Pšánky 2015 - 9. kolo VČHL

Liga: Východočeská hasičská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 13. 09. 2015 10:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
Zadal: Honza Pajer

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Libuň JC 16,58 - -
2.  Myštěves HK 16,82 - -
3.  Letohrad - Orlice UO 17,25 - -
4.  Pšánky A HK 17,31 - -
5.  Velký Třebešov NA 17,62 - -
6.  Letohrad - Kunčice C UO 17,83 - -
7.  Obrubce MB 17,87 - -
8.  Červený Kostelec NA 18,08 - -
9.  Kosmonosy MB 18,17 - -
10.  Rohovládova Bělá PA 18,38 - -
11.  Srch PA 18,47 - -
12.  Benešov u Semil SM 18,60 - -
13.  Hrobice PA 18,63 - -
13.  Bystřec A UO 18,63 - -
15.  Renmotor Jinolice JC 18,81 - -
16.  Havlovice TU 18,99 - -
17.  Štrbice TP 19,01 - -
18.  Horní Radechová B NA 19,07 - -
19.  Košťálov SM 20,05 - -
20.  Trnov RK 20,11 - -
21.  Choustníkovo Hradiště TU 20,32 - -
22.  Letohrad - Kunčice B UO 20,71 - -
23.  Roudnice HK 21,17 - -
24.  Čeperka N PA 28,45 - -
25.  Velichovky NA NP - -
26.  Karlinky LI NP - -

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Vitiněves JC 16,85 - -
2.  Chrášťany LT 17,46 - -
3.  Letohrad - Orlice UO 17,71 - -
4.  Krásná Ves MB 18,01 - -
5.  Libuň JC 18,04 - -
7.  Košťálov SM 18,67 - -
8.  Myštěves HK 18,73 - -
8.  Libňatov TU 18,73 - -
10.  Dolní Přím HK 19,73 - -
11.  Dlouhá Ves RK 20,13 - -
12.  Nepomuky UO 20,50 - -
13.  Karlinky LI 20,61 - -
14.  Letohrad - Kunčice UO 21,12 - -
15.  Roudnice HK 21,53 - -
16.  Benešov u Semil SM NP - -

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Myštěves HK15,8315,8315,832018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Košťálov SM15,9115,9215,922018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Dětkovice VY15,7716,0416,042019/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Myštěves HK16,1916,1816,192016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Chrášťany LT16,0716,2716,272016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Vitiněves JC16,1816,3616,362013/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Letohrad - Orlice UO16,3915,9216,392016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Letohrad - Orlice UO15,8216,4516,452019/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Sychotín BK--16,502015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Vitiněves JC16,3116,5316,532016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Renmotor Jinolice JC16,5716,0916,572019/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Košťálov SM16,4716,6416,642016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Košťálov SM--16,692017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Nepomuky UO16,6116,7116,712018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Rokytno PA16,7616,7816,782016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Myštěves HK--16,792017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Vitiněves JC--16,852015/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Libuň JC16,6216,8716,872018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Letohrad - Orlice UO16,9016,8516,902013/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Vitiněves JC16,7316,9016,902014/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Sloup PZ16,8616,9516,952019/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Libuň JC16,9516,6716,952016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Myštěves HK16,9916,9216,992014/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Jablonec nad Jizerou SM19,9720,4517,002013/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Smidary HK17,0316,6617,032016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Letohrad - Orlice UO17,0316,8617,032018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Libuň JC--17,092015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Nepomuky UO17,0717,0917,092016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Vitiněves JC--17,092015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Krásná Ves MB--17,102017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Letohrad - Orlice - Muži

17,25https://youtu.be/zNXC0c4i-aw Ondřej Matyáš

Obrubce - Muži

17,87https://youtu.be/VGSXRVfal9w Pepa Adam
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/09/16 Sportovní areál Pšánky, O pohár starosty Obce
-
2013/09/15 Pšánky, 12. kolo VCHL, 16. ročník O pohár starosty obce
VČHL
2014/09/14 Pšánky, 12. kolo VČHL
VČHL
2015/06/20 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
2015/09/13 Pšánky, 9. kolo VČHL
VČHL
2016/09/11 Pšánky, 9. kolo VČHL
VČHL
2017/09/10 Pšánky, 13. kolo VČHL
VČHL
2018/09/08 Pšánky, 13. kolo VČHL
VČHL
2019/08/25 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
2019/08/25 Pšánky, 11. kolo VČHL
VČHL
2020/08/22 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
Kdy Kde Liga


Komentáře