Libuň 2019 - Memoriál Pavla Bartoníčka

Liga: Jizerská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 26. 05. 2019 10:00
Kontakt:   Andrea Crhová
Telefon:  721 085 380
Okres: Jičín
Kraj: Královéhradecký
Zadal: Blanka Kuntošová

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Dneboh MB 17,02 17,02 16,76
2.  Dubenec TU 17,59 17,59 17,16
3.  Zlatá Olešnice JN 17,67 17,15 17,67
4.  Chyjice JC 17,89 17,37 17,89
5.  Krásná Ves MB 18,16 17,91 18,16
6.  Veselá MB 18,26 18,15 18,26
7.  Malá Skála JN 18,30 17,41 18,30
8.  Sychrov MB 18,51 18,51 17,39
9.  Jirkov JN 18,70 17,73 18,70
10.  Dobšín Kamenice MB 18,71 17,29 18,71
11.  Velké Hamry JN 18,75 18,27 18,75
12.  Jílové u Držkova JN 19,58 19,58 17,78
13.  Obrubce MB 19,78 19,78 17,18
14.  Frýdštejn JN 20,12 20,12 18,18
15.  Břehy MB 20,52 20,52 19,21
16.  Olešnice SM 20,86 20,86 18,49
17.  Lučany nad Nisou JN 21,89 21,89 21,21
18.  Kosmonosy MB 24,08 23,87 24,08
19.  Košťálov SM 31,94 31,12 31,94
20.  Tatobity SM NP NP NP
20.  Křížkový Újezdec PH NP 25,44 NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Libuň JC 18,12 18,12 17,94
2.  Jeřmanice LI 18,27 18,14 18,27
3.  Košťálov SM 18,58 18,51 18,58
3.  Malá Skála Béčko JN 18,58 18,04 18,58
5.  Dlouhá Lhota MB 19,34 18,89 19,34
6.  Sychrov A MB 20,09 20,09 17,80
7.  Bratříkov JN 20,37 20,37 20,18
8.  Mříčná SM 20,44 20,44 19,87
9.  Ploukonice SM 21,39 21,39 21,02
10.  Veselá SM 22,88 22,88 22,45
11.  Katusice MB 24,69 24,69 22,26
12.  Pěnčín JN 29,23 18,51 29,23
13.  Sychrov B MB 36,89 19,89 36,89
14.  Kosmonosy MB NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Myštěves HK17,6817,7017,702015/05/31 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
2. Malá Skála Áčko JN18,0819,1019,102015/05/31 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
3. Krásná Ves MB19,2417,5019,242015/05/31 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
4. Sychrov MB19,5320,1520,152015/05/31 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
5. Huť JN20,6620,5020,662015/05/31 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
6. Borovice MB18,6421,8321,832015/05/31 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
7. Jablonec nad Jizerou SM23,0923,4523,452015/05/31 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
8. Břehy MB19,8823,7323,732015/05/31 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
9. Malá Skála Béčko JN28,5926,5228,592015/05/31 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
10. Bratříkov JN29,2526,4529,252015/05/31 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
11. Benešov u Semil SM29,2817,1729,282015/05/31 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
12. Libuň JC36,2933,6136,292015/05/31 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
13. Jeřmanice LI18,5342,3142,312015/05/31 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Michal Matějíček  17,12 15 25.05.2019 11:24
 Radek Staněk  17,29 0 21.05.2019 07:02
 Honza Adamec  17,50 0 25.05.2019 05:52


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Honza Adamec  17,90 3 25.05.2019 05:52
 Radek Staněk  17,00 0 21.05.2019 07:02
 Michal Matějíček  17,85 0 25.05.2019 11:25

Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Jirkov - Muži

18,70https://youtu.be/r5V-1KLuyI0 Míra Berka
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/05/26 Libuň, fotbalové hřiště, O pohár starostky obce
-
2013/05/26 Libuň, fotbalové hřiště, O pohár starostky obce
JL
2014/06/22 Libuň, O pohár starostky obce
JL
2015/05/31 Libuň, O pohár starostky obce
JL
2016/05/29 Libuň, O pohár starostky obce
JL
2017/05/28 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka
JL
2018/05/27 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka
JL
2019/05/26 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka
JL
Kdy Kde Liga


Komentáře