Radimovice 2013 - Sychrovský pohár

Liga: Extraliga ČR
Stránky pořadatele:  http://www.sdhplus.cz
Kdy: 17. 08. 2013 11:00
Kontakt:   Aleš Šrytr
Telefon:  482428601
Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
Zadal: Aleš Šrytr

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Libuň JC 17,03 16,52 17,03
2.  Renmotor Jinolice JC 17,07 16,86 17,07
3.  Pšánky A HK 17,11 17,11 17,00
4.  Nevcehle JI 17,13 17,13 16,89
5.  Olšovec PR 17,22 16,81 17,22
6.  Stará Říše JI 17,24 16,86 17,24
7.  Starý Lískovec Sport BM 17,28 17,28 16,71
8.  Špičky PR 17,32 17,24 17,32
9.  Plumlov PV 17,34 17,34 16,34
10.  Sychotín BK 17,37 17,37 16,54
11.  Bezděkov pod Třemšínem PB 17,51 17,51 16,95
12.  Velké Hoštice OP 17,57 17,42 17,57
12.  Tatobity SM 17,57 17,09 17,57
14.  Pasohlávky BO 17,65 17,65 17,01
15.  Lhenice TP 17,67 17,67 17,02
16.  Jankov BN 17,68 17,68 16,81
17.  Žernovník BK 17,92 17,86 17,92
18.  Jirkov JN 18,38 18,03 18,38
19.  Letohrad - Kunčice B UO 18,40 16,92 18,40
20.  Karlinky A LI 18,66 17,35 18,66
21.  Velký Třebešov NA 18,75 18,75 18,31
22.  Slavětín LN 19,10 19,10 17,52
23.  Dobšín MB 19,19 18,87 19,19
24.  Jílové u Držkova JN 19,76 19,76 19,41
25.  Hradčany LI 19,82 18,65 19,82
26.  Březová LI 20,03 19,99 20,03
27.  Roudný JN 20,43 20,43 19,69
27.  Sychrov MB 20,43 18,48 20,43
29.  Janův Důl LI 20,54 20,54 19,85
30.  Malá Skála JN 20,65 19,01 20,65
31.  Jeřmanice LI 21,17 21,17 20,46
32.  Jeníkovice HK 22,32 22,32 19,93
33.  Zeměchy LN 22,57 22,57 20,40
34.  Záskalí Bezáskovice LI 79,00 79,00 78,90
35.  Lavičky ZR NP - -
35.  Radimovice LI NP - -
35.  Lestkov SM NP - -
35.  Záskalí LI NP - -
35.  Podůlší Bečko JC NP - -
35.  Tuř JC NP - -
35.  Kosmonosy MB NP - -
35.  Trnava TR NP - -
35.  Sedlejovice LI NP - -
35.  Horní Radechová B NA NP - -
35.  Bašnice JC NP - -
35.  Jablonec nad Jizerou SM NP - -

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Dvorce TA 17,80 17,61 17,80
2.  Libuň JC 17,87 16,88 17,87
3.  Břehy MB 18,27 17,96 18,27
4.  Vitiněves JC 18,36 18,36 16,43
5.  Malá Skála Bečko JN 18,56 18,33 18,56
6.  Sychotín BK 19,16 19,16 16,49
7.  Sychrov MB 19,43 19,43 17,62
8.  Jeníkovice HK 20,90 20,90 19,66
9.  Benešov u Semil SM 22,76 22,76 22,51
10.  Jeřmanice LI 24,15 18,50 24,15
11.  Bratříkov JN 28,90 28,56 28,90
12.  Radíkov PR NP - -
12.  Petrůvky TR NP - -
12.  Chrášťany LT NP - -

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,3116,0316,312016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Stará Říše JI15,8316,3116,312016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Prchalov NJ16,2216,3516,352016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Bašnice JC16,4616,2116,462017/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,5116,4216,512018/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Stará Říše JI16,5616,5116,562015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Velké Hoštice OP16,3116,6116,612016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Dneboh MB16,6716,4516,672018/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Lhotky Sport ZR16,5316,7016,702014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Olešná HB16,7216,5916,722016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Renmotor Jinolice JC16,2316,7916,792018/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Bašnice JC16,8216,7616,822015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,3216,8216,822015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Renmotor Jinolice JC16,8516,3916,852019/05/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Nevcehle JI16,2916,8716,872017/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Trnava TR16,5616,8716,872016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Prchalov NJ16,3316,8916,892015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Kosmonosy MB16,8416,9616,962019/05/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Lavičky ZR16,8816,9616,962014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Renmotor Jinolice JC16,9816,4116,982017/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Trnava TR16,5417,0117,012014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Libuň JC16,5217,0317,032013/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Lavičky ZR17,0316,5917,032015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Bohdalín PE16,5917,0517,052016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Žernovník BK16,9717,0517,052014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Slavětín LN17,0616,9117,062014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Renmotor Jinolice JC16,8617,0717,072013/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Lhotky Sport ZR16,9017,1017,102016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Pšánky AHK17,1117,0017,112013/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Pasohlávky BO17,1116,6817,112017/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 ABC DEF  16 ** 0 11.08.2013 20:25
 Josef Navrátil  16 ** 0 09.08.2013 18:50
 Jan Zahradník  16 ** 0 16.08.2013 19:36
 Martin Láník  16 ** 0 14.08.2013 06:09
 Petr Kropáč  16 ** 0 14.08.2013 14:24
 Michal Matějíček  16 ** 0 16.08.2013 12:16
 Petr Jezek  16 ** 0 05.08.2013 07:51
 Tomáš Valda  16 ** 0 15.08.2013 14:58
 Lukáš Nosek  16 ** 0 11.08.2013 22:21
 Honza Adamec  16 ** 0 16.08.2013 10:22
 Jaroslav Vejtasa  16 ** 0 15.08.2013 09:25
 Ivana Hynčicová  16 ** 0 16.08.2013 14:48
 Michaela Malá  16 ** 0 04.08.2013 22:10
 Michal Skřivánek  16 ** 0 06.08.2013 08:11
 Lukáš Velič  16 ** 0 16.08.2013 12:43
 Andrea Crhová  16 ** 0 07.08.2013 19:50


