,7417,7317,732014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Janův Důl LI16,9617,7517,752014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Krásná Ves MB17,8416,7917,842016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Jeřmanice LI17,8616,3317,862016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Škodějov SM16,8918,0018,002016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Bukovina, Turnov SM16,6818,1218,122016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Krásná Ves MB17,3918,2718,272014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Příchovice JN17,5818,5618,562016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Roudný JN20,2217,8220,222014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Ludvíkov pod Smrkem LI19,0120,4120,412016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Košťálov SM20,1820,4320,432016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Velké Hamry JN20,0920,6220,622014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Košťálov SM16,7516,5316,752016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Benešov u Semil SM17,7217,2617,722016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Sychrov MB--17,962013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Krásná Ves MB--18,182013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Krásná Ves MB18,4817,9418,482014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Jeřmanice LI18,5418,6318,632016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Malá Skála A JN18,9019,1019,102014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Myštěves HK--19,132013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Těpeře JN19,4018,9619,402016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Huť JN--19,622013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Frýdlant LI20,2120,0520,212014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Jeřmanice LI20,5621,2221,222014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Libuň JC--21,722013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Kosořice MB21,9421,6521,942016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Karlinky LI22,0621,8922,062016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Jeřmanice Dorostenky LI22,5122,3922,512014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Dolní Hanychov, Liberec VIII LI21,8922,8022,802016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Bozkov SM21,1322,9322,932016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Karlinky LI22,9523,6723,672014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Malá Skála Béčko JN--23,812013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Raspenava B LI22,5524,0024,002016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Košťálov SM23,4624,6724,672014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Bulovka LI--24,992013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Bratříkov JN--25,602013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Bulovka LI223,3326,5226,522014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Raspenava A LI26,8626,5726,862016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Benešov u Semil SM--31,462013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Malá Skála B JN21,7235,2135,212014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Chrastava LI38,9237,0538,922016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Frýdlant LI--44,182013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Veselá - Muži

15,77https://youtu.be/c9doqPIfGhY Jan Macoun

Hradčany - Muži

17,73https://youtu.be/fL1KL4DlEaU Tomáš Najman

Krásná Ves - Muži

18,27https://youtu.be/NiWnW8iiN5I Jan Macoun

Krásná Ves - Ženy

18,48https://youtu.be/HzXjEEq4nSE Jan Macoun

Krásná Ves - PS-12 muži

20,57https://youtu.be/mcv9ikVjSek Jan Macoun

Velké Hamry - Muži

20,62https://youtu.be/72FKi904a5E SDH Velké Hamry

Janov nad Nisou - PS-12 muži

22,64https://youtu.be/BjTz7t-fPsQ Jan Macoun

Hradčany - PS-12 muži

25,19https://youtu.be/dIg-y2up44k Tomáš Najman

Jeřmanice - Muži

30,06https://youtu.be/fYBk7GryqqM Jan Macoun

Jeřmanice - PS-12 muži

45,28https://youtu.be/Rs-lJT-ZTLY Jan Macoun
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2007/09/08 Raspenava, LI, Smědavský pohár
JL
2008/09/13 Raspenava, LI, Smědavský pohár
JL
2010/09/11 Raspenava, -, SMĚDAVSKÝ POHÁR
JL
2013/09/14 Raspenava, požární hřiště, Smědavský pohár
JL
2014/07/12 Raspenava, Pohár starosty Města
FNC
2014/11/08 Raspenava, Raspenava, Česká beseda
FNC
2015/07/11 Raspenava, Pohár starosty Města
FNC
2016/07/09 Raspenava, 6. kolo Raspenava
FNC
2017/07/08 Raspenava, FNC Raspenava
FNC
2018/07/07 Raspenava, FNC Raspenava
FNC
2019/07/06 Raspenava, Raspenava
FNC
Kdy Kde Liga


Komentáře