Orlice 2019 - 9. kolo VČHL

Liga: Východočeská hasičská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 28. 07. 2019 09:30
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
Zadal: Veronika Borůvková

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1. Výsledek se nepočítá do ligy  Olešná HB 16,34 16,34 16,18
2. Výsledek se nepočítá do ligy  Čikov TR 16,36 16,29 16,36
3.  Bašnice JC 16,62 16,62 16,31
4.  Letohrad - Orlice B UO 16,70 16,43 16,70
5. Výsledek se nepočítá do ligy  Zahorčice ST 16,89 16,89 16,55
6. Výsledek se nepočítá do ligy  Prchalov NJ 16,96 16,96 16,34
7. Výsledek se nepočítá do ligy  Hrabůvka PR 17,03 17,03 16,11
8.  Myštěves HK 17,09 17,09 16,22
9.  Trnov RK 17,33 16,92 17,33
10. Výsledek se nepočítá do ligy  Čeperka N PA 17,35 17,24 17,35
11.  Renmotor Jinolice JC 17,37 17,08 17,37
12.  Záchlumí UO 17,54 17,54 17,52
13. Výsledek se nepočítá do ligy  Starý Jičín NJ 17,94 17,94 17,50
14. Výsledek se nepočítá do ligy  Choltice PA 18,17 18,17 17,23
15. Výsledek se nepočítá do ligy  Morašice CR 18,69 17,62 18,69
16. Výsledek se nepočítá do ligy  Stradouň UO 18,89 17,95 18,89
17.  Letohrad - Kunčice B UO 18,90 18,90 18,78
18. Výsledek se nepočítá do ligy  Zderaz B CR 18,99 18,46 18,99
19.  Bystřec A UO 20,00 20,00 19,03
20.  Černčice NA 20,21 20,21 18,41
21.  Letohrad - Kunčice D UO 20,34 20,34 20,05
22. Výsledek se nepočítá do ligy  Tatobity SM 20,38 17,33 20,38
23.  Letohrad - Jeleni UO 20,49 20,49 16,82
24. Výsledek se nepočítá do ligy  Mladoňovice TR 21,06 21,06 17,89
25. Výsledek se nepočítá do ligy  Rohovládova Bělá PA 22,26 21,36 22,26
26.  Pšánky HK 26,34 26,34 22,26
27.  Dubenec TU 29,13 29,13 29,10
28.  Horní Třešňovec UO 36,82 36,80 36,82
29. Výsledek se nepočítá do ligy  Trnava TR NP NP NP
29. Výsledek se nepočítá do ligy  Velké Hoštice OP NP NP NP
29.  Obrubce MB NP NP NP
29. Výsledek se nepočítá do ligy  Moravany PA NP NP NP
29. Výsledek se nepočítá do ligy  Tatenice UO NP NP NP
29.  Zderaz A CR NP NP NP
29.  Zderaz C CR NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1. Výsledek se nepočítá do ligy  Dětkovice VY 16,52 15,97 16,52
2.  Dlouhá Ves RK 16,61 16,61 16,28
3.  Myštěves HK 16,73 16,73 15,98
4.  Nepomuky UO 16,92 16,92 16,34
5. Výsledek se nepočítá do ligy  Olešná HB 17,23 17,23 17,10
6. Výsledek se nepočítá do ligy  Malá Skála B JN 17,53 17,53 16,62
7. Výsledek se nepočítá do ligy  Malé Hoštice OP 17,56 17,56 16,52
8. Výsledek se nepočítá do ligy  Chotíkov PS 17,61 17,29 17,61
9.  Letohrad - Kunčice C UO 17,69 17,35 17,69
10. Výsledek se nepočítá do ligy  Markvartovice OP 17,74 16,83 17,74
11. Výsledek se nepočítá do ligy  Katusice MB 18,28 18,28 16,58
12.  Trnov RK 18,29 18,29 18,02
13.  Hrobice Explosia PA 18,67 18,67 18,09
14.  Renmotor Jinolice JC 19,22 19,22 18,24
15. Výsledek se nepočítá do ligy  Kosmonosy MB 19,44 18,90 19,44
16. Výsledek se nepočítá do ligy  Sloup PZ 19,54 19,06 19,54
17.  Letohrad - Orlice UO 27,40 27,40 23,34
18. Výsledek se nepočítá do ligy  Horní Třešňovec UO NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Letohrad - Kunčice CUO--16,422014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Letohrad - Orlice UO--17,052014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Bříšťany JC--17,142014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Letohrad - Kunčice BUO--17,192014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Bystřec AUO--17,302014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Bystřec BUO--17,432014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Mostek UO--17,702014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Brandýs nad Orlicí UO--17,822014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Horní Třešňovec AUO--17,972014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Tuř JC--18,512014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Bošín UO--18,752014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Dolní Čermná UO--18,782014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Horní Čermná AUO--18,882014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Čeperka NPA--19,532014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Roudnice