Malá Skála 2019 - Maloskalský pohár

Liga: Jizerská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 22. 09. 2019 10:00
Kontakt:   Radek Havelka
Telefon: 
Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
Zadal: Blanka Kuntošová

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Obrubce MB 16,39 16,16 16,39
2.  Dubenec TU 16,69 16,69 16,41
3.  Dneboh MB 16,81 16,81 16,49
4.  Tatobity SM 16,91 16,69 16,91
5.  Zlatá Olešnice JN 17,02 17,02 16,82
6.  Kosmonosy MB 17,09 16,87 17,09
7.  Frýdštejn JN 17,12 17,04 17,12
8.  Malá Skála JN 17,36 17,02 17,36
9.  Karlinky LI 17,38 17,16 17,38
10.  Sychrov MB 17,39 17,39 16,89
11.  Dobšín MB 17,97 17,03 17,97
12.  Břehy MB 18,32 17,47 18,32
13.  Veselá MB 18,63 18,63 18,00
14.  Bechov MB 19,13 18,51 19,13
15.  Jílové u Držkova JN 19,56 19,56 17,79
16.  Žehrov MB 23,29 22,39 23,29
17.  Olešnice SM NP NP NP
17.  Košťálov SM NP NP NP
17.  Jirkov JN NP NP 18,00
17.  Velké Hamry JN NP NP NP
17.  Krásná Ves MB NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Košťálov SM 16,52 16,52 16,26
2.  Malá Skála Béčko JN 16,87 16,87 16,46
3.  Bratříkov JN 17,99 17,30 17,99
4.  Katusice MB 18,23 16,51 18,23
5.  Bechov MB 18,30 18,30 17,63
6.  Ploukonice SM 19,14 18,83 19,14
7.  Veselá SM 19,30 19,30 18,75
8.  Kosmonosy MB 20,30 17,21 20,30
9.  Jeřmanice LI 20,65 20,65 17,58
10.  Sychrov B MB 29,67 28,61 29,67
11.  Sychrov A MB 35,34 35,11 35,34
12.  Břehy MB NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Košťálov SM16,5216,2616,522019/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Malá Skála Béčko JN16,8716,4616,872019/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Bratříkov JN17,3017,9917,992019/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Katusice MB16,5118,2318,232019/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Bechov MB18,3017,6318,302019/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Ploukonice SM18,8319,1419,142019/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Veselá SM19,3018,7519,302019/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Kosmonosy MB17,2120,3020,302019/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Jeřmanice LI20,6517,5820,652019/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Sychrov B MB28,6129,6729,672019/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Sychrov A MB35,1135,3435,342019/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Břehy MBNPNPNP2019/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Michal Matějíček  16,59 5 20.09.2019 13:11
 Radek Staněk  16,69 0 17.09.2019 08:58


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Radek Staněk  17,00 0 17.09.2019 08:58
 Michal Matějíček  17,38 0 20.09.2019 13:12

Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2019/09/22 Malá Skála, Maloskalský pohár
JL
Kdy Kde Liga


Komentáře