Nepomuky 2019 - Nepomuky

Liga: Velká cena Ústeckoorlicka
Stránky pořadatele: 
Kdy: 30. 06. 2019 10:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
Zadal: Lukáš Lešikar

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Renmotor Jinolice JC 15,89 15,85 15,89
2.  Bašnice JC 15,93 15,76 15,93
3.  Letohrad - Jeleni UO NP NP NP
4.  Pšánky HK 16,37 16,04 16,37
5.  Letohrad - Kunčice B UO 16,51 16,09 16,51
6.  Letohrad - Kunčice D UO 16,73 16,60 16,73
7.  Dubenec TU 16,89 16,89 16,70
8.  Myštěves HK 16,80 16,80 16,27
9.  Trnov RK 18,04 17,89 18,04
10.  Bystřec A UO NP NP NP
11.  Horní Čermná A UO 17,82 17,53 17,82
12.  Horní Třešňovec UO 18,56 18,56 17,20
13.  Záchlumí UO NP NP NP
14.  Bošín UO 33,53 32,08 33,53
15.  Přívrat UO 19,07 19,07 18,03
16.  Dolní Dobrouč B UO 19,55 18,65 19,55
17.  Králíky UO 19,58 18,50 19,58
18.  Dolní Dobrouč UO 19,77 19,77 18,70
19.  Nepomuky UO 19,81 19,81 19,49
20.  Dlouhoňovice UO NP NP NP
21.  Nekoř UO 21,71 21,71 20,98
22.  Dolní Třešňovec UO 32,25 32,25 21,23
23.  Černovír UO 44,27 19,21 44,27
24.  Tatenice UO 49,65 47,14 49,65
25.  Lanšperk UO NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Renmotor Jinolice JC 16,92 16,92 16,88
2.  Myštěves HK 20,26 16,67 20,26
3.  Nepomuky UO 20,34 20,34 20,25
4.  - Explosia Hrobice - 17,38 17,38 17,25
5.  Letohrad - Kunčice C UO 17,52 17,31 17,52
6.  Letohrad - Červená UO 17,67 17,29 17,67
7.  Horní Třešňovec UO 18,42 18,32 18,42
8.  Dolní Dobrouč UO NP NP NP
9.  Černovír UO 19,92 19,43 19,92
10.  Mistrovice UO 20,46 20,46 20,17
11.  Dlouhoňovice UO 23,42 23,39 23,42

Muži kolo soutěže číslo 2, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Renmotor Jinolice JC 16,22 16,08 16,22
2.  Bašnice JC 16,03 16,03 15,89
3.  Letohrad - Jeleni UO 16,02 15,87 16,02
4.  Pšánky HK 16,65 16,41 16,65
5.  Letohrad - Kunčice B UO 16,75 16,75 16,73
6.  Letohrad - Kunčice D UO 17,24 17,06 17,24
7.  Dubenec TU 16,79 16,43 16,79
8.  Myštěves HK 17,09 17,09 16,90
9.  Trnov RK 16,97 16,95 16,97
10.  Bystřec A UO 17,69 17,31 17,69
11.  Horní Čermná A UO 18,99 16,80 18,99
12.  Horní Třešňovec UO 18,23 18,23 17,72
13.  Záchlumí UO 18,25 18,25 17,68
14.  Bošín UO 18,89 18,89 18,51
15.  Přívrat UO NP NP NP
16.  Dolní Dobrouč B UO NP NP NP
17.  Králíky UO 20,27 20,27 18,89
18.  Dolní Dobrouč UO NP NP NP
19.  Nepomuky UO 20,59 20,59 19,91
20.  Dlouhoňovice UO 21,04 21,04 19,03
21.  Nekoř UO 21,30 21,30 20,17
22.  Dolní Třešňovec UO 24,01 24,01 23,10
23.  Černovír UO 26,62 26,31 26,62
24.  Tatenice UO 29,45 28,99 29,45
25.  Lanšperk UO NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 2, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Renmotor Jinolice JC 16,19 15,72 16,19
2.  Myštěves HK 16,66 16,06 16,66
3.  Nepomuky UO 16,66 16,53 16,66
4.  - Explosia Hrobice - 17,18 16,77 17,18
5.  Letohrad - Kunčice C UO 18,87 18,50 18,87
6.  Letohrad - Červená UO 18,01 16,67 18,01
7.  Horní Třešňovec UO 19,43 19,43 18,64
8.  Dolní Dobrouč UO 19,43 18,61 19,43
9.  Černovír UO 43,31 42,98 43,31
10.  Mistrovice UO 20,64 19,60 20,64
11.  Dlouhoňovice UO 28,64 21,67 28,64

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Renmotor Jinolice JC--15,892019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Renmotor Jinolice JC15,8515,8915,892019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Bašnice JC15,7615,9315,932019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Bašnice JC--15,932019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Letohrad - Jeleni UO--16,022019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Renmotor Jinolice JC--16,162018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Renmotor Jinolice JC15,8516,1616,162018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Renmotor Jinolice JC16,1715,8616,172017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Frýdštejn JN--16,232019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Pšánky HK16,0416,3716,372019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Pšánky HK--16,372019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Letohrad - Orlice BUO--16,382019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Letohrad - Kunčice BUO--16,512019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Letohrad - Kunčice BUO16,0916,5116,512019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Pšánky HK--16,532018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Letohrad - Orlice AUO--16,692016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Letohrad - Kunčice DUO--16,732019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Letohrad - Kunčice DUO16,6016,7316,732019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Dubenec TU--16,792019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Myštěves HK16,8016,2716,802019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Myštěves HK--16,802019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Letohrad - Kunčice BUO16,6616,8116,812017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Letohrad - Kunčice BUO--16,812016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Dubenec TU16,8916,7016,892019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Letohrad - Kunčice BUO--16,912014/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Letohrad - Kunčice CUO--16,932016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Trnov RK--16,972019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Letohrad - Orlice BUO--17,032018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Letohrad - Kunčice BUO--17,092018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Myštěves HK--17,112018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/08/31 Nepomuky, Nepomucký pohár
VCU
2015/07/18 Nepomuky, Nepomucký pohár
VCU
2016/07/02 Nepomuky, Nepomucký pohár
VCU
2017/06/25 Nepomuky, 7. kolo VČHL
VČHL
2017/06/25 Nepomuky, Nepomucký pohár
VCU
2018/07/01 Nepomuky, 5. kolo VČHL
VČHL
2018/07/01 Nepomuky, Nepomucký pohár
VCU
2019/06/30 Nepomuky, 6. kolo VČHL
VČHL
2019/06/30 Nepomuky, Nepomuky
VCU
Kdy Kde Liga


Komentáře