Raspenava 2019 - Raspenava

Liga: Fire night cup
Stránky pořadatele: 
Kdy: 06. 07. 2019 21:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
Zadal: FNC

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Pěnčín JN 15,38 15,38 14,60
2.  Karlinky LI 15,38 14,98 15,38
3.  Chyjice JC 16,18 14,88 16,18
4.  Mělník Chloumek ME 16,73 16,06 16,73
5.  Raspenava LI 17,41 16,47 17,41
6.  Bukovno MB 17,61 17,61 16,85
7.  Jeřmanice LI 18,08 18,08 17,12
8.  Příchovice JN 18,19 18,19 17,78
9.  Janův Důl LI 18,31 15,85 18,31
10.  Krásná Ves B MB 18,41 17,37 18,41
11.  Hradčany LI 19,20 19,20 15,10
12.  Škodějov SM 19,86 19,86 18,05
13.  Bílý Potok Lvová LI 20,45 20,45 20,38
14.  Doubrava Lažany MB 21,89 21,32 21,89
15.  Nové Město pod Smrkem LI 26,67 26,07 26,67
16.  Nová Ves LI 43,57 43,43 43,57
17.  Velké Hamry JN NP 14,88 NP
17.  Krásná Ves MB NP NP NP
17.  Břehy MB NP NP NP
17.  Záskalí LI NP 19,59 NP
17.  Křížkový Újezdec PH NP 16,31 NP
17.  Bystřice JC NP 16,32 NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Ploukonice SM 17,48 17,34 17,48
2.  Mělník Blata ME 17,98 17,48 17,98
3.  Zlatá Olešnice JN 19,43 19,43 18,33
4.  Raspenava LI 19,52 18,75 19,52
5.  Raspenava B LI 19,72 19,52 19,72
6.  Jeřmanice LI 19,92 19,92 19,52
7.  Dalešice JN 22,93 19,52 22,93
8.  Hodkovice nad Mohelkou LI 48,45 48,45 22,08
9.  Břehy MB NP 18,19 18,02

Profi kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Chyjice JC 19,50 19,50 18,78
2.  Křížkový Újezdec PH 19,70 19,59 19,70
3.  Škodějov SM 20,25 20,25 19,73
4.  Hradčany LI 20,34 20,33 20,34
5.  Bystřice JC 20,81 20,66 20,81
6.  Jeřmanice LI 21,69 21,46 21,69
7.  Nová Ves LI 22,91 22,72 22,91
8.  Janův Důl LI 23,13 23,13 22,95
9.  Příchovice JN 25,52 25,52 25,30
10.  Záskalí LI 25,97 25,97 23,14
11.  Raspenava LI 26,79 26,79 26,59
12.  Doubrava Lažany MB 27,84 27,84 27,04
13.  Bílý Potok Lvová LI NP NP NP
13.  Velké Hamry JN NP NP NP

PS-12 muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1. Ostroměř JC 20,26 19,37 20,26
2. Dalešice JN 22,06 22,06 21,75
3. Roztoky u Semil SM 22,67 22,41 22,67
4. Dolní Sytová SM 22,82 22,65 22,82
5. Příšovice LI 22,84 21,59 22,84
6. Smržovka ženy JN 25,32 24,79 25,32
7. Smržovka muži JN 30,19 30,19 27,36
8. Pilínkov, Liberec XXIV B LI 30,87 30,70 30,87
9. Desná I JN 32,89 32,89 31,48
10. Dalešice ženy JN 43,29 43,29 42,50

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Pšánky AHK--16,702013/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Renmotor Jinolice JC--17,302013/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Bašnice JC--17,712013/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Pšánky BHK--17,782013/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Libuň JC--17,792013/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Kosmonosy MB--17,842013/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Lestkov SM--18,172013/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Tatobity SM--18,202013/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Benešov u Semil SM--18,932013/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Dneboh MB--19,022013/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Sychrov MB--19,212013/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Krásná Ves MB--19,422013/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Jirkov JN--19,642013/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Dobšín - KameniceMB--20,052013/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Frýdlant LI--20,122013/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Malá Skála JN--26,062013/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Bratříkov JN--34,652013/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Raspenava LI--37,902013/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Mříčná SM--NP2013/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Veselá MB--NP2013/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Karlinky LI--NP2013/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2007/09/08 Raspenava, LI, Smědavský pohár
JL
2008/09/13 Raspenava, LI, Smědavský pohár
JL
2010/09/11 Raspenava, -, SMĚDAVSKÝ POHÁR
JL
2013/09/14 Raspenava, požární hřiště, Smědavský pohár
JL
2014/07/12 Raspenava, Pohár starosty Města
FNC
2014/11/08 Raspenava, Raspenava, Česká beseda
FNC
2015/07/11 Raspenava, Pohár starosty Města
FNC
2016/07/09 Raspenava, 6. kolo Raspenava
FNC
2017/07/08 Raspenava, FNC Raspenava
FNC
2018/07/07 Raspenava, FNC Raspenava
FNC
2019/07/06 Raspenava, Raspenava
FNC
Kdy Kde Liga


Komentáře