Radimovice 2021 - Sychrovský pohár

Liga: Jizerská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 26. 09. 2021 10:00
Kontakt:   Aleš Šrytr
Telefon:  723101488
Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
Zadal: Blanka Kuntošová

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Dneboh MB 16,63 16,63 16,21
2.  Frýdštejn JN 16,86 16,86 16,49
3.  Renmotor Jinolice JC 17,01 16,82 17,01
4.  Dubenec TU 17,12 17,12 16,86
5.  Sychrov MB 17,27 17,27 17,17
6.  Olešnice SM 17,51 16,99 17,51
7.  Jirkov B JN 17,73 17,73 17,32
8.  Krásná Ves MB 17,80 17,58 17,80
9.  Bechov MB 17,81 17,60 17,81
10.  Košťálov SM 17,84 17,84 17,79
11.  Březová LI 18,08 17,09 18,08
12.  Kamenice Dobšín MB 18,29 18,29 17,28
13.  Tatobity SM 18,34 18,34 16,97
14.  Jílové u Držkova JN 18,97 18,27 18,97
15.  Karlinky LI 19,37 19,37 18,48
16.  Radimovice LI 19,75 20,12 19,75
17.  Břehy MB 20,51 20,28 20,51
18.  Žehrov MB 23,86 23,86 19,88
19.  Jirkov A JN 31,93 31,37 31,93
20.  Brada - Rybníček JC NP NP NP
20.  Horní Měcholupy AB NP NP NP
20.  Veselá MB NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Košťálov SM 16,92 16,92 16,56
2.  Kosmonosy MB 17,14 16,71 17,14
3.  Pěnčín JN 17,22 16,40 17,22
4.  Bechov MB 17,26 17,06 17,26
5.  Ploukonice SM 17,60 17,60 16,39
6.  Sychrov MB 17,74 17,74 17,29
7.  Bratříkov JN 18,27 18,07 18,27
8.  Katusice MB 20,01 20,01 19,70
9.  Krásná Ves MB 20,33 19,73 20,33
10.  Olešnice SM 25,31 25,31 18,96
11.  Jeřmanice LI 27,07 27,07 27,02
12.  Břehy MB NP 20,31 NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,3116,0316,312016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Stará Říše JI15,8316,3116,312016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Prchalov NJ16,2216,3516,352016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Bašnice JC16,4616,2116,462017/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,5116,4216,512018/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Stará Říše JI16,5616,5116,562015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Velké Hoštice OP16,3116,6116,612016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Dneboh MB16,6316,2116,632021/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Dneboh MB16,6716,4516,672018/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Lhotky Sport ZR16,5316,7016,702014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Olešná HB16,7216,5916,722016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Renmotor Jinolice JC16,2316,7916,792018/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Bašnice JC16,8216,7616,822015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,3216,8216,822015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Renmotor Jinolice JC16,8516,3916,852019/05/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Frýdštejn JN16,8616,4916,862021/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Trnava TR16,5616,8716,872016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Nevcehle JI16,2916,8716,872017/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Prchalov NJ16,3316,8916,892015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Frýdštejn JN16,8916,9216,922020/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Lavičky ZR16,8816,9616,962014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Kosmonosy MB16,8416,9616,962019/05/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Renmotor Jinolice JC16,9816,4116,982017/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Tatobity SM16,4017,0117,012020/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Renmotor Jinolice JC16,8217,0117,012021/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Trnava TR16,5417,0117,012014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Lavičky ZR17,0316,5917,032015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Libuň JC16,5217,0317,032013/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Bohdalín PE16,5917,0517,052016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Žernovník BK16,9717,0517,052014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Dubenec - Muži

17,12https://youtu.be/P7sUqWoDgCw Jan Konečný

Jirkov - Muži

17,73https://youtu.be/yzYM16tKZr8 Míra Berka

Jirkov - Muži

31,93https://youtu.be/ntRt6Khh4AU Míra Berka
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
1996/08/24 Radimovice, LI, Sychrovský pohár
EXČR
1997/08/23 Radimovice, LI, Sychrovský pohár
EXČR
1998/08/22 Radimovice, LI, Sychrovský pohár
EXČR
1999/08/21 Radimovice, LI, Sychrovský pohár
EXČR
2007/08/19 Radimovice, LI, Sychrovský pohár
JL
2008/08/24 Radimovice, LI, Sychrovský pohár
JL
2010/08/29 Radimovice, -, SYCHROVSKÝ POHÁR
JL
2013/08/17 Radimovice, Sychrovský pohár
EXČR
2014/08/23 Radimovice, Sychrovský pohár
EXČR
2015/08/22 Radimovice, Sychrovský pohár
EXČR
2016/08/20 Radimovice, Sychrovský pohár
EXČR
2017/08/19 Radimovice, Sychrovský pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/05/20 Radimovice, Sychrovský pohár
JL
2019/05/19 Radimovice, Sychrovský pohár
JL
2020/09/13 Radimovice, Sychrovský pohár
JL
2021/09/26 Radimovice, Sychrovský pohár
JL
Kdy Kde Liga


Komentáře