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Josef Navrátil  16 ** 0 09.08.2013 18:50
 Michaela Malá  16 ** 0 04.08.2013 22:10
 Lukáš Nosek  16 ** 0 06.08.2013 22:28
 Tomáš Valda  16 ** 0 15.08.2013 14:58
 Ivana Hynčicová  16 ** 0 16.08.2013 14:49
 Petr Kropáč  16 ** 0 14.08.2013 14:24
 Michal Matějíček  16 ** 0 16.08.2013 12:17
 Honza Adamec  16 ** 0 16.08.2013 10:23
 Jaroslav Vejtasa  16 ** 0 15.08.2013 09:26
 Petr Jezek  16 ** 0 05.08.2013 07:51
 Lukáš Velič  16 ** 0 16.08.2013 12:44
 Michal Skřivánek  16 ** 0 06.08.2013 08:11
 Andrea Crhová  16 ** 0 07.08.2013 19:50
 Martin Láník  16 ** 0 14.08.2013 06:09

Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Dvorce - Ženy

17,80https://youtu.be/PrIRSF9qz9A Jan Macoun

Libuň - Ženy

17,87https://youtu.be/y5_cTExmuis Jan Macoun

Břehy - Ženy

18,27https://youtu.be/P7ELbKw97JI Jan Macoun

Vitiněves - Ženy

18,36https://youtu.be/x3-1SV2mD9g Jan Macoun

Malá Skála - Ženy

18,56https://youtu.be/hDC00jvMBgo Jan Macoun

Sychotín - Ženy

19,16https://youtu.be/RHPFKbyGDqM Jan Macoun

Sychrov - Ženy

19,43https://youtu.be/r3oCo26GWCM Kateřina Kmínková

Sychrov - Ženy

19,43https://youtu.be/YqckRNFlWeo Jan Macoun

Jeníkovice - Ženy

20,90https://youtu.be/TdpzScGvoU0 Lucie Samková

Jeníkovice - Muži

22,32https://youtu.be/mZUiYPBmND0 Lucie Samková

Benešov u Semil - Ženy

22,76https://youtu.be/EyhrhV5fsPY Jan Macoun

Jeřmanice - Ženy

24,15https://youtu.be/yh2-wtB6kcw Jan Macoun

Bratříkov - Ženy

28,90https://youtu.be/M8IFh5QUadY Jan Macoun

Sedlejovice - Muži

NPhttps://youtu.be/5lCDIwNuWK0?t=31m16s Matěj Drešer

Chrášťany - Ženy

NPhttps://youtu.be/JcumxHctLII Jan Macoun

Petrůvky - Ženy

NPhttps://youtu.be/hQppDV5lDXY Jan Macoun

Radíkov - Ženy

NPhttps://youtu.be/oSh1ijU4JUU Jan Macoun
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže

Náhled Popis
Odkaz na zdroj:
https://www.rajce.net/a8669722

Kód: a8669722



Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
1996/08/24 Radimovice, LI, Sychrovský pohár
EXČR
1997/08/23 Radimovice, LI, Sychrovský pohár
EXČR
1998/08/22 Radimovice, LI, Sychrovský pohár
EXČR
1999/08/21 Radimovice, LI, Sychrovský pohár
EXČR
2007/08/19 Radimovice, LI, Sychrovský pohár
JL
2008/08/24 Radimovice, LI, Sychrovský pohár
JL
2010/08/29 Radimovice, -, SYCHROVSKÝ POHÁR
JL
2013/08/17 Radimovice, Sychrovský pohár
EXČR
2014/08/23 Radimovice, Sychrovský pohár
EXČR
2015/08/22 Radimovice, Sychrovský pohár
EXČR
2016/08/20 Radimovice, Sychrovský pohár
EXČR
2017/08/19 Radimovice, Sychrovský pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/05/20 Radimovice, Sychrovský pohár
JL
2019/05/19 Radimovice, Sychrovský pohár
JL
Kdy Kde Liga


Komentáře