HK--19,662014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Letohrad - Červená BUO--19,722014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Lanšperk UO--19,742014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Nepomuky UO--20,662014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Přívrat UO--21,102014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Záchlumí UO--21,942014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Dašice PA--23,252014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Lukavice AUO--25,582014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Ústí nad Orlicí AUO--27,792014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Lukavice BUO--42,112014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Vitiněves JC15,8617,8615,862014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Chrášťany LT--16,102015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Chrášťany LT--16,102015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Louňovice pod Blaníkem BN16,2216,2116,222017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Skrochovice OP16,0116,2916,292018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Skrochovice OP16,0116,2916,292018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Chrášťany LT15,9416,3316,332016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Chrášťany LT15,9416,3316,332016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Letohrad - Orlice UO--16,372015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Letohrad - Orlice UO--16,372015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Myštěves HK16,3816,2316,382016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Myštěves HK16,3816,2316,382016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Skrochovice OP16,4616,2316,462017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Louňovice pod Blaníkem BN16,4716,0716,472016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Dětkovice VY15,9716,5216,522019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Dětkovice VY15,9716,5216,522019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Letohrad - Kunčice A UO--16,532015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Letohrad - Kunčice UO--16,532015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Sloup PZ16,5016,6016,602018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Jablonec nad Jizerou SM--16,602015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Sloup PZ16,5016,6016,602018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Dlouhá Ves RK16,6116,2816,612019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Dlouhá Ves RK16,6116,2816,612019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Hrobice Explosia PA16,7016,4016,702018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Myštěves HK16,7315,9716,732019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Myštěves HK16,7315,9816,732019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Nevcehle JI16,4316,8116,812016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Česká Bělá HB16,6216,8216,822019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Letohrad - Orlice UO16,8916,6616,892018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Letohrad - Orlice UO16,8916,6616,892018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/08/17 Letohrad - Orlice, Orlický pohár
VCU
2014/07/06 Letohrad- Orlice, 10. kolo VČHL
VČHL
2014/07/06 Letohrad - Orlice, Orlický pohár
VCU
2015/07/06 Letohrad- Orlice, 6. kolo VČHL
VČHL
2015/07/06 Letohrad - Orlice, Orlický pohár
VCU
2015/10/10 Letohrad - Orlice, Dozvuky 2015
-
2016/08/07 Letohrad - Orlice, Orlický pohár
EXČR
2016/08/07 Letohrad- Orlice, 8. kolo VČHL+ Extaliga ČR
VČHL
2016/10/08 Letohrad- Orlice, areál Ostrov, Orlické Dozvuky
-
2017/07/23 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2017/07/23 Letohrad- Orlice, Orlický pohár
VČHL
2018/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/07/28 Letohrad - Orlice, EXPU +VČHL
VČHL
2019/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/28 Orlice, 9. kolo VČHL
VČHL
2019/10/05 Areál Ostrov Letohrad - Orlice, Orlické dozvuky 2019
-
2020/07/25 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga


Komentáře