Radimovice 2019 - Sychrovský pohár

Liga: Jizerská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 19. 05. 2019 10:00
Kontakt:   Aleš Šrytr
Telefon:  723101488
Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
Zadal: Blanka Kuntošová

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Renmotor Jinolice JC 16,85 16,85 16,39
2.  Kosmonosy MB 16,96 16,84 16,96
3.  Dneboh MB 17,16 16,99 17,16
4.  Bezděkov pod Třemšínem PB 17,23 17,23 16,83
5.  Frýdštejn JN 17,47 17,36 17,47
6.  Dubenec TU 17,68 17,68 17,40
7.  Jirkov JN 17,69 17,55 17,69
8.  Malá Skála JN 18,29 17,43 18,29
9.  Hradčany LI 18,63 18,63 18,32
10.  Sychrov MB 18,68 17,35 18,68
11.  Břehy MB 19,24 18,70 19,24
12.  Veselá MB 19,95 18,40 19,95
13.  Olešnice SM 21,42 17,74 21,42
14.  Zlatá Olešnice JN 21,56 17,37 21,56
15.  Krásná Ves MB 21,98 21,98 19,15
16.  Dobšín Kamenice MB 33,18 32,44 33,18
17.  Jílové u Držkova JN NP NP NP
17.  Lučany nad Nisou JN NP 41,57 NP
17.  Pšánky HK NP NP NP
17.  Košťálov SM NP NP NP
17.  Tatobity SM NP NP 19,11
17.  Velké Hamry JN NP NP 20,45
17.  Obrubce MB NP NP 17,40
17.  Zahorčice ST NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Malá Skála Béčko JN 17,69 17,69 17,48
2.  Kosmonosy MB 17,92 17,81 17,92
3.  Ploukonice SM 18,02 18,02 17,77
4.  Košťálov SM 18,05 17,53 18,05
5.  Dlouhá Ves RK 18,27 18,11 18,27
6.  Sychrov A MB 19,06 17,76 19,06
7.  Bratříkov JN 19,12 19,12 19,09
8.  Pěnčín JN 19,20 17,26 19,20
9.  Jeřmanice LI 19,25 19,25 18,51
10.  Sychrov B MB 19,43 18,69 19,43
11.  Katusice MB 21,34 21,34 17,78
12.  Renmotor Jinolice JC 22,21 22,21 21,82
13.  Mříčná SM 24,40 24,40 24,20

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,3116,0316,312016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Stará Říše JI15,8316,3116,312016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Prchalov NJ16,2216,3516,352016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Bašnice JC16,4616,2116,462017/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,5116,4216,512018/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Stará Říše JI16,5616,5116,562015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Velké Hoštice OP16,3116,6116,612016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Dneboh MB16,6716,4516,672018/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Lhotky Sport ZR16,5316,7016,702014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Olešná HB16,7216,5916,722016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Renmotor Jinolice JC16,2316,7916,792018/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,3216,8216,822015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Bašnice JC16,8216,7616,822015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Renmotor Jinolice JC16,8516,3916,852019/05/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Trnava TR16,5616,8716,872016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Nevcehle JI16,2916,8716,872017/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Prchalov NJ16,3316,8916,892015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Kosmonosy MB16,8416,9616,962019/05/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Lavičky ZR16,8816,9616,962014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Renmotor Jinolice JC16,9816,4116,982017/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Trnava TR16,5417,0117,012014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Lavičky ZR17,0316,5917,032015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Libuň JC16,5217,0317,032013/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Žernovník BK16,9717,0517,052014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Bohdalín PE16,5917,0517,052016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Slavětín LN17,0616,9117,062014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Renmotor Jinolice JC16,8617,0717,072013/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Lhotky Sport ZR16,9017,1017,102016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Pšánky AHK17,1117,0017,112013/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Pasohlávky BO17,1116,6817,112017/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Radek Staněk  16 ** 9 17.05.2019 07:52
 Michal Matějíček  16 ** 0 18.05.2019 18:17


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Michal Matějíček  16 ** 0 18.05.2019 18:16
 Radek Staněk  16 ** 0 17.05.2019 07:52

Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Dlouhá Ves - Ženy

18,27https://youtu.be/RHceXSqM45I Pepa Malý
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
1996/08/24 Radimovice, LI, Sychrovský pohár
EXČR
1997/08/23 Radimovice, LI, Sychrovský pohár
EXČR
1998/08/22 Radimovice, LI, Sychrovský pohár
EXČR
1999/08/21 Radimovice, LI, Sychrovský pohár
EXČR
2007/08/19 Radimovice, LI, Sychrovský pohár
JL
2008/08/24 Radimovice, LI, Sychrovský pohár
JL
2010/08/29 Radimovice, -, SYCHROVSKÝ POHÁR
JL
2013/08/17 Radimovice, Sychrovský pohár
EXČR
2014/08/23 Radimovice, Sychrovský pohár
EXČR
2015/08/22 Radimovice, Sychrovský pohár
EXČR
2016/08/20 Radimovice, Sychrovský pohár
EXČR
2017/08/19 Radimovice, Sychrovský pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/05/20 Radimovice, Sychrovský pohár
JL
2019/05/19 Radimovice, Sychrovský pohár
JL
Kdy Kde Liga


Komentáře