Košťálov 2019 - Košťálovský pohár

Liga: Jizerská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 15. 09. 2019 10:00
Kontakt:   Jana Houžvičková
Telefon:  732 566 239
Okres: Semily
Kraj: Liberecký
Zadal: Blanka Kuntošová

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Dneboh MB 16,80 16,80 16,35
2.  Dubenec TU 17,14 17,00 17,14
3.  Obrubce MB 17,49 17,16 17,49
4.  Zlatá Olešnice JN 17,62 17,13 17,62
5.  Košťálov SM 17,64 17,50 17,64
6.  Jílové u Držkova JN 18,08 17,93 18,08
7.  Tatobity SM 18,18 17,59 18,18
7.  Olešnice SM 18,18 17,79 18,18
9.  Krásná Ves MB 18,22 17,87 18,22
10.  Jirkov JN 18,24 17,81 18,24
11.  Kosmonosy MB 18,42 18,42 17,31
12.  Sychrov MB 18,58 18,58 17,22
13.  Velké Hamry JN 18,70 18,70 17,65
14.  Dobšín Kamenice MB 18,77 18,77 17,80
15.  Myštěves HK 21,92 21,92 16,59
16.  Žehrov MB 22,31 22,29 22,31
17.  Frýdštejn JN 22,59 16,35 22,59
18.  Veselá MB 23,23 22,09 23,23
19.  Malá Skála JN 31,95 31,95 31,43
20.  Bechov MB NP NP NP
20.  Břehy MB NP 17,54 NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Košťálov SM 16,91 16,46 16,91
2.  Kosmonosy MB 17,15 16,66 17,15
3.  Malá Skála Béčko JN 17,41 16,90 17,41
4.  Sychrov A MB 17,46 17,20 17,46
5.  Ploukonice SM 17,47 17,47 17,24
6.  Benešov u Semil SM 17,59 16,52 17,59
7.  Jeřmanice LI 17,87 16,60 17,87
8.  Veselá SM 18,01 17,60 18,01
9.  Bratříkov JN 19,20 19,20 18,02
10.  Katusice MB 19,41 19,20 19,41
11.  Sychrov B MB 20,12 18,03 20,12
12.  Bechov MB 20,20 20,20 19,79

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Košťálov SM16,4616,0216,462016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Košťálov SM16,4616,9116,912019/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Košťálov SM16,9316,6516,932017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Kosmonosy MB16,6617,1517,152019/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Bratříkov JN17,1916,9517,192017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Katusice MB17,2517,1617,252018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Benešov u Semil SM17,3116,3917,312016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Malá Skála Béčko JN16,9017,4117,412019/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Benešov u Semil SM17,2417,4317,432018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Sychrov A MB17,2017,4617,462019/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Ploukonice SM17,4717,2417,472019/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Libuň JC17,2417,5017,502017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Sychrov MB17,5117,2317,512017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Benešov u Semil SM16,5217,5917,592019/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Libuň JC17,2217,6317,632016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Jablonec nad Jizerou SM17,7517,7317,752016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Bratříkov JN17,6917,8717,872016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Jeřmanice LI16,6017,8717,872019/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Sychrov A MB17,9517,8817,952018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Veselá SM17,6018,0118,012019/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Jeřmanice LI18,1517,0218,152018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Obrubce MB17,3718,1518,152016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Košťálov SM18,4517,9318,452018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Jablonec nad Jizerou SM18,3019,0419,042017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Bratříkov JN17,3519,1819,182018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Bratříkov JN19,2018,0219,202019/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Veselá SM18,2419,2019,202017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Radimovice LI19,2819,3019,302016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Malá Skála Béčko JN19,3418,9419,342018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Sychrov M MB18,6319,3719,372017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Michal Matějíček  16 ** 20 14.09.2019 11:59
 Radek Staněk  16 ** 10 12.09.2019 07:27


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Radek Staněk  17 ** 10 12.09.2019 07:27
 Michal Matějíček  17 ** 0 14.09.2019 11:59

Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/09/01 Košťálov,
PKL
2013/10/12 Košťálov, Celkové vyhlášení PKL 2013
PKL
2014/05/24 Košťálov, Pohár dráčka Soptíka
-
2014/08/31 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2014/10/04 Vyhlášení PKL, Celkové vyhlášení
PKL
2015/08/30 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2015/09/20 Koštálov, O pohár
JL
2015/11/14 Celkové vyhlášení, Celkové vyhlášení PKL
PKL
2016/07/09 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2016/09/17 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2017/07/08 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2017/09/16 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2017/10/21 Košťálov - vyhlášení, Vyhlášení PKL 2017
PKL
2018/05/05 Košťálov, Pohár OSH Semily o dráčka Soptíka
-
2018/07/07 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2018/09/16 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2019/05/04 Košťálov, Pohár OSH Semily o dráčka Soptíka
-
2019/06/09 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2019/09/15 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
Kdy Kde Liga


Komentáře