Letohrad Kunčice 2014 - Kunčický pohár

Liga: Extraliga ČR
Stránky pořadatele:  http://www.kuncice-b.cz/
Kdy: 21. 06. 2014 11:00
Kontakt:   Jiří Šlezingr
Telefon:  774183351
Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
Zadal: Tomáš Valda


Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Jinolice Renmotor JC 16,37 16,37 16,24
2.  Bezděkov pod Třemšínem PB 16,39 15,81 16,39
3.  Plumlov PV 16,68 16,50 16,68
4.  Starý Lískovec Sport BM 16,69 16,69 16,65
4.  Trnava TR 16,69 16,26 16,69
6.  Stará Říše JI 16,76 16,76 16,04
7.  Žernovník BK 16,78 16,48 16,78
8.  Letohrad - Kunčice B UO 16,84 16,82 16,84
9.  Sychotín BK 17,24 17,24 17,17
10.  Lavičky ZR 17,40 17,40 16,71
11.  Bříšťany JC 17,46 16,94 17,46
12.  Letohrad - Kunčice C UO 17,59 17,17 17,59
13.  Lhotky Sport ZR 17,65 17,41 17,65
14.  Libuň JC 17,83 17,82 17,83
15.  Čeperka N PA 17,97 17,64 17,97
16.  Jankov BN 18,26 18,26 17,87
17.  Havlovice TU 18,65 18,65 18,05
18.  Bystřec B UO 19,18 18,79 19,18
19.  Bošín UO 20,87 20,87 20,60
20.  Přívrat UO 24,56 24,14 24,56
21.  Roudnice HK 37,35 37,35 18,27
22.  Velký Třebešov NA NP NP NP
22.  Velké Hoštice OP NP NP NP
22.  Pasohlávky BV NP NP NP
22.  Petrovice TR NP NP NP
26.  Pšánky A HK MS 16,78 16,81
26.  Trnov RK MS 17,49 17,46
26.  Pšánky B HK MS 16,95 17,62
26.  Myštěves HK MS 19,98 19,38
26.  Bystřec A UO MS 24,67 24,19
26.  Letohrad - Červená UO MS 19,09 21,02
26.  Letohrad - Orlice UO MS 16,71 17,50
26.  Horní Radechová B NA MS NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Vitiněves JC 16,52 16,52 16,42
2.  Sychotín BK 16,76 16,76 16,25
3.  Chrášťany LT 17,30 17,30 15,62
4.  Nevcehle JI 17,58 16,47 17,58
5.  Letohrad - Orlice UO 17,63 17,22 17,63
6.  Radíkov OL 17,79 17,79 16,19
7.  Česká Rybná UO 17,82 17,82 17,81
8.  Dolní Přím HK 18,20 18,01 18,20
9.  Libuň JC 18,64 18,64 17,03
10.  Krásná Ves MB 19,03 19,03 18,97
11.  Letohrad - Kunčice UO MS 16,90 17,20
11.  Myštěves HK MS 17,71 17,78
11.  Libňatov TU MS 17,39 18,58
11.  Letohrad - Červená UO MS 19,00 19,12
11.  Jeníkovice HK MS 20,61 20,17
11.  Roudnice HK MS 19,33 21,71

