Košťálov 2021 - Košťálovský pohár

Liga: Jizerská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 19. 09. 2021 10:00
Kontakt:   Jana Houžvičková
Telefon:  732 566 239
Okres: Semily
Kraj: Liberecký
Zadal: Blanka Kuntošová

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Tatobity SM 16,91 16,55 16,91
2.  Dubenec TU 17,02 17,02 16,70
3.  Sychrov MB 17,25 17,25 17,03
4.  Řešetova Lhota INDIVINDI NA 17,55 16,26 17,55
5.  Kamenice Dobšín MB 17,66 17,66 17,10
6.  Olešnice SM 17,74 17,72 17,74
7.  Obrubce MB 17,80 17,80 16,65
8.  Břehy MB 17,98 17,11 17,98
9.  Karlinky LI 18,00 17,79 18,00
10.  Jirkov A JN 18,13 18,13 17,22
11.  Březová LI 18,92 18,92 18,59
12.  Bechov MB 19,81 18,35 19,81
13.  Horní Měcholupy AB 21,25 21,25 18,40
14.  Krásná Ves MB 21,41 21,41 18,91
15.  Jirkov B JN 22,81 22,81 21,39
16.  Žehrov MB 26,61 26,61 18,94
17.  Dneboh MB 28,27 27,81 28,27
18.  Třebnouševes JC 31,48 31,34 31,48
19.  Brada - Rybníček JC NP NP NP
19.  Jílové u Držkova JN NP NP 20,30
19.  Košťálov SM NP NP 19,39
19.  Frýdštejn JN NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Ploukonice SM 17,23 17,23 16,16
2.  Sychrov MB 17,41 17,38 17,41
3.  Bratříkov JN 18,03 18,03 18,01
4.  Košťálov SM 18,56 16,83 18,56
5.  Jeřmanice LI 20,20 18,51 20,20
6.  Bechov MB 20,83 20,83 20,34
7.  Břehy MB 21,16 21,16 19,94
8.  Olešnice SM 21,25 20,23 21,25
9.  Kosmonosy MB 21,58 21,31 21,58
10.  Pěnčín JN 23,47 16,72 23,47
11.  Benešov u Semil SM 23,67 23,67 21,54
12.  Krásná Ves MB 33,17 33,17 32,88
13.  Katusice MB NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Chrášťany LT16,6716,6016,672016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Dneboh MB16,5316,7716,772020/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Dneboh MB16,8016,3516,802019/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Renmotor Jinolice JC16,1616,8516,852020/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Tatobity SM16,5516,9116,912021/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Jablonec nad Jizerou SM16,9516,4116,952016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Dubenec TU17,0216,7017,022021/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Frýdštejn JN16,4517,0317,032020/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Dneboh MB17,0717,0517,072016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Dneboh MB16,9217,0917,092017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Dubenec TU17,0017,1417,142019/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Pšánky HK16,6517,2117,212018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Pšánky HK16,8517,2217,222017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Sychrov MB17,2517,0317,252021/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Dneboh MB17,1717,2617,262018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Renmotor Jinolice JC16,8717,2817,282016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Renmotor Jinolice JC17,3116,6917,312017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Tatobity SM17,1617,3117,312018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Kosmonosy MB16,8817,3217,322017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Zlatá Olešnice JN17,1817,3917,392016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Obrubce MB17,1617,4917,492019/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Řešetova Lhota INDIVINDI NA16,2617,5517,552021/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Podůlší BéčkoJC17,5817,3817,582018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Zlatá Olešnice JN17,1317,6217,622019/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Košťálov SM17,5017,6417,642019/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Kamenice Dobšín KameniceMB17,1817,6517,652016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Kamenice Dobšín MB17,6617,1017,662021/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Olešnice SM17,7217,7417,742021/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Tatobity SM16,7417,7417,742017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Obrubce MB17,8016,6517,802021/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Řešetova Lhota INDIVINDI - Muži

17,55https://youtu.be/8llPprm9W9g Jakub Šmída
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/09/01 Košťálov,
PKL
2013/10/12 Košťálov, Celkové vyhlášení PKL 2013
PKL
2014/05/24 Košťálov, Pohár dráčka Soptíka
-
2014/08/31 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2014/10/04 Vyhlášení PKL, Celkové vyhlášení
PKL
2015/08/30 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2015/09/20 Koštálov, O pohár
JL
2015/11/14 Celkové vyhlášení, Celkové vyhlášení PKL
PKL
2016/07/09 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2016/09/17 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2017/07/08 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2017/09/16 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2017/10/21 Košťálov - vyhlášení, Vyhlášení PKL 2017
PKL
2018/05/05 Košťálov, Pohár OSH Semily o dráčka Soptíka
-
2018/07/07 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2018/09/16 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2019/05/04 Košťálov, Pohár OSH Semily o dráčka Soptíka
-
2019/06/09 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2019/09/15 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2020/05/10 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2020/08/15 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2020/10/24 Košťálov - vyhlášení, Celkové vyhlášení PKL 2020
PKL
2021/09/19 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
Kdy Kde Liga


Komentáře