Plinkout 2019 - Plinkout

Liga: Hanácká extraliga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 31. 08. 2019 13:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Zadal: Pavel Hlavinka

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Břevenec OL 17,00 16,81 17,00
2.  Měrotín OL 17,39 17,39 17,31
3.  Olešnice OL 17,58 17,58 17,41
4.  Ludéřov OL 18,01 18,01 17,62
5.  Ráječek SU 18,09 17,91 18,09
6.  Domamyslice B PV 18,30 18,30 18,11
7.  Otinoves PV 18,34 18,25 18,34
8.  Dětkovice PV 18,63 18,63 17,97
9.  Střelice OL 18,66 18,25 18,66
10.  Loučany OL 18,72 17,16 18,72
11.  Hrabišín SU 18,99 18,99 16,63
12.  Dolní Libina SU 19,49 18,50 19,49
13.  Náměšť na Hané OL 19,76 18,46 19,76
14.  Šumvald OL 20,02 19,02 20,02
15.  Dětkovice B PV 20,93 19,99 20,93
16.  Chořelice OL 27,87 27,87 23,94
17.  Plinkout OL 28,09 28,09 26,64
18.  Kokory PR 29,32 28,42 29,32
19.  Chválkovice OL NP NP NP
19.  Nová Dědina OL NP NP NP
19.  Dolany OL NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Pěnčín PV 17,86 17,24 17,86
2.  Haňovice OL 18,37 18,37 16,92
3.  Loučany OL 18,64 17,17 18,64
4.  Lesnice SU 19,07 18,66 19,07
5.  Hlubočky OL 20,33 18,03 20,33
6.  Dolní Libina SU 21,13 21,13 19,98
7.  Mladeč OL 22,03 22,03 19,33
8.  Nová Dědina OL 22,96 22,96 19,42
9.  Olešnice OL 23,41 23,21 21,41
10.  Droždín Chvadrož OL 25,39 25,39 25,22
11.  Cholina OL 25,54 25,54 18,93
12.  Vojnice OL 26,89 26,89 24,84
13.  Hrabišín SU 28,75 27,59 28,75
14.  Troubelice OL 30,45 24,23 30,45
15.  Dub nad Moravou OL 31,26 31,26 20,16
16.  Dětkovice PV 45,43 45,43 37,71
17.  Blatec OL NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Olešnice OL16,4816,4316,482018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Loučany OL16,6316,7116,712018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Břevenec OL16,8117,0017,002019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Plinkout OL16,6617,0617,062018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Nemrlov SU16,4917,2617,262016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Ludéřov OL17,2717,1317,272017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Plinkout OL17,2716,9017,272016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Domamyslice PV17,2817,1717,282016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Dětkovice PV17,1317,3617,362018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Polkovice PR17,2617,3817,382017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Měrotín OL17,3917,3117,392019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Ráječek SU17,4417,4317,442017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Břevenec OL17,2817,4617,462017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Olešnice OL17,5817,4117,582019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Nemrlov SU17,0917,6017,602017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Ludéřov OL17,4017,6517,652018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Ludéřov OL17,6617,3517,662016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Bílovice PV17,5317,7117,712017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Náměšť na Hané OL17,0717,8117,812016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Ráječek SU17,6517,8317,832016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Loučany OL17,7717,8317,832016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Plinkout OL17,3917,8417,842017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Olešnice OL16,5817,8817,882017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Břevenec OL17,4717,9617,962016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Nemile SU17,9916,7217,992018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Ludéřov OL18,0117,6218,012019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Ráječek SU17,9118,0918,092019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Janovice BR18,2018,1418,202016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Domamyslice BPV18,3018,1118,302019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Otinoves PV18,2518,3418,342019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Pěnčín PV17,2417,8617,862019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
2. Haňovice OL18,3716,9218,372019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
3. Loučany OL17,1718,6418,642019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
4. Lesnice SU18,6619,0719,072019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
5. Hlubočky OL18,0320,3320,332019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
6. Dolní Libina SU21,1319,9821,132019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
7. Mladeč OL22,0319,3322,032019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
8. Nová Dědina OL22,9619,4222,962019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
9. Olešnice OL23,2121,4123,412019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
10. Droždín Chvadrož OL25,3925,2225,392019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
11. Cholina OL25,5418,9325,542019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
12. Vojnice OL26,8924,8426,892019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
13. Hrabišín SU27,5928,7528,752019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
14. Troubelice OL24,2330,4530,452019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
15. Dub nad Moravou OL31,2620,1631,262019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
16. Dětkovice PV45,4337,7145,432019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
17. Blatec OLNPNPNP2019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Dětkovice - Muži

18,63https://youtu.be/dW0i0evqXgk Ladislav Kořínek
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/08/09 Plinkout, OL,
HE
2009/08/08 Plinkout, OL,
HE
2014/08/09 Plinkout, O pohár
HE
2015/08/08 Plinkout, Plinkout
HE
2016/08/13 Plinkout, Hanácká Extraliga 3b
-
2016/08/13 Plinkout, Hanácká extraliga 3B
HE
2017/08/12 Plinkout, Plinkout
HE
2018/07/28 Plinkout, Plinkout
HE
2019/08/31 Plinkout, Plinkout
HE
Kdy Kde Liga


Komentáře