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Chrášťany LT16,3515,6616,352015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Vitiněves JC16,5216,4216,522014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Sychotín BK16,7616,2516,762014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Vitiněves JC16,1117,0117,012015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Libuň JC16,6817,0817,082015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Chrášťany LT17,3015,6217,302014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Radíkov PR17,511,7217,512015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Krásná Ves MB17,5417,0717,542015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Nevcehle JI16,4717,5817,582014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Letohrad - Orlice UO17,2217,6317,632014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Nevcehle JI16,0317,7817,782015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Radíkov OL17,7916,1917,792014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Česká Rybná UO17,8217,8117,822014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Rohovládova Bělá PA17,8717,9017,902015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Sychotín BK18,1017,9018,102015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Dolní Přím HK18,0118,2018,202014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Libuň JC18,6417,0318,642014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Krásná Ves MB19,0318,9719,032014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Letohrad - Kunčice B UO19,2919,0519,292015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Letohrad - Červená UO19,9819,6119,982015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Roudnice HK21,1821,0721,182015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Dolní Přím HK16,9721,3121,312015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Letohrad - Orlice UO24,2425,3725,372015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Česká Rybná UO19,42NPNP2015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Myštěves HK17,7117,78MS2014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Letohrad - Červená UO19,0019,12MS2014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Letohrad - Kunčice UO16,9017,20MS2014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Roudnice HK19,3321,71MS2014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Libňatov TU17,3918,58MS2014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Jeníkovice HK20,6120,17MS2014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Patrik Baláž  16,36 24 17.06.2014 13:22
 Lukáš Brtník  16,38 24 16.06.2014 17:35
 Michaela Malá  16,34 22 17.06.2014 10:09
 Daniel Peřina  16,34 22 17.06.2014 07:34
 Milan Šafránek  16,30 18 11.06.2014 17:10
 Hana Jarolímková  16,28 16 19.06.2014 17:04
 Daniel Štěpánek  16,28 16 18.06.2014 11:08
 Luboš Balvín  16,25 13 21.06.2014 06:28
 ABC DEF  16,24 12 19.06.2014 02:36
 Jan Zahradník  16,22 10 19.06.2014 12:53
 Martina Panožková  16,21 9 20.06.2014 19:05
 Honza Adamec  16,20 8 19.06.2014 18:25
 Lukáš Kozák  16,20 8 18.06.2014 21:08
 Petr Kropáč  16,19 7 19.06.2014 19:14
 Petr Skřivánek  16,19 7 19.06.2014 22:35
 Josef Navrátil  16,18 6 19.06.2014 21:07
 Michal Matějíček  16,18 6 20.06.2014 15:32
 David Sedlák  16,58 4 17.06.2014 07:56
 Tomáš Valda  16,60 2 18.06.2014 08:28
 Andrea Crhová  16,13 1 18.06.2014 20:38
 Antonín  15,95 0 20.06.2014 10:18
 Martin Barták  16,09 0 16.06.2014 13:00
 Lukáš Nosek  16,10 0 20.06.2014 21:34
 Jiří Studnička  16,68 0 17.06.2014 12:36
 Lubomir Hanustiak  17,00 0 16.06.2014 20:08


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Jan Zahradník  16,50 23 19.06.2014 12:53
 Michaela Malá  16,55 22 17.06.2014 10:09
 Daniel Štěpánek  16,48 21 18.06.2014 11:08
 Josef Navrátil  16,47 20 19.06.2014 21:07
 Martin Barták  16,46 19 16.06.2014 13:01
 Patrik Baláž  16,38 11 17.06.2014 13:26
 Michal Matějíček  16,36 9 20.06.2014 15:34
 Jiří Studnička  16,70 7 17.06.2014 12:36
 Hana Jarolímková  16,33 6 19.06.2014 17:05
 Petr Kropáč  16,32 5 19.06.2014 19:14
 Honza Adamec  16,73 4 19.06.2014 18:26
 Petr Skřivánek  16,29 2 19.06.2014 22:36
 Luboš Balvín  16,15 0 21.06.2014 06:28
 Andrea Crhová  16,19 0 18.06.2014 20:40
 Martina Panožková  16,21 0 20.06.2014 19:05
 Lukáš Nosek  16,23 0 21.06.2014 07:54
 Tomáš Valda  16,25 0 18.06.2014 08:28
 Lukáš Kozák  16,90 0 18.06.2014 21:08
 Lubomir Hanustiak  17,89 0 16.06.2014 20:08

Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Bezděkov pod Třemšínem - Muži

16,39https://youtu.be/1dn8S6tEAsE Jan Kulovaný

Sychotín - Ženy

16,76https://youtu.be/yzLAh3l_aRE Aleš Havelka

Sychotín - Muži

17,24https://youtu.be/CjhGdfkZBi4 Aleš Havelka

Chrášťany - Ženy

17,30https://youtu.be/0IjZUrGvINs Vašek Maderák
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže

Náhled Popis
Odkaz na zdroj:
https://www.rajce.net/a10003603

Kód: a10003603



Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/10/05 Letohrad, Požárníků 703, Ligové dozvuky
-
2014/06/21 Letohrad Kunčice, Kunčický pohár
EXČR
2015/07/05 Letohrad – Kunčice, Kunčický pohár
EXČR
Kdy Kde Liga


Komentáře