Jeřmanice 2019 - Jeřmanice

Liga: Fire night cup
Stránky pořadatele: 
Kdy: 01. 06. 2019 21:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
Zadal: FNC

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Hradčany LI 15,54 15,19 15,54
2.  Pěnčín JN 15,88 15,88 15,63
3.  Křížkový Újezdec PH 16,09 16,09 15,53
4.  Karlinky LI 16,34 16,34 15,71
5.  Jeřmanice LI 16,43 15,83 16,43
6.  Bystřice JC 16,49 16,36 16,49
7.  Velké Hamry JN 16,59 15,61 16,59
8.  Krásná Ves B MB 16,81 16,30 16,81
9.  Škodějov SM 17,36 17,34 17,36
10.  Frýdštejn JN 17,51 17,51 15,59
11.  Roudný JN 18,26 18,26 17,50
12.  Příchovice JN 19,22 19,22 17,75
13.  Záskalí LI 19,86 19,86 19,00
14.  Odolenovice JN 24,53 21,29 24,53
15.  Těpeře JN 47,85 47,63 47,85
16.  Krásná Ves MB NP 15,52 NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Břehy MB 19,21 19,21 18,60
2.  Jeřmanice LI 19,35 17,81 19,35
3.  Zlatá Olešnice JN 19,86 18,92 19,86
4.  Dalešice JN 21,33 21,33 20,71
5.  Mělník Blata ME 23,64 23,64 23,34
6.  Raspenava LI 24,96 24,38 24,96

Profi kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Bystřice JC 20,71 20,71 20,12
2.  Škodějov SM 20,82 19,79 20,82
3.  Jeřmanice LI 22,19 22,19 20,94
4.  Příchovice JN 22,77 22,77 22,44
5.  Hradčany LI 23,26 22,61 23,26
6.  Křížkový Újezdec PH 23,55 23,55 21,46
7.  Velké Hamry JN 23,70 22,68 23,70
8.  Odolenovice JN 25,27 25,27 23,58
9.  Záskalí LI 25,57 24,77 25,57
10.  Těpeře JN 45,03 45,03 42,84

PS-12 muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1. Dalešice JN 21,93 21,37 21,93
2. Ostroměř JC 22,52 21,65 22,52
3. Roztoky u Semil SM 22,56 22,56 22,23
4. Smržovka muži JN 22,97 21,32 22,97
5. Příšovice LI 24,06 22,75 24,06
6. Smržovka ženy JN 27,28 27,28 27,17
7. Raspenava LI 27,78 27,78 26,61
8. Dolní Sytová SM 35,46 33,18 35,46
9. Pilínkov, Liberec XXIV B LI 41,63 41,01 41,63

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Veselá SM15,2115,6215,622014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Lestkov SM15,5916,0916,092014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Jablonec nad Jizerou SM15,8416,2616,262014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Sloup PZ14,9516,3316,332014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Tatobity SM16,9915,9916,992014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Jílové u Držkova JN17,3016,5817,302014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Malá Skála JN17,3915,6217,392014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Bukovina, Turnov SM17,2017,5717,572014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Příšovice LI17,8217,5617,822014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Nová Ves u Bakova MB18,6518,9218,922014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Janův Důl LI19,8919,9019,902014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Karlinky DorostLI29,7829,0129,782014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Záskalí LI21,5032,1232,122014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Velké Hamry JN50,3550,9550,952014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Czech ( Česko ) Jindřichovice pod Smrkem-27,7024,85NP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Košťálov SMNPNPNP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Březová LINP17,10NP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Jeřmanice LINP16,60NP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Krásná Ves MBNPNPNP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Karlinky LINPNPNP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Hradčany LINP15,76NP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Roudný SMNPNPNP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Maršovice JNNP15,69NP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Benešov u Semil SM18,3118,5818,582014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Malá Skála A JN19,0817,9019,082014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Jeřmanice LI19,6919,2819,692014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Krásná Ves MB20,9319,7220,932014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Březová LI21,9020,6221,902014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Sloup PZ24,1223,8924,122014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Záskalí Bezáskovice LI24,9724,1724,972014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Jeřmanice Dorostenky LI26,3225,2626,322014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Karlinky LI36,1735,1436,172014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Malá Skála B JN19,2143,5543,552014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Bulovka LI34,5131,98NP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Sloup Dorostenky PZ26,41NPNP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/06/09 Dlouhý Most, O pohár Obřího sudu
-
2012/09/16 Jeřmanice, Pohár starosty OSH Liberec a O pohár Jeřmanic
-
2013/04/13 Jeřmanice, Jeřmanický víceboj
-
2013/06/08 Jeřmanice, Avis Cup
PKL
2013/06/08 Jeřmanice, O pohár Obřího sudu
FNC
2013/11/09 Jeřmanice- kulturní dům, Celkové vyhodnocení FNC 2013
FNC
2014/04/12 Jeřmanice, Jeřmanický víceboj
-
2014/06/07 Liberec, Jeřmanice, PKL Jeřmanice
PKL
2014/06/07 ZŠ Dobiášova, Jeřmanice, Velká cena PlanSecuru
FNC
2015/09/05 Jeřmanice, FNC Jeřmanice
FNC
2015/10/03 Jeřmanice, Jeřmanická Alej
PKL
2016/07/30 Jeřmanice, Jeřmanická álej
PKL
2016/07/30 Jeřmanice, 8. kolo Jeřmanice
FNC
2017/06/03 Jeřmanice, Jeřmanická álej 2017
PKL
2017/06/03 Jeřmanice, FNC Jeřmanice
FNC
2018/06/02 Jeřmanice, Jeřmanická álej
PKL
2018/06/02 Jeřmanice, FNC Jeřmanice
FNC
2019/06/01 Jeřmanice, Jeřmanice
FNC
Kdy Kde Liga


Komentáře