Raspenava, požární hřiště 2013 - Smědavský pohár

Liga: Jizerská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 14. 09. 2013 10:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
Zadal: Kateřina Kmínková

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Pšánky A HK 16,70 - -
2.  Renmotor Jinolice JC 17,30 - -
3.  Bašnice JC 17,71 - -
4.  Pšánky B HK 17,78 - -
5.  Libuň JC 17,79 - -
6.  Kosmonosy MB 17,84 - -
7.  Lestkov SM 18,17 - -
8.  Tatobity SM 18,20 - -
9.  Benešov u Semil SM 18,93 - -
10.  Dneboh MB 19,02 - -
11.  Sychrov MB 19,21 - -
12.  Krásná Ves MB 19,42 - -
13.  Jirkov JN 19,64 - -
14.  Dobšín - Kamenice MB 20,05 - -
15.  Frýdlant LI 20,12 - -
16.  Malá Skála JN 26,06 - -
17.  Bratříkov JN 34,65 - -
18.  Raspenava LI 37,90 - -
19.  Karlinky LI NP - -
20.  Veselá MB NP - -
21.  Mříčná SM NP - -

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Sychrov MB 17,96 - -
2.  Krásná Ves MB 18,18 - -
3.  Myštěves HK 19,13 - -
4.  Huť JN 19,62 - -
5.  Libuň JC 21,72 - -
6.  Malá Skála Béčko JN 23,81 - -
7.  Bulovka LI 24,99 - -
8.  Bratříkov JN 25,60 - -
9.  Benešov u Semil SM 31,46 - -
10.  Frýdlant LI 44,18 - -
11.  Borovice MB NP - -

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Veselá SM15,2615,7715,772014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Malá Skála JN15,7315,9715,972014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Karlinky LI15,2216,0616,062016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Lestkov SM15,5016,1316,132014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Jílové u Držkova JN15,1616,1816,182014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Hradčany LI15,8716,6216,622016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Frýdštejn JN16,6515,5816,652016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Smidary HK16,7315,3816,732016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Sloup PZ16,8316,9016,902014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Velké Hamry JN16,7116,9316,932016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Frýdlant LI16,2516,9516,952014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Nová Ves LI16,7417,0817,082016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Pěnčín JN17,1316,7317,132016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Bukovina, Turnov SM15,7217,1417,142014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Benešov u Semil SM16,4717,2217,222016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Příšovice LI16,4117,3217,322014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Janův Důl LI17,4716,5717,472016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Jílové u Držkova JN17,5217,2317,522016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Hradčany LI16,7417,7317,732014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Janův Důl LI16,9617,7517,752014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Krásná Ves MB17,8416,7917,842016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Jeřmanice LI17,8616,3317,862016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Škodějov SM16,8918,0018,002016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Bukovina, Turnov SM16,6818,1218,122016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Krásná Ves MB17,3918,2718,272014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Příchovice JN17,5818,5618,562016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Roudný JN20,2217,8220,222014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Ludvíkov pod Smrkem LI19,0120,4120,412016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Košťálov SM20,1820,4320,432016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Velké Hamry JN20,0920,6220,622014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Košťálov SM16,7516,5316,752016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Benešov u Semil SM17,7217,2617,722016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Sychrov MB--17,962013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Krásná Ves MB--18,182013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Krásná Ves MB18,4817,9418,482014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Jeřmanice LI18,5418,6318,632016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Malá Skála A JN18,9019,1019,102014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Myštěves HK--19,132013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Těpeře JN19,4018,9619,402016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Huť JN--19,622013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Frýdlant LI20,2120,0520,212014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Jeřmanice LI20,5621,2221,222014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Libuň JC--21,722013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Kosořice MB21,9421,6521,942016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Karlinky LI22,0621,8922,062016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Jeřmanice Dorostenky LI22,5122,3922,512014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Dolní Hanychov, Liberec VIII LI21,8922,8022,802016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Bozkov SM21,1322,9322,932016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Karlinky LI22,9523,6723,672014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Malá Skála Béčko JN--23,812013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Raspenava B LI22,5524,0024,002016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Košťálov SM23,4624,6724,672014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Bulovka LI--24,992013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Bratříkov JN--25,602013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Bulovka LI223,3326,5226,522014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Raspenava A LI26,8626,5726,862016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Benešov u Semil SM--31,462013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Malá Skála B JN21,7235,2135,212014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Chrastava LI38,9237,0538,922016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Frýdlant LI--44,182013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Pšánky - Muži

16,70https://youtu.be/hJWlJmQzjxw Filip Kmínek

Bašnice - Muži

17,71https://youtu.be/u5-DGESZ9p8 Milan Novotný

Pšánky - Muži

17,78https://youtu.be/tkb7dTgQh0Y Václav Zubr

Sychrov - Ženy

17,96https://youtu.be/K9-zeGnOONw Kateřina Kmínková
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2007/09/08 Raspenava, LI, Smědavský pohár
JL
2008/09/13 Raspenava, LI, Smědavský pohár
JL
2010/09/11 Raspenava, -, SMĚDAVSKÝ POHÁR
JL
2013/09/14 Raspenava, požární hřiště, Smědavský pohár
JL
2014/07/12 Raspenava, Pohár starosty Města
FNC
2014/11/08 Raspenava, Raspenava, Česká beseda
FNC
2015/07/11 Raspenava, Pohár starosty Města
FNC
2016/07/09 Raspenava, 6. kolo Raspenava
FNC
2017/07/08 Raspenava, FNC Raspenava
FNC
2018/07/07 Raspenava, FNC Raspenava
FNC
2019/07/06 Raspenava, Raspenava
FNC
Kdy Kde Liga


Komentáře