Kosořice - finále 2019 - Kosořice - finále

Liga: Fire night cup
Stránky pořadatele: 
Kdy: 24. 08. 2019 20:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
Zadal: FNC

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Chyjice JC 14,97 NP 14,97
2.  Pěnčín JN 15,17 15,17 15,68
3.  Karlinky LI 15,32 15,61 15,32
4.  Křížkový Újezdec PH 15,46 17,56 15,46
5.  Hradčany LI 15,56 15,56 15,75
6.  Bystřice JC 16,13 16,68 16,13
7.  Krásná Ves MB 16,13 16,13 16,59
8.  Březová LI 16,23 NP 16,23
9.  Krásná Ves B MB 16,60 17,47 16,60
10.  Těpeře JN 16,78 16,78 NP
11.  Příchovice JN 16,92 18,14 16,92
12.  Bukovno MB 17,80 17,80 NP
13.  Velké Hamry JN 18,48 NP 18,48
14.  ŠKODA AUTO Mladá Boleslav MB 18,66 NP 18,66
15.  Jeřmanice LI 18,93 18,93 19,86
16.  Záskalí LI 20,18 22,14 20,18
17.  Dlouhá Lhota MB 23,78 NP 23,78
18.  Bechov MB NP NP NP
18.  Škodějov SM NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Jeřmanice LI 17,56 17,56 18,06
2.  Mělník Blata ME 18,57 18,86 18,57
3.  Dalešice JN 18,66 19,36 18,66
4.  Raspenava LI 18,93 18,93 30,00
5.  ŠKODA AUTO Mladá Boleslav MB 19,20 19,20 32,86
6.  Zlatá Olešnice JN 20,08 20,08 29,40
7.  Kosořice MB 21,97 23,26 21,97
8.  Hodkovice nad Mohelkou LI 24,12 24,12 25,30
9.  Břehy MB 28,00 NP 28,00
10.  Bechov MB 36,18 36,18 -

Profi kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Hradčany LI 19,79 21,12 19,79
2.  Škodějov SM 19,96 20,79 19,96
3.  Chyjice JC 19,98 22,55 19,98
4.  Bystřice JC 20,58 20,58 24,83
5.  Křížkový Újezdec PH 20,94 20,94 22,07
6.  Příchovice JN 21,08 21,08 23,39
7.  Těpeře JN 21,18 21,18 NP
8.  Jeřmanice LI 21,77 21,77 32,38
9.  Bechov MB 22,17 22,17 -
10.  Záskalí LI 22,26 24,36 22,26
11.  Dlouhá Lhota MB 26,07 32,69 26,07

PS-12 muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1. Roztoky u Semil SM 20,56 24,25 20,56
2. Dolní Sytová SM 21,31 21,31 43,70
3. Smržovka muži JN 22,15 22,15 25,02
4. Dalešice JN 22,76 36,41 22,76
5. Lažany LI 26,13 26,13 NP
6. Pilínkov, Liberec XXIV B LI 28,55 28,55 31,10
7. Ostroměř JC 29,68 NP 29,68
8. Smržovka ženy JN 43,87 NP 43,87

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Chyjice JCNP14,9714,972019/08/24 Útok,sklopka 2xB široké
2.  Pěnčín JN15,1715,6815,172019/08/24 Útok,sklopka 2xB široké
3.  Karlinky LI15,6115,3215,322019/08/24 Útok,sklopka 2xB široké
4.  Křížkový Újezdec PH17,5615,4615,462019/08/24 Útok,sklopka 2xB široké
5.  Hradčany LI15,5615,7515,562019/08/24 Útok,sklopka 2xB široké
6.  Krásná Ves MB16,1316,5916,132019/08/24 Útok,sklopka 2xB široké
7.  Bystřice JC16,6816,1316,132019/08/24 Útok,sklopka 2xB široké
8.  Březová LINP16,2316,232019/08/24 Útok,sklopka 2xB široké
9.  Krásná Ves BMB17,4716,6016,602019/08/24 Útok,sklopka 2xB široké
10.  Těpeře JN16,78NP16,782019/08/24 Útok,sklopka 2xB široké
11.  Příchovice JN18,1416,9216,922019/08/24 Útok,sklopka 2xB široké
12.  Bukovno MB17,80NP17,802019/08/24 Útok,sklopka 2xB široké
13.  Velké Hamry JNNP18,4818,482019/08/24 Útok,sklopka 2xB široké
14.  ŠKODA AUTO Mladá Boleslav MBNP18,6618,662019/08/24 Útok,sklopka 2xB široké
15.  Jeřmanice LI18,9319,8618,932019/08/24 Útok,sklopka 2xB široké
16.  Záskalí LI22,1420,1820,182019/08/24 Útok,sklopka 2xB široké
17.  Dlouhá Lhota MBNP23,7823,782019/08/24 Útok,sklopka 2xB široké
18.  Bechov MBNPNPNP2019/08/24 Útok,sklopka 2xB široké
19.  Škodějov SMNPNPNP2019/08/24 Útok,sklopka 2xB široké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Jeřmanice LI17,5618,0617,562019/08/24 Útok,sklopka 2xB široké
2. Mělník Blata ME18,8618,5718,572019/08/24 Útok,sklopka 2xB široké
3. Dalešice JN19,3618,6618,662019/08/24 Útok,sklopka 2xB široké
4. Raspenava LI18,9330,0018,932019/08/24 Útok,sklopka 2xB široké
5. ŠKODA AUTO Mladá Boleslav MB19,2032,8619,202019/08/24 Útok,sklopka 2xB široké
6. Zlatá Olešnice JN20,0829,4020,082019/08/24 Útok,sklopka 2xB široké
7. Kosořice MB23,2621,9721,972019/08/24 Útok,sklopka 2xB široké
8. Hodkovice nad Mohelkou LI24,1225,3024,122019/08/24 Útok,sklopka 2xB široké
9. Břehy MBNP28,0028,002019/08/24 Útok,sklopka 2xB široké
10. Bechov MB36,18-36,182019/08/24 Útok,sklopka 2xB široké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
0000/00/00 Kosořice, FNC Kosořice
FNC
2016/09/10 Kosořice, hasičské hřiště, Pohár Doubravka
BP
2017/09/09 Kosořice, hasičské hřiště, Pohár Doubravka
BP
2017/09/23 Kosořice, 10. kolo FNC - finále
FNC
2018/08/25 Kosořice, FNC Kosořice
FNC
2018/09/15 Kosořice, hasičské hřiště, Pohár Doubravka
BP
2019/08/24 Kosořice - finále, Kosořice - finále
FNC
2019/09/14 Kosořice, hasičské hřiště, Pohár Doubravka, 3B - nástřikové terče
BP
Kdy Kde Liga


Komentáře