Košťálov 2020 - Košťálovský pohár

Liga: Jizerská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 15. 08. 2020 10:00
Kontakt:   Jana Houžvičková
Telefon:  732 566 239
Okres: Semily
Kraj: Liberecký
Zadal: Blanka Kuntošová

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Dneboh MB 16,77 16,53 16,77
2.  Renmotor Jinolice JC 16,85 16,16 16,85
3.  Frýdštejn JN 17,03 16,45 17,03
4.  Olešnice SM 17,84 17,84 17,66
5.  Kamenice Dobšín MB 17,91 17,01 17,91
6.  Sychrov MB 18,03 18,03 17,28
7.  Zlatá Olešnice JN 18,27 18,27 17,16
8.  Hradčany LI 18,54 18,54 18,32
9.  Bechov MB 18,98 18,69 18,98
10.  Benešov u Semil SM 19,24 19,24 18,89
11.  Jirkov B JN 19,49 19,49 18,35
12.  Myštěves HK 19,59 19,59 17,59
13.  Krásná Ves MB 19,64 18,33 19,64
14.  Jirkov JN 19,66 19,05 19,66
15.  Dubenec TU 19,73 19,73 16,95
16.  Bukovina u Čisté SM 22,61 22,61 19,71
17.  Brada Rybníček JC 27,52 27,52 26,52
18.  Velké Hamry JN NP NP NP
18.  Košťálov SM NP NP NP
18.  Žehrov MB NP NP NP
18.  Karlinky LI NP NP NP
18.  Desná III SY NP NP NP
18.  Břehy MB NP NP NP
18.  Jílové u Držkova JN NP NP NP
18.  Tatobity SM NP NP NP
18.  Obrubce MB NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Sychrov MB 17,29 17,00 17,29
2.  Kosmonosy MB 17,45 17,40 17,45
3.  Veselá SM 17,55 17,55 17,12
4.  Ploukonice SM 17,59 17,08 17,59
5.  Bratříkov JN 18,07 17,59 18,07
6.  Katusice MB 18,19 18,19 17,63
7.  Pěnčín JN 18,26 18,26 17,59
8.  Jeřmanice LI 18,38 18,38 18,08
9.  Krásná Ves MB 19,54 19,54 19,35
10.  Košťálov SM 20,92 20,92 18,77
11.  Mříčná SM 22,53 22,53 21,46
12.  Sychrov OLE MB 22,57 22,57 17,92
13.  Malá Skála Béčko JN 28,51 28,51 27,77
14.  Zlatá Olešnice JN NP NP NP
14.  Břehy MB NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Chrášťany LT16,6716,6016,672016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Dneboh MB16,5316,7716,772020/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Dneboh MB16,8016,3516,802019/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Renmotor Jinolice JC16,1616,8516,852020/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Tatobity SM16,5516,9116,912021/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Jablonec nad Jizerou SM16,9516,4116,952016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Dubenec TU17,0216,7017,022021/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Frýdštejn JN16,4517,0317,032020/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Dneboh MB17,0717,0517,072016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Dneboh MB16,9217,0917,092017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Dubenec TU17,0017,1417,142019/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Pšánky HK16,6517,2117,212018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Pšánky HK16,8517,2217,222017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Sychrov MB17,2517,0317,252021/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Dneboh MB17,1717,2617,262018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Renmotor Jinolice JC16,8717,2817,282016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Renmotor Jinolice JC17,3116,6917,312017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Tatobity SM17,1617,3117,312018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Kosmonosy MB16,8817,3217,322017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Zlatá Olešnice JN17,1817,3917,392016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Obrubce MB17,1617,4917,492019/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Řešetova Lhota INDIVINDI NA16,2617,5517,552021/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Podůlší BéčkoJC17,5817,3817,582018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Zlatá Olešnice JN17,1317,6217,622019/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Košťálov SM17,5017,6417,642019/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Kamenice Dobšín KameniceMB17,1817,6517,652016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Kamenice Dobšín MB17,6617,1017,662021/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Olešnice SM17,7217,7417,742021/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Tatobity SM16,7417,7417,742017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Obrubce MB17,8016,6517,802021/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Olešnice - Muži

17,84https://youtu.be/XVrLgnHBIX4 Tomáš Hajlich

Obrubce - Muži

NPhttps://youtu.be/cdLoOZ-7Bzk Pepa Adam
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/09/01 Košťálov,
PKL
2013/10/12 Košťálov, Celkové vyhlášení PKL 2013
PKL
2014/05/24 Košťálov, Pohár dráčka Soptíka
-
2014/08/31 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2014/10/04 Vyhlášení PKL, Celkové vyhlášení
PKL
2015/08/30 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2015/09/20 Koštálov, O pohár
JL
2015/11/14 Celkové vyhlášení, Celkové vyhlášení PKL
PKL
2016/07/09 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2016/09/17 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2017/07/08 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2017/09/16 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2017/10/21 Košťálov - vyhlášení, Vyhlášení PKL 2017
PKL
2018/05/05 Košťálov, Pohár OSH Semily o dráčka Soptíka
-
2018/07/07 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2018/09/16 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2019/05/04 Košťálov, Pohár OSH Semily o dráčka Soptíka
-
2019/06/09 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2019/09/15 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2020/05/10 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2020/08/15 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2020/10/24 Košťálov - vyhlášení, Celkové vyhlášení PKL 2020
PKL
2021/09/19 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
Kdy Kde Liga


Komentáře